REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

JAWORSKI - JESTEŚ ZA JARMARKIEM CZY NIE?

# zakorkowany

20.06.2007 11:36

Powiedz tylko krótko, bez politykierstwa jakie jest twoje stanowisko. Powiedz jak będziesz głosował na dokończonej sesji.

# poinformowany

20.06.2007 11:40

Podobno na spotkaniu w sobotę w Choszczówce mimo zapowiedzi obecności nie było Burmistrza Kaznowskiego i Wiceprezydenta Wojciechowicza. Widać gdzie maja mieszkańców. Olali nas równo.

# wnerwiony

20.06.2007 12:25

Olewali od samego początku tylko teraz dopiero to widać.
Jeszcze raz powtarzam - zróbmy z nimi porządek.
Doprowadźmy do nowych wyborów i wyrzućmy ich na zbity pysk.

REKLAMA

# Piotr Jaworski

20.06.2007 12:28

Było za to 4 radnych PO Rady Dzielnicy, wiceburmistrz Smoczyński i radna m.st Warszawy tez PO. Nikogo więcej z władz.
PIS i Gospodarnośc ...
Odpisuje na podpisane posty. Napisałem kiedyś dosadnie co sądze o anonimowosci tego forum.
Zrobię jednak wyjątek - cały Klub PO jest przeciwny przeniesieniu "Jarmarku Europa" na Białołęke. Nie chcemy tutaj żadnych bud, szczęk i staganów.
Burmistrz dał to chyba także jednoznacznie do zrozumienia na w NGP.
Zapraszam na sesję.

# B.W.radny

20.06.2007 14:01

gwoli prawdy - przedstawiciel Gospodarności był także, choć nie siedział za stołem prezydialnym. Ale to nie było spotkanie wyborcze, panie radny Jaworski, ale Wasza spowiedź przed ludźmi, którym obiecywaliście to i owo.
Proszę nie mieszać mieszkańcom w głowach. To, co wypisuje Burmistrz Kaznowski w NGP to stek bzdur. (Zresztą w tym szaleństwie jest nawet jakaś metoda, skoro po cyklu autobiograficznym, dotyczącym osobistych problemów ze śmieciami, został burmistrzem... - a już wtedy było jasne, że obsesja jest obsejsą i głównym punktem działań J.K. będzie sprowadzanie do Białołęki jak największej ilości śmieci!!!)
Tytuł wskazujący, że jarmarkowi J.K. mówi stanowcze nie, a w tekście tysiące pseudoargumentów, ile to Białołęka zyska na przeniesiu części kupców na Marywilską. Mówienie o "nowoczesnym" uporządkowaniu terenu Falbetu i ewentualnych zyskach inwestycyjnych i infrastrukturalnych Białołęki za lat 10 to kpina w żywe oczy!
Mieszkańcy, uważajcie! PO mówi "Jarmarkowi" nie, ale jednocześnie dodaje, że chce tutaj "nowoczesnego targowiska".

# Piotr Jaworski

20.06.2007 14:31

"Mówienie o "nowoczesnym" uporządkowaniu terenu Falbetu i ewentualnych zyskach inwestycyjnych i infrastrukturalnych Białołęki za lat 10 to kpina w żywe oczy!"
Tego typu stwierdzenia Panie radny to własnie to stek bzdur.
Sztuka czytania ze zrozumieniem jest trudna. Cytowanie rzeczy nie napisanych to już kłamstwo.
Nie mając argumentów standardowo posuwa się Pan do epitetów. To może jednak w nastepnych wyborach z Samoobrony ...

REKLAMA

# B.W. radny

21.06.2007 06:44

Ja nie myślę - w przeciwieństwie do Pana - o następnych wyborach. Istotniejsze są dla mnie aktualne potrzeby i oczekiwania mieszkańców. Tym się właśnie różnimy - dla jednych najistotniejszy jest sam fakt wyboru co 4 lata, dla innych możliwość efektywnego sprawowania mandatu choćby tylko przez 4 lata.
To Pan, Panie Radny Jaworski, wykorzystał cudzysłów. Ja jedynie streściłem sens licznych wypowiedzi p. Burmistrza Jacka Kaznowskiego. Tak więc mówiąc o kłamstwie (za każdym razem i do końca żywota) bardzo proszę więc na pierwszym miejscu wymieniać HGW i lidera lokalnej PO. A potem wszystkich innych.
I proszę nie osmieszać się (bo istotnie żal Białołęki, że ma takich radnych!!!), pisząc o braku argumentów. Wiem, że komina jeszcze nie ma. Ale wszystko wskazuje na to, że niebawem stanie i to on będzie nowym warszawskim darem przyjaźni, jak niegdyś PKiN (choc ten jedynie psuł jedynie układ architektoniczny, dając w zamian przetsrzeń dla działań pożytecznych), tym razem od bratniej PO.
Co do epitetów - widzę, że i Pan, i Pański pryncypał z PO macie obsesję. Wszędzie te straszne epitety! Wyłaniają się zza bloków tarchomińskich i choszczówkowskich krzaków... Panie Radny Jaworski, proszę je przytoczyć, zacytować (tak, abyśmy mogli isotnie mówić o faktach), bo jak na razie to jedynie J.K. wypisywał w polemice o "frustratach" i "antagonistach".
Panie Radny Jaworski, skoro nie stać rodzimej PO na gest sprzeciwu wobec nieuczciwości ratusza, bardzo proszę, nie marnuj Pan czasu na forum. Idź Pan z J.K. do HGW padnijcie na kolana i wołajcie o zmiłowanie. Czasem - użyję teraz świadomie epitetu (bom przecież "frustrat" i "antagonista"!) - kundle wzruszają Pana! Pozdrawiam serdecznie!

# Piotr Oracz bez epitetów

21.06.2007 09:14

O kolego Jaworski! Manipulujesz. Na spotkaniu w Choszczówce był Wiceprzewodniczacy Rady Darek Ostrowski i radna Anna Woźniakowska. Oboje z PiS.
Po twojej deklaracji w sprawie Jarmarku rozumiem, że mogę liczyć na poparcie zgłoszonej przez nasz klub uchwały sprzeciwiajacej się lokalizacji w Białołęce tego typu atrakcji.
Czy tak?

# B.W. radny

21.06.2007 17:40

Piotrze (Oraczu oczywiście), oczywiście, że możesz, stanowisko PO będzie brzmiało zapewne tak: "Jarmarkowi mówimy nie, ale kulturalnemu, nowoczesnemu bazarowi - tak".
A to, że na razie musi powstać prowizorka, która będzie trwała dobrych kilka lat - to co tam... W końcu Marywilska to nie Tarchomin czy Nowodwory.
I tak na tym zyskamy! Mieszkańcom Marywilskiej zabiorą 326 a dadzą 2 nowe autobusy (pewnie także nie łączące osiedla z Tarchominem, Urzedem, BOK-iem i BOS-em... Bo i po co?)
Tylko, kto na koncerty będzie przyjeżdżał????

REKLAMA

# rozczarowana

21.06.2007 17:57

Panie Piotrze, najpierw o tym:
Odpisuje na podpisane posty. Napisałem kiedyś dosadnie co sądze o anonimowosci tego forum.
Taka była specyfika tego forum od początku (tzn. wtedy gdy nie tylko został Pan radnym, ale nic o nim nie wiedział). To było i bywa forum unikalnym. Własnie dzieki zachowaniu pólanonimości. Niestety nie rozumie Pan bialoleckiej specyfiki i co gorsza nie chce się Pan jej uczyc. A szkoda... naprawde.

# Piotr Jaworski

22.06.2007 00:18

"O kolego Jaworski! Manipulujesz. Na spotkaniu w Choszczówce był Wiceprzewodniczacy Rady Darek Ostrowski i radna Anna Woźniakowska. Oboje z PiS."
Tak przyszli o 18 na sam koniec spotkania, które zaczęło się o 16.
To jest własnie manipulacja.

# Piotr Jaworski

22.06.2007 00:19

"O kolego Jaworski! Manipulujesz. Na spotkaniu w Choszczówce był Wiceprzewodniczacy Rady Darek Ostrowski i radna Anna Woźniakowska. Oboje z PiS."
Tak przyszli o 18 na sam koniec spotkania, które zaczęło się o 16.
To jest własnie manipulacja.

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

22.06.2007 07:26

Piotrze Jaworski faktem ( podkreślam słowo faktem) jest, że PO robi pewne rzeczy na potrzeby wyborów. Obietnica o zaniechaniu budowy spalarni padła w określonym celu. Tłumaczenie się przez Panią Prezydent niewiedzą i nieznajomością nie zmienia faktu ( podkreślam słowo faktu), że obiecywała ( na spotkaniu wspólnie z Markiem Borowskim), że spalarnia bez zgody mieszkańców nie powstanie.
Mówiąc dalej o działaniu na potrzebę chwili radziłbym zająć się stroną koła PO na Białołęce, gdzie od wyborów widać tylko:".Awaria,
przepraszamy."
Mam wrażenie, że awaria to właściwe słowo jeśli rozmawiamy o słowach, których mózg nie pamięta w chwilach, gdy jest to dla niego wygodne. Nazywa się to polityczna amnezja.
Nie ukrywam, że PO programowo jest mi najbliższa, ale obserwując jacy ludzie próbują ( a raczej nie próbują ) wdrażać ten program w życie mam pewność, że w następnych wyborach zabraknie dla niej miejsca w ławach rządzących.
Niech Pan się wypowie co Pan sądzi o działaniach p.Prezydent odnośnie przekazywania władzy dzielnicom Warszawy?
Czy stworzy Pan również pseudouchwałę, która potępia powolność ( a raczej brak jakichkolwiek działań) jednocześnie zauważając:"...nowe nastawienie.." władz Warszawy?
Pisanie uchwał w stylu tej "sprzeciwiającej" się powstaniu straganowego jarmarku na Marywilskiej to jest majstersztyk manipulacji.
Mam świadomość, że jakikolwiek inny wybór w tej dzielnicy jest jeszcze gorszy bo widziałem jak działali poprzednicy, ale chciałbym, aby wreszcie radni oraz burmistrz Białołęki nie potrzyli w przyszłość pod kątem swojej kariery politycznej we władzach centralnych PO tylko pod kątem interesów swojej ( podkreślam słowo swojej) dzielnicy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break