REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Rtyu

23.08.2018 21:26

Mieszkam na bielanach ale rodzić bedę na pewno gdzie indziej. Lekarz powinien leczyć a nie zabijać.

# Dziadek.

25.08.2018 19:52

Od wielu lat ten przybytek zwany szpitalem jest w czołówkach różnych rankingów. Od kilkudziesięciu lat,cała moja rodzina ( rodzice, teściowie, dzieci) wiedzą, że należy omijać go szerokim łukiem. Pracujący tam tzw lekarze, oraz tzw pielęgniarki są niegrzeczni, niekulturalni, bez empatii. Najczęsciej szkodzą a nie pomagają. Mamy tylko złe doświadczenia z personelem tego szpitala. Trochę lepiej jest, gdy tzw lekarze przyjmują prywatnie. Oczywiście w państwowych gabinetach z państwowym sprzętem. A skąd taka przychylność mediów? To już domyślćie się sami. Będąc kierownikiem dużego sklepu, miałem wątpliwą przyjemność udzielania wywiadu. Tzw dziennikarzowi. To był spontaniczny reportaż. Na zamówienie.

# rex

26.08.2018 19:32

Jak umierać, to tylko na Bielanach.Oczywiście w bielańskiej umieralni, zwanej szpitalem. JAK NAJDALEJ OD TEJ TRUPIARNI

REKLAMA

# Magda1984

01.09.2018 02:58

Urodzilam 2 na Bielanach, roznica miedzy dziecmi to 6 lat I widzilam mega zmiane na plus. Przy 2 dziecku to bylo prawdzowe rodzenie po ludzku, rodzina byla blisko mnie, polozna przy mnie byla caly czas, pomagala oddychac, masowala plecy, otaczala opieka I otucha ( nie oplacona). Lekarze swietni I mili. Po co pisac o zabijaniu plodow I szykanowac...poczytajcie o trudnych przypadkach profesora I jego zespolu...czasem taka decyzja to jedyne rozwiazanie. Wspieram z calego serca!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe