REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kasia i Tomek

# Duśka

19.05.2003 11:49

Kto lubi ten serial, bo ja bardzo. Duśka

# aza

19.05.2003 12:12

Kiedys nie lubiłam, później przekonałam się, tzn zostałam przekonana (siłą), oglądałam z poświęceniem każdy odcinek, zaczęłam lubić KiT, ale ostatnio jestem coraz bardziej zniesmaczona, coraz mniej dowcipni są, a Kasia udaje coraz większą blondynkę (z całym szacunkiem bez urazy).
Przestałam więc oglądać i odzwyczajam swojego facia, który również coraz rzadziej usmiecha się na tym filmie...
Szkoda, bo to był jedyny serial który oglądałam...
Pozdr

# Piotrek z Odkrytej

19.05.2003 14:55

Za każdym razem kiedy oglądam jestem wdzięczny, że moja żona nie przypomina swym zachowaniem Kasi, na której biedny Tomuś nie może polegać ani przez chwilę. Czasem nawet całkiem smieszny. Sądzę, że jest to mocno przejaskrawiony obraz rzeczywistości oparty zgodnie z zaleceniem na licencji. Szkoda, że nasi rodzimi twórcy nie wpadli na podobny pomysł, bo scenarzystów dobrych mamy zapewne.

REKLAMA

# martyna

19.05.2003 16:11

Ja też generalnie jeszcze lubię KiT, ale obawiam się jak długo jeszcze. Jakoś tak się dzieje, że od pewnego momentu seriale komediowe robią się coraz głupsze, aż w końcu nie do oglądania. Żadnego z seriali nie oglądam stale, ale lubiłam i oglądałam np. Lokatorów. A teraz po podziale na Lokatorów i Sąsiadów ... głupiej i głupiej. Obawiam się, że to samo spotka KiT za jakiś czas.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024