REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

# nie daj się okraść

31.10.2019 10:06

Tak miałem taką sytuację. A nawet jeszcze gorszą. Spółdzielnia doliczyła mi ponad 12 000 zł za 1 grzejnik w lokalu 35 m2 za 1 rok ogrzewania. Kazali płacić i koniec ! A jak nie to idziemy z tobą do sądu - słowa prezesa !!! I tak po 3 latach procesu udowodniłem SM we Wrocławiu i rozliczającej ciepło firmie Ista że podzielniki których używają nie mają prawa wisieć w naszym bloku. Wygrałem a jeżeli i Wy chcecie wygrać z tym oszustwem to zakładajcie sprawy sądowe !!! Nie dajcie się okradać ze swoich pieniędzy. Kiedy jest oszustwo - kiedy w 1 bloku choć 1 osoba otrzymuje nadpłatę a choć jedna osoba ma doliczoną dopłatę znacznej wartości. Czyli 100 % przypadków rozliczenia ciepła w tym kraju.

# Michal Hale

03.11.2019 02:09

Pomoc finansowa dla każdego, kto nie uzyska kredytu bankowego. Wysokie prawdopodobieństwo zatwierdzenia dla wszystkich. Bez sprawdzania rejestrów dłużników bankowych i niebankowych. Dla tych, którzy zostali skazani na egzekucję lub niewypłacalność i chcieli się ich pozbyć. A dla kredytobiorców, którzy chcieliby skonsolidować swoje roszczenia i pozbyć się wysokich płatności i niekorzystnych odsetek. E-mail: michalhale06@gmail.com

# Demel Kral

07.03.2020 22:11

Marek DemelOferuję ci możliwość skorzystania z bardzo korzystnej pożyczki od bezpośredniego inwestora przy minimalnych formalnościach. Możesz ubiegać się o pożyczkę od 50 000 do 2 500 000 zł z terminem spłaty 240 miesięcy. Możesz wziąć pożyczkę na wszystko, czego potrzebujesz. Dopełnienie wszystkich formalności, w tym płatności w ciągu 24 godzin. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej oferty, wyślij wiadomość e-mail na adres: demelkralpujcky.cz@gmail.com.Marek Demel

# Mariusz

17.09.2020 11:40

"... a (podzielniki) wyliczają jedynie pewne proporcje ..." Czy na wyliczeniu proporcji kończą się obliczenia?
Podzielniki nie wyliczają. Podzielniki elektroniczne jedynie rejestrują wyniki pomiarów.
Wyliczenia są niewłaściwe, ponieważ nie uwzględniają właściwości technicznych elektronicznych podzielników, a naliczone proporcje są wątpliwe.
Więcej w internecie
ROZLICZANIE KOSZTOW OGRZEWANIA NA PRZYKLADZIE WYBRANEGO MIESZKANIA
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

REKLAMA

REKLAMA