REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jak to jest z deweloperem BMI?

 boss84

24.11.2016 20:01

Trwa budowa osiedla Strumykowa 19 przez dewelopera BMI. Przyznam, że zastanawiam się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji min. ze względu na dość dobry dojazd do centrum (tramwaj - metro). Niestety są opinie ze BMI jako zarządca wypada bardzo słabo. Czy mieszkańcy osiedli już wybudowanych przez tego dewelopera mogą coś więcej napisać na ten temat. Jak wygląda sprawa jeżeli chodzi o jakość mieszkań i budynku? Czy deweloper buduje solidnie? Jak z wyciszeniem lokali? A może na forum są już przyszli mieszkańcy tego nowego osiedla i mogą coś więcej powiedzieć jak wyglądała sprawa z podpisywaniem umów deweloperskich itp. Za wszystkie informację będę bardzo wdzięczny.

 Obi_Wattel

24.11.2016 21:26

Pytasz obcych ludzi na forum, w którym bloku kupić mieszkanie?
Poszukaj, co już napisano o nim, pojedź na osiedle, popytaj mieszkańców, zadzwoń do administratora.
Chyba, że pracujesz w BMI, to po prostu wykup reklamę.

 boss84

24.11.2016 22:18

Źle mnie zrozumiałeś. W moim poście nie ma pytania w którym budynku mam kupić mieszkanie. Pracownikiem dewelopera też nie jestem. Na miejscu budowy byłem nie jeden raz. Z samym deweloperem rozmawiałem wielokrotnie. Co do opinii w internecie jakie znalazłem o BMI wynika, że jest kiepskim zarządcą nieruchomości ale są to też opinie z przed 10 lat więc wiele mogło się zmienić zarowno na lepsze jak i na gorsze. Mało jest informacji o inwestycji na Strumykowej dlatego pozwoliłem założyć wątek na tym forum licząc na to że może znajdą się osoby które mogą powiedzieć coś więcej. Co do pytania mieszkańców osiedli to w moim przekonaniu jest to trochę niezręcznie chodzenie po zamknietym osiedlu i zaczepianie ludzi :-) ale faktycznie warto się zastanowić nad taką metodą.

REKLAMA

 prbeataw

07.12.2016 18:06

a jak wygląda sprawa czynszu ? ile z m2 ? też czytałam na jakimś starym forum, że np. nie ma nigdy nadpłat itp. Wraz z mężem również zastanawiamy się nad kupnem mieszkania w 19, ceny z tego co wiem poszły w górę, bo w 19a płacili nawet o 1tys mniej za m2.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break