REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Białołecki teatr absurdu

# rodzic

08.06.2006 14:01

Podobna do opisywanej w dzisiejszym Echu sytaucja miała miejsce na jednym z zebrań. Też pani dyrektor Mierzwa zamknela ubikacje.
A co myslicie o zakazie wjazdu dla rowerow na teren szkoly?

# nauczycielka

08.06.2006 15:29

To samo miało miejsce, jakiś czas tem kiedy byłam z dziećmi na pogadance w BOK-u. Dwójka nie została wpuszczona do otwartych toalet przez panie sprzątaczki.

# R.

08.06.2006 15:31

Jeżli taki zakaz istnieje - to bardzo niemądry. Myślę że burmistrz ten problem rozwiąże.

REKLAMA

# mike-bike

08.06.2006 15:44

VAN GOGHA 1 - MIEJSCE NIEPRZYJAZNE ROWEROM
SKANDAL!!!

# Aveciarz

08.06.2006 21:32

Widzę, że Aveciarz dotarł "pod strzechy". Czekamy na wrażenia!

# Mariusz

08.06.2006 21:47

Mierzwa to stara ubecja i jest to prawda nalezy poprosić dziennikarzy albo ludzi z dawnego UOP-u żeby sprawą sie zajęli
skoro ludzie PIS NIE SĄ TYM ZAINTERESOWANI

REKLAMA

 Rudolf

09.06.2006 09:11

Kiedyś tam z kolegą wjechaliśmy rowerami, bo kolega chciał się dowiedzieć o przedstawienie w BOK. Jak zostałem sam przed wejściem to przyszedł facet z ochrony i zaczął gadać jaką to on ma władzę, jaki możliwości itp. Nawijał tak ze 7 minut tylko ja się go na końcu zapytałem czy przy wejściu stoi jakiś zakaz wjazdu rowerów...Powiedział, że nie musi być. Przez całą rozmowę zachowywałem powagę, ale na końcu nie wytrzymałem i go wyśmiałem. Odwrócił się i poszedł. Z rozmowy dowiedziałem tylko tyle, że to polecenie wydała p.Mierzwa. I w wszystko jasne...
I w związku z tym mam pytanie, czy ten facet z dyżurki zarządza całym budynkiem czy moze tylko szkołą? Bo jak szkołą to zawsze można powiedzieć, że się porzyjechało do BOK'u. I czy jest już jakiś zakaz wjazdu dla rowerów? W starym budynku BOKu' to nawet rower mogłem wprowadzać na zajęcia do sali i nie było problemu. Żadnego problemu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy