REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Wawer

REKLAMA

Jaki catering dietetyczny?

# Anlajkju

09.12.2022 10:09

Hejka czy polecacie jakiś dobry catering dietetyczny, który dostarcza na Wawer? Interesowałaby mnie najbardziej dieta keto, bo chcę się na nią zdecydować już od dłuższego czasu, ale przeraża mnie komponowanie samej posiłków bo nie za bardzo mam na to czas :)

# Prażynka

12.12.2022 10:31

A to zobacz sobie na przykład Wygodną Dietę - mają dietę keto i to bardzo smaczną. Ja również jestem na keto od kilku miesięcy i na początku próbowałam sobie sama komponowac dietę, ale to nie to samo co catering :) Tutaj mam paczuszkę co rano na cały dzień, wszystko zbilansowane i smaczne :)

# angela

13.12.2022 12:12

Ja sama zastanawiam się nad keto bo waga i tragicznie stoi w miejscu i to już od kilku miesięcy.

REKLAMA

# Martynka44

16.12.2022 09:15

No ja na keto już minus 15 kilo ale trzeba robić badania profilaktyczne co jakiś czas wiadomix :) a pomysł z cateringiem dietetycznym ciekawy, ja sama często czasu nie mam na gotowanie i to trochę stopuje moje wysiłki w odchudzaniu, aż sobie przejrzałam tą ofertę od Wygodnej Diety i no nie powiem ciekawie to wygląda, a jak smakowo?

# angela

19.12.2022 11:04

Wiesz co smakowo bardzo dobrze. Ja ogólnie jestem wybredna i mało co lubię, a tutaj wszystko dobrze dosmaczone, porcje nie za małe no i róznorodność to w sumie jest największy plus. Ja do tej pory jak byłam na pudełkach to szybko się nudziłam, a tutaj tego nie ma bo co chwila nowe smaki i to mi bardzo odpowiada :D nie ma nudy <3

# majunia

16.01.2023 09:55

ja sobie będę zamawiać w tym tygodniu na kilka dni wygodną dietę, bo też słyszałam sporo dobrego o nich. Zobaczymy czy mi posmakuje <3

REKLAMA

# bunio

20.01.2023 11:25

polecam, warto przynajmniej sprawdzić wygodną dietę. wiem że ludzie mają różne smaki oraz wymagania, ale wydaje mi się że się nie zawiedziesz.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA