REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

jedna blondynka i Modlińska stoi !!!

# czaro

13.12.2004 08:03

blondynka w polonezie.....szok !!! Pewnie zabrakło gazu, a zbiornik paliwa dawno wymontowany, ....no i mamy problem ...

# ja

13.12.2004 10:05

a może by tak każdy kierowca rzucał jajkiem w taki "pojazd" przez którego stoimy w korkach ?????

# ja

13.12.2004 14:44

do ja
Mam pytanie, jeżeli ja nie jestem zarejestrowana i ty nie jesteś zarejestrowany(a), to możemy używać tego samego nicka?
Nick "ja" pisany małymi literami jest używany przeze mnie od dwóch lat.
pozdrowienia

REKLAMA

# ja-ty-on-ono

13.12.2004 14:55

Ale stare #ja się chyba ostatnio rzadko odzywało i odeszło w zapomnienie. Dlatego pojawiło się nowe #ja, które nic nie wiedziało o istnieniu innego #ja, bo nie chciało mu się przeglądać historii 2 lata wstecz. Dlatego stare #ja nie powinno rościć pretensji do nowego #ja, że tak a nie inaczej się podpisało, tym bardziej że stare #ja nie jest zarejestrowane. Staremu #ja radzę się zarejestrować i będzie wtedy wyświetlane bez znaczka #. Takie jest moje zdanie.

# ja

13.12.2004 15:29

ja nic o tym nie nie wiedziałam

# CC

13.12.2004 16:17

A w ubiegłym tygodniu widzieliście policjanta, który zablokował - tez stając na wjezdzie na most Grota - całą Modlińską ? Czy jest jakiś numer telefonu, gdzie można zadzwonić, aby ktoś z tym zrobił porządek ?

REKLAMA

# ja

13.12.2004 18:09

do ja-ty-on-ono
stare #ja- nie rejestruję się, bo nie widzę potrzeby,
jestem codziennie, czytam o czym się pisze, ale nie zawsze się wypowiadam-nie ma przymusu,
pozdrowienia

# mieszek

13.12.2004 18:37

Proponuję takie samochody kierowców bezmózgowców (blokują jezdnię bo:
- mieli stłuczkę i patrzą się jak ciele na malowane wrota na swój wspaniały, chociaż już może nie, samochód
- mają awarię 1-szego stopnia, czyli brak paliwa lub inne mniej lub bardziej złośliwe kłopoty z pojazdem) spychać do rowu lub wprost do Wisły, żeby nie blokowały przejazdu.
Dlaczego po stłuczce lub awarii ludzie przestają myśleć ?

# mip

15.12.2004 21:15

Po stłuczce lub awarii reszta jadących gapi się niemiłosiernie na tych stojących (nawet jeśli już zjechali i nie tarasują ruchu) i w ten sposób też powstają korki. Przestańcie się ludzie wreszcie gapić na boki, a zacznijcie przed siebie...

REKLAMA

# mar

16.12.2004 11:36

Witam.
#czaro a nie można było pomóc i zepchnąć na bok? To taki wielki problem? A co będzie jeżeli Ty znajdziesz się w takiej sytuacji? Zakładam oczywiście, że jestes osobą zmotoryzowaną:) Jajecznej propozycji #ja nawet szkoda komentować.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe