REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Marian

06.02.2021 21:10

Pisowska milicja teraz nie ma czasu bo ściga opozycję. Dajcie jej spokój. Zresztą jak złapie złodzieja i okaże się że złodziej z PIS to tylko kłopoty będą mieć. Oni tylko potrafią kobiety bić. Złodziei się boją bo przecież taki może oddać. Pozwalniać nierobów - dać broń ludziom. Sami się lepiej obronią.

# Marianna

06.02.2021 21:45

#Marian napisał(a) 06.02.2021 21:10
okaże się że złodziej z PIS
Czy miejscowi żule podejmujący się kradzieży rzeczy wartych kilka tysięcy złotych i kupujący za to wódkę są członkami Prawa i Sprawiedliwości? Boże, jacy ludzie potrafią być śmieszni w swojej naiwności!

# Chihau

06.02.2021 21:47

"Policja tak się przyłożyła do sprawy, że zabezpieczone na pendrivie nagrania posesji gdzieś zagubiła - pisze pan Michał". - Przecież pan Michał mógł je skopiować przed oddaniem policji...

REKLAMA

# Mieszkaniec2

06.02.2021 22:06

Coś na temat ich pracy wiem... byłem pokrzywdzony przestępstwem, sprawa co prawda trafiła do sądu, ale pisma kierowane przez policjantów z wieliszewa do sądu to porażka błędy merytoryczne nie wspominając o ortograficznych. Pewnie gdyby nie mój upór i znajomość prawa to tez by umorzyli, bo po co się przemęczać . Szkoda słów....

# mieszkaniec_3

06.02.2021 23:10

#Chihau napisał(a) 06.02.2021 21:47
"Policja tak się przyłożyła do sprawy, że zabezpieczone na pendrivie nagrania posesji gdzieś zagubiła - pisze pan Michał". - Przecież pan Michał mógł je skopiować przed oddaniem policji...
Nagranie pochodzi z monitoringu gminnego, nie prywatnego, stąd prośba o pokazanie nagrania, którego "w posiadaniu są" funkcjonariusze.

 Marzenabe

07.02.2021 13:57

Niestety taką mamy policję, osoby które stać często biorą usługi prywatnych detektywów. Niestety usługi są drogie. Znajoma korzystała z biura http://www.agencjatemida.pl ja na szczęście nie miałam jeszcze potrzeby i mam nadzieje że nie będę miała.

REKLAMA

 Marzenabe

07.02.2021 13:58

#Chihau napisał(a) 06.02.2021 21:47
"Policja tak się przyłożyła do sprawy, że zabezpieczone na pendrivie nagrania posesji gdzieś zagubiła - pisze pan Michał". - Przecież pan Michał mógł je skopiować przed oddaniem policji...
Jak może policja cokolwiek zgubić coś okropnego...

# Chihau

07.02.2021 15:05

#mieszkaniec_3 napisał(a) 06.02.2021 23:10
Nagranie pochodzi z monitoringu gminnego, nie prywatnego, stąd prośba o pokazanie nagrania, którego "w posiadaniu są" funkcjonariusze.
Z treści artykułu to nie wynika.

# Czy_zamieszkać?

07.02.2021 18:59

Po przeczytaniu artykułu i komentarzy odnoszę wrażenie, że policja w Wieliszewie traktuje "klientów" na zasadzie "mnie i mojej rodziny to nie dotyczy, więc mam to w duuuuu....żym poważaniu. Czy wobec tego, pod względem zapewnienia bezpieczeństwa, warto tu się budować, osiedlać, zamieszkać ? (pytanie retoryczne). ŻYCZĘ "SUKCESÓW" WÓJTOWI I POLICJI W ROZWOJU GMINY !!!! Sarkazm, bo przecież zapewnienie bezpieczeństwa jest jednym z fundamentów rozwoju.

REKLAMA

# kobieta

20.04.2021 21:04

Jak złodziej opowie się że jest zwolennikiem POstKOmuny to Policja PISowska go zamknie a POstalinowska mafia w togach czyt. kasta go uniwinni
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024