REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

gospodarność cd.

# cobra22

10.11.2010 22:23

A wariant społeczny to nie przekręt?
Mieszkańcy Sprawnej z mediów dowiadują się o wariancie społecznym.Nikt wcześniej nie rozmawiał z nimi o jakimś tramwaju. Żaden radny śmadny, sąsiedzi z Poetów, po prostu nikt . Teraz każdy udaje " niemca"no jak to nie wiedzieliście, przecież było w internecie , pisaliśmy , mówiliśmy tylko podstawowa sprawa, nie każdy musi mieć internetu i nie każdy musi znać wirtualne projekty radnych czy innych tam urzędników. takie Echo i NGP oraz Tvn Warszawa nagłośniło sprawę.CZYTAJCIE A ZNAJDZIECIE

# cobra22

10.11.2010 22:41

bwradny słuchałem twej wypowiedzi w RDC(235 postulatów- imponujące) Ty i ja przeciwnikami "intro" itd.

# bwradny

10.11.2010 23:48

nie postulatów, a interwencji! postulatów mam mniej.

REKLAMA

 tarantula01

10.11.2010 23:48

Skoro wariant spoleczny to przekret, oznacza to takze, ze uchwala Rady Warszawy z 2001 r to tez byl przekret. Sztuczny konflikt miedzy mieszkancami Winnicy jest tylko i wylacznie wina urzednikow, ktorzy nie przeprowadzili nalezycie konsultacji spolecznych.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
http://www.radny.com.pl

 tarantula01

10.11.2010 23:48

Skoro wariant spoleczny to przekret, oznacza to takze, ze uchwala Rady Warszawy z 2001 r to tez byl przekret. Sztuczny konflikt miedzy mieszkancami Winnicy jest tylko i wylacznie wina urzednikow, ktorzy nie przeprowadzili nalezycie konsultacji spolecznych.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
http://www.radny.com.pl

# cobra22

11.11.2010 10:08

Każdy jest odpowiedzialny za swoją pracę, urzędnik i radny też, więc jeżeli zawinili urzędnicy to powinni zostać ukarani np. finansowo.
A kto wymyślił wariant społeczny?wsg?Były przeprowadzone KONSULTACJE SPOŁECZNE z mieszkańcami ulic przez, które mam przebiegać linia tramwajowa w/g wariantu społecznego?

REKLAMA

# odwrócony

11.11.2010 10:33

Cobra napisz, który z urzędników dzielnicy został w ostatniej kadencji ukarany finansowo?
Przypuszczam, że błędnych decyzji każdy radny można wymienić mnóstwo...

# cobra22

11.11.2010 11:30

Pewnie żaden.

# Poznaj sztukę parzenia kawy

11.11.2010 11:56

Cobra a ty to jesteś z Zielonej Białołeki, Tarchomina czy Nowodworów? A meldumek tu masz?
Może ty cichociemny z Mokotowa, a się wymądrzasz?

REKLAMA

# cobra22

11.11.2010 18:54

Cichociemni byli od Generała Sosabowskiego, a ty z UB, że pytasz?

# Poznaj sztukę parzenia kawy

11.11.2010 20:49

CBA, sprawdzamy skąd internauci biorą pieniądze na mieszkania

 tarantula01

11.11.2010 22:13

"cobra22 napisał:
A kto wymyślił wariant społeczny?wsg?Były przeprowadzone KONSULTACJE SPOŁECZNE z mieszkańcami ulic przez, które mam przebiegać linia tramwajowa w/g wariantu społecznego?"
No właśnie pełnych konsultacji nie było, bo nie przeprowadził ich ZTM, choć powinien. Ja organizowałem spotkania o tramwaju dla mieszkańców, ale to nie to samo, co odpowiednia kampania przeprowadzana obszarowo.

REKLAMA

 tarantula01

11.11.2010 22:13

"cobra22 napisał:
A kto wymyślił wariant społeczny?wsg?Były przeprowadzone KONSULTACJE SPOŁECZNE z mieszkańcami ulic przez, które mam przebiegać linia tramwajowa w/g wariantu społecznego?"
No właśnie pełnych konsultacji nie było, bo nie przeprowadził ich ZTM, choć powinien. Ja organizowałem spotkania o tramwaju dla mieszkańców, ale to nie to samo, co odpowiednia kampania przeprowadzana obszarowo.

# mieszkanka

12.11.2010 18:17

kiedy Panie Tumasz organizował Pan te spotkania z mieszkańcami? Rozumiem ze z mieszkańcami Sprawnej też Pan konsultował ten wariant? I był Pan niezmiennie aktywny w tej kwestii od połowy 2009?

# podroznik

12.11.2010 19:36

Nie, no. To jest na jego stronie.

REKLAMA

# drojewska

12.11.2010 20:02

Pani Mieszkanko, proszę nie dokuczać Wojtkowi Tumaszowi. Co prawda Piotrek Jaworski powiedział mi, że mam go teraz nie lubić i mogę nawet anonimowo oczywiście dowalać mu na forach, ale w głębi duszy uważam, że to bardzo dobry radny. Gdyby nie miała zakazu Piotrka i mieszkała w 3. okręgu oddałabym głos właśnie na Wojtka. Nieładnie Pani Mieszkanko. Jako PO powinniśmy trzymać się standardów. Proszę nie pisać brzydko o Wojtku.

# cobra22

12.11.2010 22:13

O rany, następny pisior, a może agent Tomek? Zajmij się Inką-poparzony.

# Poznaj sztukę parzenia kawy

13.11.2010 11:03

Drojewska to nie pisor tylko klub radnych PO.
Dobre, Jaworski mówi kogo można lubić, a kogo nie.
Jeszcze trochę, a każe Dojewskiej przestać lubić siebie.

REKLAMA

# cobra22

13.11.2010 15:17

ty od kawy jesteś prosty jak drut zbrojeniowy wiaduktu na Żeraniu!To powyżej to o tobie mowa.

# mieszkanka

14.11.2010 08:40

Pani Drojewsko - ja po prostu chcę uzyskać jasne i klarowne info od P. Tumasza w sprawie jego postawy. Bo tak się składa że nikt z okolic Sprawnej nie wiedział że Pan Tumasz tak bardzo będzie bronił aspektu (anty)społecznego ws budowy tramwaju, właśnie w okresie 2009. Myślę że gdyby mieszkańcy o tym wiedzeli P. Tumasz już dawno byłby tam spalony - a nie dopiero teraz, prawda P. Tumasz?
Drojewska - ty to jesteś żywa antyreklama PO.

# ciekawa

14.11.2010 10:03

a co radni PO wcześniej zapomnieli powiadomić że są społeczne konsultacje? W pażdzierniku 2010 przypomnieli że czas zrobić szum

REKLAMA

# basik

14.11.2010 18:55

a czemu to mieszkańcy ulicy Sprawnej obudzili się dopiero teraz?
nie znali planów z 2001?

# mieszkanka

15.11.2010 11:12

tak właśnie tak jest jak piszesz ciekawa - wcześniej Tumasz będący w PO jakoś "ZAPOMNIAŁ" wspomnieć o wariancie (anty)społecznym, a teraz pisze że wspominał. Gówno wspominał, a już sam dobrze wie ze nie mieszkańcom Sprawnej i OKOLIC. Mieszkańcy tych terenów mieli w swoim czasie stały kontakt z panem radnym, który pomagał im w kilku kwestiach (pomagał nie równa się osiągnięciu zamierzonego efektu) i nie wiedzieli że pan radny po kilku miesiącach odwróci kota ogonem i wyskoczy z taką propozycją w kwestii budowy tramwaju i będzie ją tak namiętnie promował. Już Pan radny sam najlepiej wie czemu dopiero teraz zaczął reklamować ten wariant a nie wcześniej.

 tarantula01

17.11.2010 04:52

Jak juz napisalem, organizowalem spotkania w dzielnicy dla ogolu mieszkancow - byly ogloszenia na forach, w prasie, nawet na stronie Urzedu Dzielnicy.
To ZTM powinien przeprowadzic rzetelne konsultacje - obecne spotkania powinny byc przed wydaniem decyzji srodowiskowej.
mieszkanko, w ostatnim poscie zawarlas informacje znane w zasadzie tylko Piotrkowi Jaworskiemu...

REKLAMA

 tarantula01

17.11.2010 04:52

Jak juz napisalem, organizowalem spotkania w dzielnicy dla ogolu mieszkancow - byly ogloszenia na forach, w prasie, nawet na stronie Urzedu Dzielnicy.
To ZTM powinien przeprowadzic rzetelne konsultacje - obecne spotkania powinny byc przed wydaniem decyzji srodowiskowej.
mieszkanko, w ostatnim poscie zawarlas informacje znane w zasadzie tylko Piotrkowi Jaworskiemu...

# ciekawa

18.11.2010 00:21

Jakie ciekawe, mieszkanka to facet i jeszcze Piotr Jaworski. Może on lubi przebierać się w damskie ciuszki i wtedy pisać jako mieszkanka
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe