REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kącik kibica...

# zagadka leśna

09.06.2006 09:01

siekierka kurpiowska zgodnie z umową zaczynam mistrzowskiego posta
moja propozycja brzmi: Polska - Ekwador 3 -1
co do składu, to nie będę zgadywał bo nawet Janas tego nie wie i tylko denerwuje chłopaków, którzy zamiast myśleć o meczu zastanawiają się kto będzie grał
jestem optymistą na dziś a wy?

# siekierka kurpiowska

09.06.2006 19:00

Polska-Ekwador 3:0 ( powtórka z meczu na wodzie), lecę na drugą połowę Niemcy-Kostaryka

# zagadka leśna

09.06.2006 20:33

nawet nie mam się z kim założyć :-)
mógłbyś dla sportu postawić na ekwador :-)

REKLAMA

# Maryjan

09.06.2006 20:40

dla zasady Polska_Ekwador 0-2, tak stawiam i wolę się miło rozczarować.

# Maryjan

09.06.2006 21:46

jednak idzie na moje.

# siekierka kurpiowska

09.06.2006 21:48

W drugiej będzie lepiej - tylko żeby strzelić trzy bramki to przynajmniej trzy razy trzeba strzelić na bramkę

REKLAMA

# Maryjan

09.06.2006 22:33

jestem wróżką ????

# Maryjan

09.06.2006 22:48

nawet bez bramkarza, w najgorszym wypadku Ekwador by zremisował.

# zagadka leśna

10.06.2006 00:15

ku......a ma.....

REKLAMA

# Maryjan

10.06.2006 08:45

jeszcze dwa wieczory i po emocjach, można spokojnie wrócić do rzeczywistości. cały czas przypomina mi się komentarz słuchacza "Trójki": zapraszamy reprezentację na mecz z 'wioskowym' klubem, alby wyrównać szansę przykleimy naszego bramkarza do murawy".

# siekierka kurpiowska

10.06.2006 08:49

Przypomniał mi się dowcip Dańca z ankietą audiotele:
Bip: czy Polska zostanie Mistrzem Świata?...
Po meczu z Ekwadorem...bip Czy Polska wyjdzie z grupy?.... Po meczu z Niemcami... bip Czy Polska strzeli bramkę?....
W Korei mówiono o tym, że to ktoś kto śpiewał hymn ich tak nastroił... To tylko delikatna aluzja Zagadko.
A tak w ogóle to również k.... m....
Ale mimo wszystko, mimo tego, że nigdy nie wygraliśmy z Niemcami to wierzę, że może tym razem...

# zagadka leśna

10.06.2006 09:01

mnie wczoraj było stać tylko na taki komentarz bo się wprawiłem w stan w którym ewidentnie nie mogłem zbyt wiele powiedzieć nie bełkocząc, ale dziś żal wyleję potrójnie...
hmmm w zasadzie to nic mi nie przychodzi na myśl... :-|
nie no blamaż, żenada, zdrada i zbrodnia w jednym, szok i przerażenie, komedia i tragedia, burleska, to po prosru nie mieści się w głowie
jestem zbulwersowany i wku.... na maksa... i nawet dudek i franek też by nie pomogli wczoraj jakby weszli na boisko i naszych by grało trzynastu
ja wczoraj takim optymistą byłem, że do siedemdziesiątej minuty przez telefon przekonywałem kumpla, że nasi wygrają 3:1
biję się w piersi za swoją głupotę, żeby chociaż z honorem przegrali ale dostali baty od mniej niż przeciętnego zespołu po bezładnej kopaninie bez ładu i składu
rzekłem !!!!

REKLAMA

# lidka

10.06.2006 11:49

zwińcie panowie chorągiewki już po mistrzostwach, i bardzo dobrze! z tej calej nadmuchanej męskości uchodzi powietrze, na paradę marsz!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA