REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jak to jest z deweloperem BMI?

 boss84

24.11.2016 20:01

Trwa budowa osiedla Strumykowa 19 przez dewelopera BMI. Przyznam, że zastanawiam się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji min. ze względu na dość dobry dojazd do centrum (tramwaj - metro). Niestety są opinie ze BMI jako zarządca wypada bardzo słabo. Czy mieszkańcy osiedli już wybudowanych przez tego dewelopera mogą coś więcej napisać na ten temat. Jak wygląda sprawa jeżeli chodzi o jakość mieszkań i budynku? Czy deweloper buduje solidnie? Jak z wyciszeniem lokali? A może na forum są już przyszli mieszkańcy tego nowego osiedla i mogą coś więcej powiedzieć jak wyglądała sprawa z podpisywaniem umów deweloperskich itp. Za wszystkie informację będę bardzo wdzięczny.

 Obi_Wattel

24.11.2016 21:26

Pytasz obcych ludzi na forum, w którym bloku kupić mieszkanie?
Poszukaj, co już napisano o nim, pojedź na osiedle, popytaj mieszkańców, zadzwoń do administratora.
Chyba, że pracujesz w BMI, to po prostu wykup reklamę.

 boss84

24.11.2016 22:18

Źle mnie zrozumiałeś. W moim poście nie ma pytania w którym budynku mam kupić mieszkanie. Pracownikiem dewelopera też nie jestem. Na miejscu budowy byłem nie jeden raz. Z samym deweloperem rozmawiałem wielokrotnie. Co do opinii w internecie jakie znalazłem o BMI wynika, że jest kiepskim zarządcą nieruchomości ale są to też opinie z przed 10 lat więc wiele mogło się zmienić zarowno na lepsze jak i na gorsze. Mało jest informacji o inwestycji na Strumykowej dlatego pozwoliłem założyć wątek na tym forum licząc na to że może znajdą się osoby które mogą powiedzieć coś więcej. Co do pytania mieszkańców osiedli to w moim przekonaniu jest to trochę niezręcznie chodzenie po zamknietym osiedlu i zaczepianie ludzi :-) ale faktycznie warto się zastanowić nad taką metodą.

REKLAMA

 prbeataw

07.12.2016 18:06

a jak wygląda sprawa czynszu ? ile z m2 ? też czytałam na jakimś starym forum, że np. nie ma nigdy nadpłat itp. Wraz z mężem również zastanawiamy się nad kupnem mieszkania w 19, ceny z tego co wiem poszły w górę, bo w 19a płacili nawet o 1tys mniej za m2.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA