REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# casa blanca

06.05.2015 18:56

Ten człowiek zmarł. Córka szuka świadków.

# qrt

06.05.2015 21:36

zastanawiam się, czy na tym skrzyżowaniu nie ma monitoringu ? Kiedyś też tam miałem wypadek. Kierowca mercedesa wymusił pierwszeństwo i staranował moje auto. Na szczęście wtedy nikomu się nic nie stało. Tam zawsze jeżdżą jak debile. Unikam tego skrzyżowania.

# itta

06.05.2015 23:24

tam są wszędzie lewoskręty. Jeżdżę tamtędy kilka razy w tygodniu i nie ma tygodnia, żeby ktoś zamiast spojrzec na swoje światło-strzałkę do skręt w lewo, ruszył gdy robi się zielone dla tych, co jadą prosto.

REKLAMA

# Zal

08.05.2015 09:04

Zgadzam się z #itta.
Mieszkam na osiedlu przy tym skrzyżowaniu - lewoskręty z oddzielną sygnalizacją są na zjazdach z Maczka w obydwu kierunkach.
Lewoskręty usprawniły skrzyżowanie bezpieczniejszym - kiedyś nie było tygodnia bez kolizji/wypadku w tym miejscu.
Na słupie, na którym zatrzymał się OPEL niejednokrotnie w przeszłości zatrzymywały się auta.
Kiedyś nawet zdewastowany był cały przystanek za słupem!!
Aż dziwne jest to, że na takim skrzyżowaniu brak jest monitoringu!!
Na sąsiednim skrzyżowaniu (Rudnickiego/Kochanowskiego), gdzie pojazdy nie osiągają takiej prędkości jak na ulicy Maczka jest monitoring - a po co?
Wyrazy współczucie dal rodziny. Mam nadzieję, że znajdą świadków zdarzenia - tam aktualnie jest bardzo duże natężenie ruchu w związku z wprowadzonym objazdem - dziwne byłoby, żeby nikt tego nie widział.

# kierowca

21.05.2015 16:06

Tam trzeba bardzo uważać. Szczególnie przy skręcie w lewo z Rudnickiego w Maczka - nie ma tam podfazy. Obecnie jest tam b. duży ruch w związku z poprowadzonym objazdem z powodu zamkniętego wjazdu na S-kę z Broniewskiego. Od strony Obrońców Tobruku potrafią nadjeżdżać szybko auta i oczywiście mają pierwszeństwo. Trzeba jednak brać pod uwagę, że jadąc w korku łatwo jest pojechać za kimś na ślepo (np. za ciężarówką) i wtedy łatwo o wypadek.
Wczoraj tam widziałem taką akcję z autobusem. Autobus miał pierwszeństwo ale zaraz za skrzyżowaniem jest przystanek więc nie wiem po co tak grzał. Facetowi skręcającemu w lewo za sporym autem z plandeką, cudem udało się uciec spod rozpędzonego Solarisa, który trąbił i dawał długimi. Owszem autobus miał pierwszeństwo tylko, że w ruchu obowiązuje jeszcze zasada przewidywania i ograniczonego zaufania. Autobus zbliżał się do przystanku i nie musiał tam jechać szybko i na pewniaka - dojeżdżając do skrzyżowania widział przecież sznur pojazdów zjeżdżających w lewo. Może chciał zdążyć tuż przed żółtym? Takie egzekwowanie na siłę swojego pierwszeństwa często źle się kończy...

# Karolina Nowak

19.06.2015 16:28

W tym wypadku zginął mój Tata. Poszukuję świadków zdarzenia. Jeśli ktoś cokolwiek widział lub wie coś na temat okoliczności zdarzenia bardzo proszę o kontakt!! karolinapajdak@interia.pl

REKLAMA

# Wbz

20.06.2015 23:01

PB to inicjały, czy symbol ołowiu? Zginął człowiek, a 'dziennikarz' puentuje utrudnieniami w ruchu i sorbentem? Sorbent przynajmniej eko, wrażliwcu?

# makia

29.07.2015 23:02

Teraz ten, który był niewinny powinien zgłosić się do EuCO, żeby oni zażądali od ubezpieczyciela wielotysięczne odszkodowanie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA