REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Honda TypeR przegląd

 Viviton

28.03.2017 18:23

Gdzie można zrobić porządnie przegląd mojego Type R bo jednak wolę być pewny w 100% co do niego :)

# Cisek09

28.03.2017 18:35

W HondaPlaza mają nawet do kupienia Type R, więc pewnie naprawić ją również potrafią. Przegląd mają w całkiem spoko cenie.

# groszek27

29.03.2017 16:33

Świetny http://www.hondamatraszek.pl to Honda Matraszek w Markach przy Słonecznej. Sprawdzone miejsce, które zatrudnia kompetentnych i doświadczonych fachowców - mechaników, blacharzy, lakierników. Jeśli chodzi o przegląd, to mogą nawet odebrać od Ciebie auto, a po przeglądzie odstawić. To duża wygoda :)

REKLAMA

# Partok78

30.03.2017 07:45

Jeździłem tym autem u nich na jeździe testowej Honda Type R dla mnie jest świetna. Co do przeglądu to jak najbardziej HondaPlaza. Przy takim aucie trzeba mieć trochę pojęcia o tym a oni na pewno nie zawiodą.

# Bolin44

07.04.2017 07:27

No jak najbardziej, w Warszawie jedno z najpewniejszych miejsc do takich aut. Nawet na kanale HondaPlaza możesz się upewnić że robią dobrą robotę w dość konkurencyjnej cenie.

 Ordek55

09.04.2017 13:23

No najlepiej chyba będzie własnie u nich. Mają świetnie wyposażone warsztaty, wszystkie potrzebne sprzęty do serwisów przede wszystkim dopasowane pod Hondy. Jak coś się dzieje max 2 dni i masz nowe części, także nie szukaj daleko ;)

REKLAMA

# tomson33

25.04.2017 13:51

Ja jestem Klientem Hondy Matraszek w Markach i bardzo sobie chwalę. Przede wszystkim profesjonalizm zespołu i uczciwe podejście do Klienta. Niestety rzadko się trafia, najczęściej chce się z Klienta jak najwięcej wyciągnąć ;) W Hondzie Matraszek to się mi nie zdarzyło. Panowie mechanicy super kompetentni, znają się na swoim fachu. Pozytywnie byłem też zaskoczony przez poziom cen - są naprawdę konkurencyjni względem okolicznych warsztatów. Ogólnie to zdecydowanie polecam! :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break