REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# rex

11.04.2013 10:47

I znowu to samo.NIC-NIE-MOGE-straż miejska. NIC-NIE-MOGĘ-przychodnia. NIC-NIE-MOGĘ-Piotr Rudzki, NIC-NIE-MOGĘ-pLATFORMA oBYWATELSKA. By żyło się lepiej.

 q2t

12.04.2013 12:24

ale to nie jest tajemnicą. Ja jak MUSZĘ iść do lekarza, to straję tam w kolejce o 4.30 rano a i tak jestem 3-4... a jak biorę numerek, to dostaję 8-9... Niestety, ale ta przychodnia jest straszna. Ludzie, którzy nie wiedzą, jakie tam panują zwyczaje przy zapisach, a są (widzę ja tam jestem) bardzo chorzy, często są odsyłani z kwitkiem, bo NIMA NUMERKÓW. A taki "Krzysio spod Agory" za "numerek" bierze dwie dychy. dziennie ze 2-3 numerki załatwi. W kolejce zawsze pierwszy, wszyscy go znają. Pokaże się raz na pół godziny, strzeli setke pod śmietnikiem i jest GIT... Długo by można pisać o tym miejscu...

# basik

12.04.2013 14:08

Ale dlaczego numerki nie są wydawane imiennie - tak jak wszędzie indziej?

REKLAMA

# rak

17.04.2013 14:08

to nie tylko pijaczki ale również pracownicy tej przychodni zostawiają numerki i je sprzedają i nie za małe kwoty bo to jest tak niedziela człowiek popije a wiadomo że do pracy już w poniedziałek nie pójdzie wiec dzwoni się do znajomego pracownika i już numerek jest i zwolnienie zadowolony też pracownik kasa w kieszeni a człowiek który potrzebuje się dostać musi poczekać jeszcze dłużej a ja polecam zmienić przychodnie

# jolanta100

20.04.2013 10:56

jak nie chcesz to stoj sam nie musisz placic ja sama tez kozystam z takiego stacza za mniejsza sume i jest to moj wybor jak nie moge inaczej to taka forma mi odpowiada inna sprawa ze to przychodnia powinna zorganizowac sie inaczej ale im to nie przeszkadza a nzstepna sprawa to ze nie tylko pijaczki stoja za kase co mysle ze dobrze bo sobie zarabiaja a nie wyrywaja starszej pani torebke ...stoja rowniez dziadki bo im sie wydaje ze jak nie stana w kolejce 4 godz to nic nie zalatwia takie to przyzwyczajenie a puki co to raz na pol roku bede korzystac z mojego osiedlowego stacza pozdrawiam

# Sandra

21.04.2013 19:30

potwierdzam,że w przychodni publicznej podległej pod Szajnochy jest bałagan,syf i wszystko co najgorsze.Atmosfera z minionej epoki!!! Handel numerkami kwitnie już od wielu lat.Wydaje mi się,że jest to efekt niedostatecznej i często zmieniającej się obsady lekarskiej,która nie znajduje czasu dla nas pacjentów.Przedłużyć recepty -problem,dostać się do lekarza z gorączką-problem,zamówić wizytę do chorej samotnej sąsiadki -problem,Po pracy nie ma co marzyć o dostaniu się do lekarzy,którzy zmieniają się w tej przychodni non stop, Z czegoś to musi wynikać???? Kilka miesięcy temu podjęłam najwłaściwszą decyzję czyli przeniosłam się z tej "zapsiałej" i trącającej socjalizmem w tym najgorszym wydaniu przychodni publicznej do przychodni Medycyny Rodzinnej w której mówi się ,że Luxmed ma przejąć publiczną przychodnię co byłoby z korzyścią dla pacjentów.Naprawdę jest tu inna atmosfera..

REKLAMA

# pacjent

22.04.2013 16:19

tak we wszystkich przychodniach SPZZLO Warszawa-Żoliborz jest bałagan i wcale nie myśli się o pacjentach tylko "jak tu zdobyć kolejną nagrodę"... Dyrektorka znowu dostała jakieś nagrody z obszaru "gazel biznesu" czy czegoś podobnego,to może kombinowanie z numerkami to jej nowy sposób jak tu wyciągnąć kasę od pacjentów. Wcale bym się nie zdziwił... wstyd żeby w Warszawie takie rzeczy sie działy ale pod rządami tej dyrekcji to wszystko jest możliwe!!! może nich po prostu wprowadzi opłaty za wydanie numerka! A tak serio to na prawdę nie trzeba wiele myśleć żeby zakończyć taki proceder ale trzeba najpierw mieć trochę empatii i pomysleć niekiedy o pacjentach których sie obsługuje...

# Unka50

23.03.2016 14:10

Witam. trzeba koniecznie zakończyć w tej przychodni Paniom w rejestracji status wszechmocnych i bezprawnych egoistycznych działań. Pani Kierownik przychodni powinna siedzieć w domu jak nic nie umie na sZacząć trzeba od kierownika przychodni. Zgroza, i wstyd!, Burmistrz udaje że nic nie można zrobic. zgroza. od pacjęta żądają imienia i adresu ! co to ma być!.wywalić tych obiboków i tyle.

# Pan Bez numerka

17.02.2017 18:55

Sprawa nadal aktualna!!!!! Pijani panowie w kolejce, zapach w wiatrołapie jak w regularnej melinie. Najmowani panowie z pod monopolowego od 6.00 bawią się w kolejowych. Ustawiają ludzi w kolejce, a po wielkim otwarciu drzwi stajemy się świadkami tego jak panie w rejestracji odbierają telefon raz na kilkanaście połączeń.
Nie ma możliwości rejestracji przez internet / telefon wiecznie zajęty a numerki pobierane są na inne osoby bez identyfikacji osoby pobierającej. Handel kwitnie!!!!
Ręce opadają widząc jak zarządza się tą przychodnią, Nie chce się wierzyć, że to nadal dzieje się w 2017 r. Pora aby zainteresował się tym NFZ, w końcu nie na tym polega umowa z tą placówką "zdrowia".

REKLAMA

# Pan Bez numerka

17.02.2017 19:10

Dodam tylko, że moim zdaniem handel numerkami odbywa się również w odwrotnej kolejności niż opisana w artykule. To "pijani kolejkowi" oferują swoje usługi a następnie idą zamówić wizytę dla konkretnej osoby.
To moim zdaniem wyłącznie wina błędnie zorganizowanego systemu rejestracji w tej konkretnej przychodni i braku jakiejkolwiek kontroli nad tym procesem.
Szanowna Pani kierownik, wystarczy chcieć a problem zniknie.. chyba że Pani nie chce... w końcu zdrowo jest się wyspać.

# zenada

20.04.2017 09:29

jedna wielka zenada!!! rejestracja czynna od 7.30 a kolejka juz od 6 ranai, po 15 minutach czyli 7.25 pani w recepcji woła brak numerków, do lekarza mozna się dostac jak się zapyta czy cię przyjmie.... lekarz nie dość, ze się spóżnil 10 minut ( czyli akurat wizyta na jednego pacjenta ) to na początku przyjmuje przedstawiciela z reklamą, potem ludzi... potem wychodzi na 20 minut a potem mowi, ze ma opóznienie i nikogo nie przyjmie bez numerków.
zenada!!!!!!!!

# Ula

25.02.2019 08:19

Niech ktoś wreszcie zakończy w tej przychodni procederu nieuczciwości! Kierownik nie reaguje na żadne skargi. Do lekarza nie można się dostać. Od dwóch tygodni dzwonię bo nie jestem w stanie iść sama. Jestem w ciężkim stanie. Nie odbierają wcale telefonów. Sprzedają numerki i chorzy nie mogą się dostać.domowe wizyty to paranoja. Starsza pani chodzi. Albo lekarz który od bada tylko gada na pacjentów i system. Uważa się za prezydenta. Zgroza i wstyd. Zmienić kierownika przychodni trzeba i lekarzy co nie leczą. Ludzie to jest bezprawie

REKLAMA

# Magdal

25.02.2019 22:53

Najpierw zniknął ksiądz, który zgarnia kasę za podpisy. Teraz znika Falenta. Oboje powiązani w jakiś sposób z partią Kaczyńskiego. Ciekawe kto następny.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024