REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Zasłużony

24.09.2013 23:28

To niedługo superexpress i fakt też dostaną ten zaszczytny tytuł - hańba!

# jonasz

25.09.2013 09:00

A jednak to miłe, bo IW nigdy nie spacerował z władzą pod rękę i trudno o nim powiedzieć, że jest tubą wawra:)

# AnnaM

25.09.2013 18:45

Gratuluję Informatorowi Wawra.
Nie mamy poza nim niezależnej, lokalnej gazety. Gdyby nie Informator Wawra niektóre niewygodne nie zostałyby w ogóle pokazane mieszkańcom. Brakuje mi jednakże ich kontynuacji.
Niedokończone przedszkole przy ul. Świebodzińskiej zarasta krzakami a co najmniej od roku powinno funkcjonować. Temat zaczęty i cisza .....
Basen w Aninie na początku września b.r. utracił już 3-letnią gwarancję wykonawcy ( na wszystkie roboty poza konstrukcyjnymi ), Zarząd Wawra pochwalił się odzyskaniem ponad 400.000 zł gwarancji bankowej na usuwanie usterek. I to jest sukces? Na ile wycenione są stwierdzone tam usterki? Czy tych pieniędzy wystarczy na ich usunięcie? Kiedy zacznie się remont tego obiektu , czy jeszcze przed wyborami? Kiedy zacznie się remont drewnianych, konstrukcyjnych dźwigarów - gołym okiem widać jak niszczeją z powodu złego zabezpieczenia przed oddziaływaniem wilgoci, grzybów.....
Drogi z "asfaltowego destruktu" sypią się po 3 latach ( które wystarczyły do ostatnich wyborów), "fachowcy" od wawerskich dróg teraz wymyślili drogi z "destruktu betonowego" który wystarczy do najbliższych wyborów .......
Czy Informator Wawra to udźwignie?
Mam nadzieję i powodzenia.

REKLAMA

# Cebe

30.09.2013 15:11

Żenujące przekupstwo. Jesli IW chce uchodzić za gazetkę niezależną od władzy - powinien zwrócić medal. Lizodupstwem w przeciwnym wypadku zalatuje.

# radny Wawra

30.09.2013 16:11

#Cebe napisał(a) 30.09.2013 15:11
Żenujące przekupstwo. Jesli IW chce uchodzić za gazetkę niezależną od władzy - powinien zwrócić medal. Lizodupstwem w przeciwnym wypadku zalatuje.

Jesli nawet to lizodup... władzy wobec Informatora. Próba przekupstwa na rok przed wyborami. Raczej nieskuteczna

# bunu42

04.01.2017 11:58

cześć mam na imię robert i jestem ciemnym blądynem pisze to do wszystkich wspaniałych kobiet bo poszukuje miłości kobiety w wieku 27 35 lat prosze pisać na adres Robert Polcyn syn zbigniewa areszt Śledczy Ul Ćiupagi 1 03 016 warszawa białołęka ale tylko kontakt listowy jestem wysportowany i nie brzydki pa i pozdrówki dla wszystkich wspaniałych kobiet

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA