REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

KANDYDATURA UNIEWAŻNIONA!

# zenon

19.11.2010 23:38

Skandal!
Dziś w rejonie ul. Antalla widziałem plakaty Piotra Smoczyńskiego w towarzystwie Pana Gorala, Sementkowskiego juniora oraz ministranta Michalczyszczyna.
Trzech ostatnich wisiały jakby nigdy nic, jednak plakaty obecnego burmistrza miały na oczach naklejkę Skandal!
Dziś w rejonie ul. Antalla widziałem plakaty Piotra Smoczyńskiego w towarzystwie Pana Gorala, Sementkowskiego juniora oraz ministranta Michalczyszczyna.
Trzech ostatnich wisiały jakby nigdy nic, jednak plakaty obecnego burmistrza miały na oczach naklejkę KANDYDATURA UNIEWAŻNIONA.
Jednym słowem, których z trzech Panów z pro-społecznej GOSPODARNOŚCI urządzili sobie żarty. Chciałbym aby ktoś ich na tym przyłapał!
Jednym słowem, których z trzech Panów z pro-społecznej GOSPODARNOŚCI urządzili sobie żarty. Chciałbym aby ktoś ich na tym przyłapał!

# bwradny

19.11.2010 23:41

Uprzejmie proszę o nie ferowanie takich wyroków. Zapewniam, że kandydaci PO mają opozycję nie tylko wśród kandydatów Gospodarności. W poprzednim poście przytoczyłem widziany na wlasne oczy fakt, kiedy kandydatka PO zdzierała plakaty Piotra Jaworskiego z tegoż PO. To się nazywa parcie na... dietę! Przykre. Uprzejmie proszę, żeby nie oskarżać.

# zenon

19.11.2010 23:50

Panie Bartłomieju, proszę nie stawać murem za aż tyloma ludźmi ze swojego ugrupowania.
Realnie nie jest Pan w stanie stwierdzić czy to był ktoś od Pana czy NIE.

REKLAMA

# blokers

19.11.2010 23:59

To rzeczywiście skandal. Ahhhhhhh ta Gospodarność. Cały Radny Włodkowski, nic się nie zmienił.

# bwradny

20.11.2010 00:07

nie staję murem. po prostu to, co Pan uczynił, to pomówienie.

# Iwona K

20.11.2010 16:37

ok. godz. 23.30 koło kościoła Jakuba była małą scysja z LPR-owcami, zwanymi teraz IMB oni właśnie chceli zrywać tam plakaty. Nasi chłopcy im nie pozwolili. Po tej akcji udali się właśnie w stronę szkół na Van Gogha i Porajów.

REKLAMA

# tarchominiak

21.11.2010 01:42

Oj tam, KANDYDATURA UNIEWAŻNIONA brzmi zabawnie, nie wiem o co ta heca. A może zrobił to sam Smoczyński, żeby przyciągnąć uwagę do swojego plakatu :D

# blokers

22.11.2010 21:23

Odrazu pomówienie. Fakt, faktem na wiele się to Gospodarności nie zdało -nadal TYLKO 4 MANDATY.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break