REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Ewa

07.10.2011 13:10

Pytałam dzis, ale nikt nie zbiera na szczęście podpisów.

# Paulina

07.10.2011 18:23

Rozmawiałam ze znajomą radną Warszawy. List otwarty dostała kilka dni temu, ale na szczęście na 99% nie ma szans, żeby Rada Miasta wzięła go pod uwage.

# ZENADA

08.10.2011 15:28

..."Jedna sala z dwóch mieszkań ma sens, ale dwie to marnowanie pieniędzy, bo efekt będzie taki, że nie będą one wykorzystywane - mówi jeden z ojców i pyta, dlaczego projektu nie pokazano rodzicom na zebraniach"....
UWAŻAM, iż władze Białołęki tuż przed wyborami, miały dobry pomysł propagandy przedwyborczej. BRAWO
Kiedyś rozdawano KIEŁBASĘ i cytrusy dziś rozdawane są obietnice lepszego jutra dla naszych dzieci, marnując pieniądze podatników. Brawo Radni Dzielnicy Białołęka, Brawa DLA PANA BURMISTRZA.
Mam tylko jedno pytanie. Czy ktoś z radnych dzielnicy Białołęka posyła dzieci do naszej szkoły, to by wszystko tłumaczyło lobbowaniem bezsensownego pomysłu....

REKLAMA

# Ania_34

09.10.2011 08:41

Ewa i Paulina - kolejne myślące tylko o sobie i o tym co jest teraz. żal...A nie o tym co będzie za rok czy dwa. Zmianowość i tak już jest i zróbmy coś by jej nie było za te dwa-trzy lata. Wiem że nasze dzieci może już nie będą chodzić do tej szkoły lub ją kończyć, ale mówienie że liczy się każda sala jest bez sensu w kontekście tych pieniędzy...Bo za niewiele większe realizuje się wspaniałe inwestycje - polecam lekturę tego listu - udało mi się do niego dotrzeć...Przecież ta rozbudowa w obecnej formie niczego nie załatwia. Marnuje nasze pieniądze...Niech radni na siłę nie starają się przypodobać rodzicom, którzy podłapią każdy kąsek, urzędnicy zarobić (bo chyba coś jest tu na rzeczy), tylko wezmą się szybko za nowy projekt by można go było jak najprędzej realizować!

# Robert

09.10.2011 09:15

Molocha? Z tego co wiem na Strumykowej w SP342 jest ok 1200 dzieci - tak fakt - jest to moloch i są chyba 3 zmiany. Tutaj mówi się o szkole na 600 uczniów (podobnie jak nowa na Berensona - choć tam to jedna szkoła mało) - więc bez przesady. Te dwie nowe szkoły o których jest wzmianka na końcu artykułu to kolejny kontrowersyjny pomysł. Po co? Wystarczy może zbudować jedną a 257 rozbudować. Nikt nie myśli o oszczędzaniu pieniędzy? Wiecie ile ma kosztować jedna?? Kolejna sprawa że te szkoły są dużo dalej a przede wszystkim po drugiej stronie Modlińskiej.. na tej zasadzie to mogę dziecko wozić jeszcze dalej np. na Leszczynową - tam nie ma przepełnienia. Rozwiązujmy problemy lokalnie,za niewielkie pieniądze patrząc urzędnikom na ręce. Bo rzeczywiście ten projekt zaczyna być podejrzanie drogi...

# jet_oi

09.10.2011 12:33

A ja na szczęście też znam jednego radnego ratusza Warszawy i podobno mają się temu przyjrzeć.W końcu ktoś zaczyna myśleć. Co do podpisów to jak by były zbierane chętnie złożę swoj

REKLAMA

# Darek

10.10.2011 09:42

Do 257 chodzi bardzo dużo dzieci z "tamtej" strony Modlinskiej. Np. całe osiedle przy rondzie na Mehoffera. Dla nich Ordonówny bedzie bliżej, choć Ordonówny to chyba najbardziej głupi pomysł, bo to szkoła dla bardzo mąłej liczby dzieci, na małej działce.

# Lemuria

13.10.2011 09:35

http://www.wrzucaj.com/714774
Ciekawe kto blokuje rozbudowę szkoły dokonując niesamowitej manipulacji. Jaka jest w tym rola Echa i redaktora naczelnego, który ma w tej szkole dzieci.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024