REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Kamica nerkowa jak leczyć

 Olinola

27.01.2017 09:17

Witam, Stwierdzono u mnie 6 lat temu kamienie nerkowe szczawianowo-wapniowe. Leczę się u urologa i nie ma poprawy,mam kilka kamieni na jednej oraz na drugiej nerce. Nadmienię że w przeciągu tego czasu parę mi zeszło. Kamienie są bardzo ostre(jak szkło) i niestety mogą mi powoli zniszczyć nerki. Lekarz obecnie zalecił mi tylko profilaktykę: dużo płynów i leki rozkurczające i przyśpieszające oddawanie mocz. Stwierdził że są zbyt małe by je rozbić.Wielkości to są do 1 cm. Co robić?. Jak możecie to proszę o polecenie jakiegoś specjalisty. Najlepiej z Warszawy lub okolic. Pozdrawiam

# elm

27.01.2017 09:41

Również choruję na kamice nerkową. Miałem już 3 ataki kolki nerkowej. Bardzo bolesne i denerwujące uczucie. To co moge polecić to picie dużych iilosci płynów w ciągu ataku.Dzięki temu może szybciej przejść.
Poczytaj sobie również o kamicy na tej stronie:
http://kamicanerkowa.net.pl/
Jest na niej kilka przydatnych informacji w temacie. Jesli nie odpowiada Ci lekarz to polecam go zmienić na innego. Niestety ten do którego sam chodziłem jakiś czas temu przeprowadził się do innego miasta.

# emilka882

16.02.2018 15:27

Ciężka sprawa, ponieważ http://kbm.pl/czy-bol-moze-byc-objawem-kamicy-nerkowej/ niestety utrudniają funkcjonowanie i jedyne, co można doradzić w takiej kwestii, to szukać odpowiedniego specjalisty, a może w końcu uda nam się na takiego trafić.

REKLAMA

# to syf jest

16.02.2018 15:38

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024