REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaki serwis polecacie z ofertami mieszkań

# Krzysztof87

26.01.2021 08:12

Kto z Was ma jakieś sprawdzone propozycje jeśli chodzi o wynajem mieszkań w Warszawie? Zależy mi na ofertach, które cenowo będą ok, ale też, żeby była sensowna lokalizacji i ewentualnie, żeby dało radę dojechać do centrum. Co do standardu oczywiście czysto, schludnie, ale metrażu wielkiego nie będę potrzebował.

 Balam

26.01.2021 14:25

A pomyślałeś może, żeby wpisać w google "wynajem mieszkań Warszawa"? Bo tak prawdę powiedziawszy, absolutnie nie opłaca się najmować mieszkania od pośrednika.
__________________________
https://www.beauty.com.pl/pl/peeling_laserowy

 Karola12

28.01.2021 14:22

Ja szukałam na Sprzedajemy lub OLX, sporo ogłoszeń możesz też znaleźć na lokalnych grupach na FB.

REKLAMA

# Marta45

03.02.2021 11:47

Jeśli chodzi o mnie to mogę polecić ofertę pluswynajem.pl , korzystam z serwisu jak szukam najemcy na mieszkanie i potwierdzam, że to faktycznie dobre rozwiązanie. Serwis bardzo sprawnie sobie radzi i zawsze to idzie z ich strony dość szybko jeśli chodzi o poszukiwanie najemcy. Ja mogę polecić, choć tutaj pewnie każdy ma swoje oczekiwania więc trzeba na sobie przetestować
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024