REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# ola

29.01.2014 11:42

Racja! To podobna sytuacja jak na Ursynowie. Ludzie kupili mieszkanie i mają problem, że im lotnisko ciszę zakłóca.

# gość

29.01.2014 11:44

Znam dobre przysłowie na daną sytuację "Widziały gały co brały"!

# stefan

29.01.2014 12:29

dokładnie "Widziały gały co brały"
a tak w ogóle to jaki zdroworozsądkowy człowiek wierzy developeowi, no ludzie, litości. Celem developera jest tylko i wyłącznie sprzedaż mieszkania po jak największej cenie, zrobi wszystko by osiągnąć swój cel.

REKLAMA

# eRDe

29.01.2014 12:57

Nie przesadzajmy, Farysa jest spory kawałek od huty, bardziej chyba tam Pułkową słychać.

# Mieszkaniec Bielan

29.01.2014 13:11

Poza tym chyba jeszcze bardziej na hałas od Huty narażeni powinni być mieszkańcy z ul. Heroldów i okolic ul. Encyklopedycznej, a w podobnym stopniu - "starych" Młocin.

# fifi

29.01.2014 13:19

Każdy inteligentny człowiek kupując mieszkanie zapoznaje się z planami zagospodarowania terenu nie mówiąc o już istniejących obiektach w otoczeniu. "Ślepa baba w karty nie gra" - mówi przysłowie. Warszawiacy wiedzą, że huta była i jest, a "słoiki" muszą uczyć się stolicy - jednak tupet nie zawsze wystarczy !

REKLAMA

# bielanka

29.01.2014 14:08

niestety to nagminne, że szukając mieszkania, koncentrujemy się na cenie i rozkładzie, ewentualnie wielkości osiedla ... A co za przysłowiową miedzą - mało kogo interesuje. Część z nas nie fatyguje się nawet na wycieczkę, żeby rozpoznać potencjalne sąsiedztwo. Kupujemy mieszkanie na papierze i tyle.
Podobna sytuacja jest w okolicach wysypiska śmieci w Radiowie: w okolicy zbudowano wiele nowych, stosunkowo niedrogich osiedli. I nagle zaczęło śmierdzieć ?

# zbielan

29.01.2014 14:28

Podobna sytuacja jest w okolicach wysypiska śmieci w Radiowie: w okolicy zbudowano wiele nowych, stosunkowo niedrogich osiedli. I nagle zaczęło śmierdzieć ?
drobna różnica - wysypisko miało być wygaszone i zamknięte w 2013, o zamykaniu huty nie słyszałam.

# Młocinianka

29.01.2014 16:54

To jedna z najlepszych części Bielan, jak nie najlepsza. Hałas jest wymysłem.

REKLAMA

# sandacz

29.01.2014 17:27

Na Farysa (kiedyś to była Epicka) mieszkam od 55 lat i za żadne skarby świata się nie wyprowadzę

# roger

30.01.2014 11:55

Jak to możliwe, żeby tym na Farysa przeszkadzała Huta, na którą nie narzekają mieszkańcy osiedli z Młocin wschodnich (Encyklopedyczna, Heroldów), graniczących z terenami Huty?! A ruchliwa i jakże hałaśliwa ulica Pułkowa, oddzielająca Farysa od w/w bloków i samej Huty im nie przeszkadza?!
Niech nie próbują zamieszkać na Ursynowie albo Okęciu, bo każą zamknąć lotnisko!!!

# Mieszkaniec Młocin

31.01.2014 12:32

Dziwny artykuł. Jako mieszkaniec z ul. Encyklopedycznej nie słyszę tego hałasu. A mieszkający dalej od huty z ul. Farysa słyszą?

REKLAMA

# Tomek

01.02.2014 12:11

Dokładnie, bez jaj, a potem płacz, że Polska nie ma przemysłu i bezrobocie, ludzie chcą Hutę zamknąć, ponieważ hałasuje. Torów wyścigowych już nie ma, niedługo lotniska, fabryki, huty itd. Będzie cisza spokój i tylko bieda piszczy.

# Encyklopedyczna

19.02.2014 13:16

Od trzech lat mieszkam w bloku na Encyklopedycznej i naprawdę zdziwił mnie ten artykuł. Huta owszem, pracuje - widzę dym unoszący się nad kominami, ale jej po prostu nie słychać. Ani w domu, ani przy uchylonym oknie, ani na spacerze. Bloki mają wiele wad (ach ten przeciekający dach i gwarant nie dający znaku życia), ale akurat hałasy z huty do nich nie należą...

# Pola

04.09.2019 13:56

Ja zawsze lubiłam Bielany, dobrze mi się kojarzy ta dzielnica, sporo czasu się tam spędzało. Teraz zamierzam tam wrócić na stałe, kupić mieszkanie, ustatkować się jakoś. Właśnie ruszyła przedsprzedaż mieszkać w miejscu, które najbardziej mnie interesuje. Wszystkie najlepsze kąski nie zostały jeszcze zarezerwowane, ale nie ma co czekać! http://lp-metropark.homeinvest.pl/

REKLAMA

# MagdaM

17.10.2019 08:40

Bielany to moje miejsce na ziemi. Mieszkam tutaj od dziecka i nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej. Zawsze chciałam połączyć ciszę i spokój z świetnym dojazdem do miasta. Między Żoliborzem a Bielanami kupiłam mieszkanie od Home Invest. Pomogli z kredytem i dzięki temu, mamy nasze małe miejsce na ziemi. Świetnie to zlokalizowali- wokół dużo zieleni, a także blisko znajduje się metro. Polecamy tą inwestycję!

# zorza

20.03.2020 14:33

A ja lubię Bielany. Dla mnie to idealne miejsce do życia. Kupiliśmy mieszkanie od home Invest, z którego jesteśmy bardzi zadowoleni. Ich inwestycje oceniam bardzo wysoko :)

# karol00

22.08.2020 15:24

Cześć mam pytanie korzystał ktoś z was z pomocy Agencji Nieruchomości Tur ?? https://tur-nieruchomosci.pl/
znalazłem u nich fajną ofertę ale nie wiem jak z nimi jest ktoś pomoże ???

REKLAMA

# Jan

05.10.2020 03:36

Cha cha cha, zabawne, wszystkie komentarze wyglądają jakby je ten sam developer pisał. Czytelnicy, przejdźcie się Wazów w nocy - 50-60 decybeli wali po uszach całymi godzinami

# Darek0912

02.04.2023 11:58

Trzeba czasem skorzyać z dobrego doradcy :)
https://dlnnieruchomosci.pl/
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA