REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Jaki catering dietetyczny?

# Anlajkju

09.12.2022 10:09

Hejka czy polecacie jakiś dobry catering dietetyczny, który dostarcza na Wawer? Interesowałaby mnie najbardziej dieta keto, bo chcę się na nią zdecydować już od dłuższego czasu, ale przeraża mnie komponowanie samej posiłków bo nie za bardzo mam na to czas :)

# Prażynka

12.12.2022 10:31

A to zobacz sobie na przykład Wygodną Dietę - mają dietę keto i to bardzo smaczną. Ja również jestem na keto od kilku miesięcy i na początku próbowałam sobie sama komponowac dietę, ale to nie to samo co catering :) Tutaj mam paczuszkę co rano na cały dzień, wszystko zbilansowane i smaczne :)

# angela

13.12.2022 12:12

Ja sama zastanawiam się nad keto bo waga i tragicznie stoi w miejscu i to już od kilku miesięcy.

REKLAMA

# Martynka44

16.12.2022 09:15

No ja na keto już minus 15 kilo ale trzeba robić badania profilaktyczne co jakiś czas wiadomix :) a pomysł z cateringiem dietetycznym ciekawy, ja sama często czasu nie mam na gotowanie i to trochę stopuje moje wysiłki w odchudzaniu, aż sobie przejrzałam tą ofertę od Wygodnej Diety i no nie powiem ciekawie to wygląda, a jak smakowo?

# angela

19.12.2022 11:04

Wiesz co smakowo bardzo dobrze. Ja ogólnie jestem wybredna i mało co lubię, a tutaj wszystko dobrze dosmaczone, porcje nie za małe no i róznorodność to w sumie jest największy plus. Ja do tej pory jak byłam na pudełkach to szybko się nudziłam, a tutaj tego nie ma bo co chwila nowe smaki i to mi bardzo odpowiada :D nie ma nudy <3

# majunia

16.01.2023 09:55

ja sobie będę zamawiać w tym tygodniu na kilka dni wygodną dietę, bo też słyszałam sporo dobrego o nich. Zobaczymy czy mi posmakuje <3

REKLAMA

# bunio

20.01.2023 11:25

polecam, warto przynajmniej sprawdzić wygodną dietę. wiem że ludzie mają różne smaki oraz wymagania, ale wydaje mi się że się nie zawiedziesz.

# munia

09.02.2023 11:30

a to tak wiadomo, że catering jest dość indywidualną sprawą ja na przykład bardzo nie lubię tego, jak ciągle powtarza się to samo nudzi mi się to szybko :)

# Lisa

15.02.2023 12:56

W salonie Fast Line Studio doskonale wiemy, jak ważne jest dbanie o włosy, aby były zdrowe i piękne. Dlatego oferujemy naszym klientkom szeroki wybór profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych dla włosów https://fastlinestudio.pl/, takich jak: regeneracja, keratynowe prostowanie, laminowanie czy mezoterapia. Nasza doświadczona kadra stylistów dokładnie dobiera kosmetyki i techniki, aby zapewnić najlepszy efekt końcowy. Nasz salon wykorzystuje tylko najlepsze marki kosmetyków, takie jak L'Oréal, Joico czy Redken, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje włosy są w dobrych rękach. Dodatkowo, nasi specjaliści chętnie udzielą Ci porad dotyczących codziennej pielęgnacji włosów, aby pomóc Ci w utrzymaniu zdrowego i pięknego wyglądu. Przyjdź do Fast Line Studio i pozwól nam zająć się Twoimi włosami!

REKLAMA

# mirunka

20.02.2023 12:51

No powiem wam, że sprawdziłam ten polecany catering i już widzę że fajnie wygląda, zresztą sporo osób pisze że są duże porcje, a o to mi właśnie chodzi :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break