REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Pokorny

01.10.2012 22:55

Nie widzę w tych formach graficznych niczego zdrożnego. Dlaczego autor nie protestuje przeciwko stawianiu 15- metrowych krzyży bez konsultacji z mieszkańcami, wyświęcanie każdego nowego wychodka przez księży i generalnie wprowadzanie wrażenia, ze żyjemy w średniowiecznej tępocie i ciemnocie?

# Dhaki

02.10.2012 00:19

Zgadzam się w pełni z "przedmówcą". Dodam od siebie, ze to bardzo fajne malunki.

# Pereiro

02.10.2012 00:34

Mam wrażenie, że tu nie chodzi o subiektywne odczucia estetyczne, a o zachowanie pewnych form. Nikt nie zapytał mieszkańców ani kupców płacących czynsz za powierzchnię w pawilonie o to, czy chcą jakichkolwiek (ładnych czy brzydkich) malunków na ścianach. I jeszcze raczyli to nazwać oddolną inicjatywą. Śmiechu warte. Tłusta odleciała już dawno. Obecnie przebywa na Marsie.

REKLAMA

# Ewa

02.10.2012 02:18

Piękny budynek, nowoczesna forma elewacji. Czy ma Pan kontakt do artystów, dam im jeszcze kilka budynków do malowania.
Taka elewacja jest dużo ciekawsza niż szaro - burze elewacje budynków osiedli z wielkiej płyty.

# montmartczyk

02.10.2012 09:06

I tak właśnie wygląda dyskusja o pojmowaniu i przestrzeganiu prawa w Polsce.
Po prostu mnie się podoba!, a że nikt nie pytał właściciela, czy życzy sobie zamazania ścian (nawet jeżeli dzielo jest przepiękne), to nie ma znaczenia i nikogo nie obchodzi. Własnie takie podejście do prawa stawia nas w rzędzie troglodytów.
No i dlaczego autor zamiast interesować się tym, nie pisze np. o czymś innym. To też przepiękny i logiczny argument.

# Makaes

02.10.2012 16:50

Właśnie, że pytali właścicieli knajpy która znajduje się w budynku, w każdym razie byłem przy takiej rozmowie.
A Pan radny duby smalone bredzi, budynek został cały odnowiony, i wygląda znacznie ciekawiej niż szarobury klocek którym był wcześniej

REKLAMA

# podobamisie

02.10.2012 19:18

Pozwolę sobie zaznaczyć, że "białe ściany" to wielka przesada:)
Oczywiście, o gustach się nie dyskutuje:)

# Bemowianin

07.10.2012 09:20

Jak sobie wyobrażacie dwudniowe malowanie budynku bez zgody właściciela przez około 30 osób? Do tego dofinansowane jeszcze przez Urząd Miasta?
Oczywiście, że temat był uzgodniony z właścicielem i dzierżawcami, którzy po długich konsultacjach ustalili zasady: żadnych tematów religijnych, politycznych i kibicowskich.

# mmm

19.10.2012 14:41

ja bym się ucieszyła, że za darmo mam takie fajne ozdoby na ścianie, a trawa odrośnie, bez przesady z tą dewastacją, no i to nie jest graffiti...

REKLAMA

# kasyn

25.10.2012 00:41

takie graffiti jest super!

# Gra

25.10.2012 01:24

Bardzo mi się podoba :)

# Tomek

09.08.2013 15:32

to nie jest graffiti tylko http://www.kampet.pl !

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA