REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

jesienna deprecha

# chory

19.11.2003 13:01

Ciekawi mnie jak forumowicze walczą z tą sezonową przypadłością?

# hasa

19.11.2003 15:43

jem czekoladę i myślę, że z każdym dniem bliżej wiosny:)

# Kotkaa

19.11.2003 16:02

Podobno solarium pomaga...
Dużo, dużo pracy i dużo, dużo spania. I ćwiczenia fizyczne (np. basen - przypomina lato - troszeczkę). I odliczanie dni do Bożego Narodzenia (juz niedługo można będzie kupić kalendarz adwentowy).
A potem jest już depresja zimowa :)

REKLAMA

# Duśka

19.11.2003 17:08

Skandynawowie piją jak mało kto. Potem się naświetlają jakimiś specjalnymi lampami. Może dobrze wykupić wycieczkę w ciepłe kraje. I taniej, bo po sezonie i nie ma takich nieznośnych upałów. Dobrze też robi biblioteka.Zatapiamy się w lekturze i odrywamy nieco od szarugowej rzeczywistości. Polecam: "Wyznania gejszy" Arthura Goldena. Duśka

# jawor

20.11.2003 00:13

Oj Duśka do czego Ty namawiasz, do czytania ? a nie lepiej ..... podobno .... jest najlepszym lekiem na wszystko , najzdrowszy i wogóle .....

# aborygen

20.11.2003 14:03

Owszem ..... pomaga na wszystko, lektura rownież ( ja polecam Pielewina "Mały palec Buddy"), ruch na świerzym powietrzu (chociaż aura nie sprzyja ja jeżdżę na rowewrze), a koneserom polecam terapie doktora z Buszu.

REKLAMA

 07

20.11.2003 14:07

A ja na wszelkie choroby cywilizacji, w tym na jesienną depresję zalecam, ale to chyba tylko dla nas kobiet, oczywiście Chmielewską- ostatni tytuł "babski motyw"

# dzidzi

20.11.2003 15:04

tak, tak ziółka od siostry Marii Joanny leczą wszystkie przypadłości

# Bismillahirrahmanirrahim

20.11.2003 16:32

Ciepłe kraje to jest rozwiązanie. Polecam arabskie mimo negatywnej kampanii na ich temat.

REKLAMA

# Vladymir

20.11.2003 21:22

Zimę trzeba przezyć i już. Innej rady nie ma. Ja odliczam sobie czas małymi etapami: najpierw do 11 listopada /.długi weekend/, potem do Bożego Narodzenia, potem najkrotszy luty i juz blisko do Wielkanocy. Niestety rok 2004 szykuje nam paskudne niespodzianki: luty długi jak nie powiem co, bo to rok przestępczy, Wielkanoc pózno, bo dopiero w połowie kwietnia, majowy weekend w sobotę i niedzielę, oraz, o zgrozo, Boże Narodzenie w weekend.

 Gonzo-reaktywacja

20.11.2003 22:28

Dziwi mnie to trochę, bo ja nie odczuwam żadnej depresji, pora roku jak każda inna. Nie traktuję jesieni i zimy jako pory, które trzeba przeżyć. Są one równie ciekawe, jak inne, choć może rozkład dnia się trochę różni.
Doła można przecież mieć niezależnie od pory roku, po prostu czasem go się ma i wtedy koniecznie trzeba się umówić z kolegami i zresetować pamięć operacyjną np. w Dziku :). Można też zapalić jednego małego. Na pewno jednak nie wiązałbym tego z porą roku.

 ragozd

21.11.2003 13:30

w polsce niestety kazdy rok jest przestepczy ...

REKLAMA

# Duśka

21.11.2003 15:24

Vladymir! Nie rok przestępczy tylko przestępny! Mam nadzieję, że nie będzie ten pierwszy. Jak tam szanowna Małżonka i pociechy? Duśka.

 Gonzo-reaktywacja

24.11.2003 13:34

A może to wam w domku pomoże ...
http://www.lampysolne.pl/glowna.htm

# Dorota od Michasia

24.11.2003 18:32

Jeśli chodzi o malżonkę i pociechy, to bez zmian (jesli chodzi o ilość). Dla mojego męża każdy rok, z racji wykonywanego zawodu jest przestępczy, ale następnym razem poproszę go, żeby umieścił cudzysłów:)))

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

24.11.2003 21:27

Jaka deprecha ? Dzisiaj było bardzo ciepło i nawet palma na rondzie pasowała bardziej niż choinka przy Empiku. A tak w ogóle pogoda zwariowała, mówili że zakwitły wrzosy i stokrotki - w listopadzie. Przy takiej aurze chyba lepiej mówić o przesileniu wiosennym.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024