REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# zła

22.05.2017 10:01

a może na Górcach by ktoś zrobil jakis ogórd czy kawalek parku? bo jak narazie to w kazdym wolnym miejscu bloczyska stawiają

# Oksytocyna

22.05.2017 10:09

Na Górcach(Pełczyńskiego 22) będzie utworzony(po rekultywacji) teren zielony przy za Alei Sportów Miejskich.Radna Hania Głowacka walczy by był to teren wspólny i cichy dla wszystkich grup społecznych(od malucha po seniora)Niestety Kukiz Bemowo chcę tam wtrynić następne boisko, z którego będą dolatywać przekleństwa i służący zazwyczaj tylko młodym ,sprawnym mężczyzną.Chodzi o działkę 104/7 .Mam nadzieję ,że mieszkańcy wolą mini park niż nagrzane słońcem boisko dla facetów kipiących testosteronem(im proponuję bieganie)

# Penicylina

22.05.2017 20:48

"...służący zazwyczaj tylko młodym ,sprawnym mężczyzną...". Powinno być mężczyznom. Oksytocyno, do szkoły (podstawowej) wrrróć!!!
"...im proponuję bieganie..." - Bieganie jest dobre dla koni.
Oczywiście, park sąsiadujący z Aleją Sportów Miejskich jest bardzo dobrym pomysłem. Skoro miasto nie zadbało o uchwalenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w którym przewidziana byłaby rozsądna ilość terenów rekreacyjnych i pozwala zabudować tę część dzielnicy blokami aż do nieprzyzwoitości, to niech na będącym jego (czyli naszą) własnością terenie zorganizuje park. Zachodzi jednak obawa, że park ten, podobnie jak otoczenie Stawu Jeziorzec zostanie zawłaszczony przez mieszkańców najbliżej zlokalizowanych budynków komunalnych, stwarzających specyficzną atmosferę, raczej nieakceptowaną przez większość mieszkańców dzielnicy. Trawniki zaś będą zaminowane psimi klockami...

REKLAMA

# krabrzeczny

23.05.2017 08:41

To jakiś żart? Może by zaczeli od posprzątania na terenach zielonych na Jelonkach. Wszędzie syf i brud.

# xyz

23.05.2017 10:42

fajny pomysł, coś innego niż dotychczas zgłaszane projekty do budżetu partycypacyjnego. I dobrze, że będzie to przy szkole, bo będzie opieka tego terenu.

# zeto

30.05.2017 10:25

Dziewczyny jak trzej muszkieterowie - super robota. Mam nadzieję, że oprócz uczniów szkoły będą mogli korzystać mieszkańcy osiedla.

REKLAMA

# dano

30.05.2017 10:36

Wreszcie ktoś rozsądnie pomyślał, by ten teren przy szkole dotychczas nie zagospodarowany wykorzystać na wspaniałą inicjatywę, projekt - mini park
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA