REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Robert

06.03.2014 09:19

Brawo za te pomysły!!! W Warszawie mamy już tyle linii metra, że można skracać linie autobusowe lub je likwidować. Ktoś kto tak tylko pomyślał o linii 160 musiał to zrobić na wielkim kacu albo jest na "wielkim głodzie". Najlepsze połączenie z Targówka do centrum planują zlikwidować bo wszyscy mieszkańcy będą jeździć metrem a metro dociera w każdy rejon Warszawy. Bezpośrednie połączenie Targówka z Centralnym jest bardzo dobrym rowiązaniem i nie powinno byc likwidowane (nie powinno się o tym nawet pomyśleć). Punktem przesiadkowym dla mieszkańców Targówka jest Dworzec Centralny a dodatkowa przesiadka na Wileńskim jest beznadziejnym pomysłem. Jestem pewien, że mieszkańcy Targówka nie poproą tej propozycji jaką przedstawił ZTM.

# buahahha

18.03.2014 11:49

do Roberta - to po jakiego tak się kłócicie o to metro na Bródno??? Skoro autobusy są dla was ważniejsze od metra. To niech metro pojedzie na Białołękę, tam ucieszą się nawet z tej jednej stacji przy TT.

# Robert

19.03.2014 16:01

do buahahha - jeśli już komuś odpowiadasz na opisaną sprawę to nie zwracaj się w liczbie mnogiej ponieważ te czasy towarzyszy już dawno się skończyły. Przeczytaj raz jeszcze ten tekst powoli to może zrozumiesz o co mi chodziło a jeśli nie to proszę przedstaw mi np. najszybszy dojazd z Targówka na Okęcie bez dodatkowych przesiadek.... "metro" może w roku 2050. Nie wypowiadam się na tematy dotyczące innych dzielnic i Ciebie też o to proszę skoro tu nie mieszkasz. Pozdrawiam.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe