REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kandydat na Prezydenta RP profesor Religa.

# Jeszcze nie umarłem

17.07.2005 22:07

Co sądzicie Państwo o tej kandydaturze? Nie ukrywam, że sam zaangażowałem się i zbieram podpisy popierające Pana Profesora. Poszukuję osób do współpracy celem utworzenia lokalnego komitetu wyborczego w Białołęce. Pozdrawiam Paweł Teresiak

# EWA

17.07.2005 22:33

Nim się zdecyduję,oczekuję,że określi Pan swój stosunek do takich bonzów samorządu lokalnego jak Jerzy Smoczyński ,Tadeusz Semetkowski,Ewa Kołaczyk oraz Arkadiusz Przybylski/przynajmniej trzy z czterech wymienionych osób jest umoczona w głośną aferę z Królewskim Portem Żerań/ Serdecznie pozdrawiam,

# Myszka

17.07.2005 22:48

Gratuluje świetny pomysł.Popieranie faceta w którego sztabie jest Kern i taka dziwna postać zwiazkowa jak Tomaszewski jest stawianiem na zgranych polityków Poza tym profesor nie ma żadnych pogladów ,a jedynie problemy z alkoholem

REKLAMA

# Zosia

17.07.2005 22:55

Liczę na Twoją aktywność Pawle. Kombinatorów należy popędzić tam gdzie pieprz rośnie/czyli do Indonezji-przynajmniej jest daleko- może nie wrócą -tylko szkoda Indonezyjczyków/ Jestem zainteresowana pracą w Komitecie Wyborczym Pana Profesora Religi.Proszę o namiary lub adres mailowy.Pozdrawiam. z

# EWA

17.07.2005 23:08

Myszko,czemu zawsze piszesz głupoty na ludziach i polityce znasz się za przeproszeniem jak kwiczące zwierzę na gwiazdach.

# Mieszkaniec

18.07.2005 09:01

Mając na uwadze główne kryterium elektoratu profesora - "ładnie będzie reprezentował nasz kraj" - trudno mi pojąć sympatie tegoż elektoratu widząc choćby stan profesorskiej fizjonomii, wskazującej na ostanie chyba stadium choroby alkoholowej.
Nie dziwuję się natomiast kardiologicznym naganiaczom w prawicowych przebraniach, które tuszują dywersyjną misję. Tak trzymać! Rozbijać elektorat bab w wełnianych czapach i szczerbatych dziadów w gumofilcach! Wiwat dwugłowa hydra! Wiwat Kanalio-pociotkoJakub!

REKLAMA

# Myszka

18.07.2005 18:02

Niestety nie masz racji Ewo .Obawiam że na polityce znam sie dużo lepiej niż przypuszczasz.Jeżeli ekipa która stanowiła ,,gówno AWS" zabiera sie za budowanie nowej siły i to jeszcze po prawej stronie ,na kilka mieięcy przed wyborami.To jest kpina i rzeczywiście służy rozbiciu prawej strony ,na której swoje miejsce ma juz PIS.PO ,LPR I pO CO JESZCE COŚ NOWEGO?Gdzie ten elektorat .Poza tym posłuchaj co mówi Religa.Zadnych konkretów .Następny prezydent wszystkich Polaków

# Reli..

18.07.2005 18:21

Paweł Teresiak- pieknie się podpisujesz "jeszcze nie umarłem "? chyba czujesz że Twe pogla dy (AWS ) dawno umarły i szukasz jakiegos remedium na wzlot może nie do słońca boś nie orzeł,ale jako pseudo polityk (hi,hi,hi )razem z Krzaklewskim, Zakiem,Tomaszewskim i całą tą pozostałą ferajna która zyła na społeczny kredyt jesteście politycznymi nieboszczykami. Tobie radzę siedż w domu .Coś spaprał pełniąc funkcje spoleczne to już nie naprawisz.Na marginesie to powiedz -byles w tym ORMO czy nie ?

# "Jeszcze nie umarłem"

18.07.2005 22:47

Do Ewy:
Czy naprawdę trzeba to werbalizować? Jestem ich fanem. Ale dla Nich chyba postacią z horroru. Szczególną estymą darzę Panią radną Ewę Kołaczyk. Nawet swego czasu kandydowałem do Rady Społecznej Białołeckiego ZOZ-u, chcąc osobiście poznać Jej zasługi dla "rozwoju: służby zdrowia. Pozdrawiam Paweł Teresiak

REKLAMA

# "Jeszcze nie umarłem"

18.07.2005 23:00

Do Reli..:
Moje poglądy nie umarły, dalej uwazam, że warto zrobić coś dla innych. Dalej wierzę ludziom, choć wielu jest Tobie podobnym. Tak urządzony jest ten świat. Co do ORMO spytaj swego kumla Arkadiusza P. To już dla mnie historia. To właśnie Arkadiusz P. dowiódł przed Sądem, że nie byłem. Co do naprawiania, chyba nie mam sobie nic do zarzucenia.

# "Jeszcze nie umarłem"

18.07.2005 23:19

Kontakt to: teresiak-pawel@o2.pl
Myszko, czy nie za dużo u Ciebie troski o prawicowy elektorat. Zwłaszcza, że "mówimy" o wyborach Prezydenckich. Może to obawa, że Profesor "przejmie część "niezdecydowanych" z elektoratu "przystojmego Włodzia" lub "wysportowanego Andrzeja", bo Tusk i Giertych w tych wyborach się "nie liczą". Co do stanu zdrowia Profesora - On przynajmniej nie ukrywa, że "chorobę alkoholową" ma zdiagnozowaną i sobie z nią radzi. Inni "miewali zapalenie goleni". Pozdrawiam Paweł Teresiak

# Ewa

19.07.2005 01:41

Dobrze ,że się odezwałeś Panie Pawle .Kołaczykowa rzeczywiście ma " wielkie zasługi " dla służby zdrowia /nikt nie potrafi powiedzić jakie/.Dlatego należy wierzyć ludziom i szukać alternatywy dla takich zer jak Aruś, Ewunia ,Jerzy czy Tadeusz.Masz rację dla samorządowych karierowiczów jesteś postacią z horroru.

REKLAMA

# Reli..

19.07.2005 17:41

Akurat ten drobny geszefciarz Arkadiusz P. nie jest moim kumplem.Słyszałam że to Twój sąsiad a sąsiadów się nie wybiera. Dlatego we dwóch powinniście ustalić, który z was i kiedy był ormowcem.

# Myszka

19.07.2005 18:58

Biedna szara Myszka pragnie się dowiedzieć od miłośnika Hołdysa i Markowskiego czy wzmożona aktywność na forum oznacza powrót do polityki samorządowej .Jeżeli tak to przykro że nieuczciwych Panów S ma zastapić sprawiajacy wrazenie uczciwego niedouczony inżynier.Panie Pawle niech Pan da spokój .Czas na nowe pokolenie inaczej ten kraj cały czas będzie zalatywał szambem.Pan jako ten uczciwszy w porównaniu z panami S POWINIEN TO DOSKONALE ZROZUMIEĆ

# "Jeszcze nie umarłem"

19.07.2005 22:00

Do Reli:
Już nie kumpel?
Co do ormowca już ustaliliśmy- patrz wyżej, co do sąsiedztwa nic mi na ten temat nie wiadomo. Tak na marginesie WIELBŁONDEM też nie jestem.

REKLAMA

# "Jeszcze nie umarłem"

19.07.2005 22:05

Do Myszki:
"wynurz" się z "szamba" inwetyw". Łatwo anonimowo twierdzić "niedouczony", może to Twój kompleks.

# Reli..

19.07.2005 22:19

Do "Jeszcze nie umarłem". Moim kumplem AP nie był i nie jest.Gorzały też z nim nie piłam.Znam A.P. z prasy i z opowiadań porządnych ludzi. Słyszałam,że ty z A.P. popijaliście ostro. Co tak zacnych "dżentelmenów" poróżniło.A co do" Myszki" to się z Tobą zgadzam.

# Anusia

19.07.2005 23:02

Szanowny Panie Teresiak,Pan jest w sztabie wyborczym Profesora Religi- Pana serdeczny przyjaciel Pan Przybylski też w sztabie ale Profesora Borowskiego.Mamy więc dwóch sztabowców.Pan napisze,który jest lepszy i dlaczego ? Będzie można jednego w nagrodę wysłać w kosmos.

REKLAMA

# histor

20.07.2005 09:12

Ale trzega znależ Arka i niech powie czy ten perfekciaż na prawo jazdy poszedł z poparcia ORMO czy nie. Ze niby młody zdolny i wyrywny..i może (w tamtym czasie ) sam jeżdzic samochodem z taką odpowiedzialnością -że jeszcze nie umarł ???

# Romek z Erazma.

20.07.2005 10:38

Panie Teresiak jestem pana zwolennikiem od 11 lat.Obserwuję pana dziaLalność polityczną/jako polityka lokalnego/-kibicuję Pana inicjatywom.Oczekuję większej wyrazistości wypowiadanych poglądów i opini.Te cechy winny charakteryzować wytrawnego polityka .Zyczę sukcesów.Profesora Religę popieram.Pozdrawiam.

# Myszka

20.07.2005 12:41

Panie Pawle w takim razie rozmawiajmy o konkretach.
Jaką uczelnie Pan skończył która upowaznia Pana do predendowania do funkcji lidera samorzadowego.Ile języków obcych Pan zna ?Jaki Pan ma pomysł na zarzadzanie dzielnicą scentralizowaną ,a jaki gdyby nastąpił powrót do czegoś co będzie
przypominało gminy.Jakie działania podjąłby Pan żeby wyeliminować z gry Panów S.I INNYCH .

REKLAMA

# 23

23.07.2005 15:46

papierek ze szkoly nie czyni kogos czlowiekiem...wiec to nie kwestia ukonczonych szkól..

# Specjalistka

24.07.2005 18:56

Części forumowiczów nawet Religa nie pomoże-należy pilnie wezać psychiatrę/dotyczy to "Myszki","histor","/

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.07.2005 11:51

Po urlopie ( uklony Drodzy ) Matka z przyjemnoscia dolaczy do tych, ktorym pijaczyna nie pomoze. A poniewaz zyjacy ( o czym pozniej ) w cos lobbuje, to My krotkim tekstem tez zacheci do Naszego Kandydata. Bardzo prosimy:
Tylko On. Stan . Moze byc godny tej ziemi. A Dlaczego ?
Przede wszystkim to imie. Magia ? My wiemy, ze za ta krotka i bardzo trendy ksywka, kryje sie piekne prastare imie - Stanisław. I zobaczycie... zobaczycie, przezyjemy wzruszenie i dume , gdy rzadowy, bialoczerwony tupolew osiadzie na plycie nowojorskiego lotniska a korespondentka CNN Lorna Green powie usmiechajac sie szelmowsko do kamer:
- Nu, pasmatritie druzja, zdies el Presidente bielaruskiej respubliki, Gaspadin Henryk Bochnia... Ouuu Szit ! Szit ! Szit !... szto eta ?!
A moze to Nikofor Reload , co ?
Reszte zagluszy reprezrentacyjna orkiestra garnizonu Modlin rznaca czerwone maki i defiladowy krok kelnerki wnoszacej na Ariwal Hol schabowego...z ziemniakami i fasolka szparagowa. Do tego poprosze moze...cole ? Tylko ,zeby mnie zimna byla... no
A wiecie, ze lal ( lał, czyli bił ) ja podobno po tym azteckim ryju tak , ze ...uhhmm... nawet kondory, ktore siadzialy w poblizu na galezi zapominaly o oczekiwanym posilku, czyniac sobie intelektualna uczte z teoretycznych dyskusji, czy scierwo, ktore za moment wyrzuci im ten slowianki macho z chalupy bedzie mialo watrobe, czy tez nie...
- I co bys jeszcze chciala, pytal... i sypal jej raz z lewej, raz z prawej w kichawe ozdobiona rodowym kolczykiem ! A potem ciagnal ja za wieksza ( bo dolna ? ) warge... ( od ust oczywiscie ), tak po staropolsku, serdecznie, do ziemi.
Ha, ha, ha...samo zycie.... pytal tak samo, jak potem Gugala jego pytala. Pamietacie ten wieczor na ''Jana Pawla a' g..no prawda, bo Woronicza''? Juz bylo wiadomo, ze z powodu zbyt szybkiego rozwoju sytuacji z dalszych eliminacji odpadl jedyny prawdziwy Wszechpolak, reprezentant Kibucu Mazowsze, Pan Tadeusz.
A Stasiek siedzial w swietle jupiterow, a nad nim uwijal sie ( mozna chyba tak powiedziec ? ) kwiat krajowej zurnalistyki.
I nadszedl czas szczerosci i sypal sie piach a wraz z nim spadaly ziarna prawdy ! I zamiast czarnej teczki pojawilo sie pytanie wieczoru. Mezczyzni poluzowali krawaty, a kobiety lekko rozchylily nogi.
Gugala, przechylona zmyslowo w strone swojego interlokutora z gracja wlasciwa Divie Dziennika Telewizyjnego balansowala kokietryjnie ogromna gabkowa kula mikrofonu z wyrazna etykieta rzadowej stacji... Allo, Allo Panie Stanislawie, tu mowi Gu-ga-la !
I zamarla Polska cala a w studio slychac bylo brzeczenie starterow swietlowek... I zapadla taka cisza...taka...cisza..
- Wiec ja bym chcial...
- Tak, tak ,Panie Stanislawie, niech Pan mowi...slychamy - Gugala zanecala wprawnie , jakby byla nad Kanalkiem Zeranskim podczas wyscigu Dlugich Smoczych Lodzi...
- Wiec ja bym ...
yyy - hśl... ktos w studio smarknal ale w odruchu przyswoitosci wzial i zaciagnal gluta z powrotem. To sie zdarza w sytuacjach, gdy napiecie siega zenitu ,ale ludzie kultury nie takie sztuki potrafia robic.
- tak... prosze ...hyy... powiedziec
- Ja bym chcial, zeby w Polsce bylo po prostu dobrze !

# Psychiatra

25.07.2005 12:32

Matkę...Sławka..z ..Gdańska wypuścili na przepustkę z zakładu dla psychicznie chorych.Znowu zaczyna zaśmiecać forum.Szykujcie kaftan bezpieczeństwa.

# Zosia

27.07.2005 19:41

"Jeszcze nie umarłem",czy przestraszyłeś się forum dyskusyjnego,że zamilkłeś..Moż masz coś do ukrycia i się wstydzisz.???

# "Jeszcze...."

28.07.2005 18:03

Nie nie przestraszyłem się, tylko miałem trochę innych zajęć. Pewnie, że mam coś do ukrycia. Ale się tego nie wstydzę. Pozdrawiam. A tak na poważnie temat chyba się wyczerpał - kandydatury na prezydenta.

# Zosia

29.07.2005 10:50

Do "Jeszcze nie umarłem"_cieszę się,że się nie przestraszyłeś.Szkoda,że uważasz,że temat kandydata na prezydenta "chyba się wyczerpał".Warto prowadzić dyskusję i zjednywać zwolenników zarówno dla określonego kandydata na prezydenta/np. Prof. Religa/ ,jak również własnej osoby.Pozdrawiam.

# Zosia

30.07.2005 15:06

Do Pana Pawła Teresiaka/vel "Jeszcze nie umarłem"/.Panie Pawle mam pozytywną opinię o kandydaturze prof.Religi i popieram.Chciała bym wiedzieć jednak co tak faktycznie sądzi Pan o naszych aktualnych i byłych burmistrzach.Taka opinia jest potrzebna dla wachających się czy poprzeć prof.Religę

# "Jeszcze nie umarłem"

31.07.2005 21:50

Do "Zosi":
Z całym szacunkiem, jeśli ciekawa jesteś opini o tych, którzy pełnili funkcje człoków zarządu w gminie i dzielnicy Białołęka proponuję Ci otwórz nowy temat na forum. Może wezmę w min udział. Co do potrzeby - sorry, ale.........
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA