REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Grzyby

# POruszony

31.08.2006 08:25

Czy nie mozna własnie teraz promować Białołękę rzucając hasło dla wszystkich warszawiaków -Tu są grzyby przyjeżdżajcie.Moze wezmą z soba kije którymi popieszczą naszą naszą nieudolną władze Dzielnicy i bohaterską PiS.

# xc

31.08.2006 09:51

"Warszawiaków" - jakie to plebejskie. Prawidłowa forma "Warszawian".
Tak to już jest - buractwo zawsze wyjdzie, drogie przyjezdne PO.

# kornik

31.08.2006 10:34

xc
Młody jesteś i nie pamiętasz że wiele lat poprawną formą był właśnie "Warszawiak", pewnie nie pamiętasz piosenki "nie masz cwaniaka nad WARSZAWIAKA" i wielu innych sławnych warszawiaków. To teraz mądre głowy wymyślają "poprawną polszczyznę" drogi WARSZAWIANINIE !!.
(z koszyka)

REKLAMA

# xc

31.08.2006 16:00

Było formą potoczną, tak jak i dzisiaj. Ale nieprawidłową. Studiuj lepiej, a nie gryź się korniku.

# Gemini

31.08.2006 23:24

xc, nie gadaj głupot. Obie formy są poprawne.
Masz maturę od Giertycha, czy co?

# xc

01.09.2006 03:05

nie od Giertycha, od Radziwiłł. A głupot nie gadam. Zależy czy mówi się slangowo czy literacko. Ale to jest już różnica dość wysublimowana. Dla wtajemniczonych. Nie POwszechnej masy.

REKLAMA

# Zawsze warszawiak

01.09.2006 16:09

Sądzę, że warszawianin to i tak nie jest najgożej przecież napływowi mogli by używać warszawawianin albo warszawawowiak. Był taki słynny Warszawiak nazywał się Jeży Waldorf jeżeli ktoś sięgnie do jego lektury, przekona się jak mówiono i powinno się mówić. No cóż ale jak widać nowych warszawianinów nam cały czas przybywa.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.09.2006 16:17

Zyl z Bogusiem. Ani na prawicy, ani na lewicy...
Mieszkali i robili to w centrum...e...he, Krzystof... ha, ha, ha...

# Matka_Sławka_z_Gdanska

01.09.2006 16:21

Matka_sławka_z_gdańska
Oj przepaszam zapomniałam dodać jestem gejem...e...he, Krzystof... ha, ha, ha...

REKLAMA

# Yogi

02.09.2006 17:18

Dla mnie warszawiak jest poprawnie a jestem stąd, ale sympatycy jedynej słusznej rzadzącej wszystko wiedzą lepiej i tacy są wykształceni aż przy każdej okazji muszą się przy..... do PO. Otóż obawiam się, że ciągle żyją w świecie iluzji o swojej omnipotencji. Żałość ściska mi pewną część ciała jak czytam takie wypotki.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

03.09.2006 12:47

Anka, swoim przerazajacym wygladem daje wrecz podrecznikowe swiadectwo do czego prowadzi nieumiejetna regulacja genetyczna w rodowodowej hodowli... za przeproszeniem, czlowieka*
Ach ! Co to to za koszmar !
* - w opisywanym wypadku, chodzi o samice.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA