REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki telefon do małej firmy?

20.01.2016 19:00 Garu
Hej. Możecie mi doradzić który operator telekomunikacyjny ma najlepsze warunki dla mikro firm? Zależy mi raczej na nielimitowanych rozmowach przy jak najniższym abonamencie. Czy telefonia internetowa jak np. https://fcn.pl/ to dobra opcja? Czy lepiej brać zwykłego operatora? Internetowe ponoć są tańsze - kosztów internetu nie uwzględniam, bo takowy oczywiście też będę instalował.
03.06.2016 13:06 #margo903
Sprawdź ofertę T-Mobile. Sama mam u nich kilka telefonów i jestem zadowolona zarówno z wysokości rachunków jak i tego co mam w ramach abonamentu. Dodatkowo T-Mobile zrezygnowało z doliczania do faktur tak zwanych zwyżek, więc nie dopłacisz ekstra za nieterminową płatność czy brak faktury elektronicznej.
03.06.2016 13:11 #Pestos
Jeśli szukasz taniego telefonu, bądź kilku telefonów to może Foxtrot! za 299 zł od telefunken? Jest to nowoczesny smartfon, wyposażony idealnie do celów służbowych, ale nie odstrasza ceną :)
20.04.2017 12:05 Hominika
Najlpiej jak sprawdzisz warunki cenowe u kilku duzych operatorów i je porównasz. Możesz poprosić o wysłanie ofert na email. Jesli chodzi o telefon to proponuje Huawei P10 Dual SIM. Pracownicy na pewno doceniają to, że nie muszą nosić dwóch telefonow. Parametry też niezłe http://www.ceneo.pl/50536652 i pewnie znajdziesz go w abonamencie.
02.06.2017 10:41 #haido
a powiedzcie jak to jest z ochroną telefonu jak najlepiej go chronić mam na mysli jakie szkło hartowane dobrze jest uzywać? Ciekawi mnie, bo ostatnio w sklepie Frago.pl szkło hartowane w płytnie Titan Aid ktoś wie na jakiej zasadzie to działa?
REKLAMA
23.06.2017 08:02 #piotri79
Skoro mała firma to i pewnie mały budżet na taki smartfon mam rację? Ostatnio wyczaiłem telefon http://electronics.waw.pl/redmi-4a/7 dodatkowo w promocji co o nim sądzisz? Wszystko to, co potrzebuje smartfon ma w srodku a po co mam za galaxy jakis lepszy albo lumie placic wiecej jak ten tez jest dobry?
10.04.2020 08:02 #Hyp
Play ma spoko ceny dla firm, spokojnie telefon taki jak Samsung Galaxy a70 możesz mieć w niskiej racie. Ja stawiam na samsungi ze względu na pojemność i jakoś wykonania baterii, dzięki czemu telefon nie wymaga bardzo często ładowania jakt o w przypadku smarfonów bywa ;p
05.06.2020 01:17 #Human
Zgadzam się z przedmówcą. Play ma konkurencyjne oferty dla firm. Jednakże ja bym poszedł w samsung galaxy a51
07.07.2020 07:46 #Vasillos
Kierowałbym się wyborem dobrej baterii i systemu. Moim zdaniem Samsung Galaxy a51 będzie wystarczający i z pewnością za 3 lata będzie użytkowy. Więcej info - play. pl/telefony/samsung/samsung-galaxy-a51/
30.09.2020 12:39 #adrianna70
Ja nie jestem zadowolona z obecnej oferty dla mojej firmy i chcę przenieść numer. Czytałam nawet tutaj jak to zrobić i z tego co widzę nie jest to bardzo skomplikowane. Będę się starała to załatwić, jak najszybciej ponieważ aktualny operator zamiast obniżyć to podnosi ceny.
REKLAMA
01.10.2020 15:49 #Zarion
Samsung Galaxy a20e. Niedrogi, dobra bateria, nie zacina się, obługuje dokumenty itp.
Wejdź na stronę Play, gdyż tamta recenzja video opowie Ci więcej na temat tego modelu
30.11.2020 23:57 #Paula
Alcatel ma świetne nowe modele. Sama mam 3L (2020) i jestem zachwycona tym modelem. Nowoczesne, bardzo rozbudowane, telefony w rewelacyjnych cenach.
05.01.2021 19:27 #Alir
Bardzo lubię kupować różne technologiczne gadżety. W tym roku siostra dostanie pewnie jakąś fajną szczotkę soniczną, a ojciec Mi band. Jednak mamie planujemy wziąć telefon na jej urodziny - samsung galaxy a20e, bo kończy się nam umowa w Play. Jakie macie uwagi do tego modelu telefonu?
06.01.2021 14:05 pjoli
najlepiej taki, ktory jest stosunkowo tani

160/4924 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA