REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


24.05.2019 11:51 #KOMTUR
W końcu!
24.05.2019 12:02 #KKK
tyle, że teraz wszystkie słoje będa obstawiać Pełczyńskiego... a ta ulica to już totalne chińczykowo, blok na bloku, miejsc parkingowych, placów zabaw, zieleni BRAK
24.05.2019 12:59 #Leus6
To się bedzie działo na Pełczyńskiego.Trawniki będą zaorane, parkowanie gdzie popadnie.Straż Miejska z holownikiem będzie mogła tam mieć swoją siedzibę i pracy po pachy.
24.05.2019 13:30 Lewa26
Znajdź Nagi Kobiet twojej okolicy tutaj da.gd/kobiet
24.05.2019 14:09 #kierowca bombowca
130 zł na miesiąc to niska cena , ale szkoda że nie wprowadzono obniżonej opłaty za noc - od 19 do 7.
REKLAMA
24.05.2019 19:28 #Zgorc
Już od dawna samochody z mordoru i okolic blokują miejsca parkingowe na terenie osiedla górce sm wola.
24.05.2019 21:21 #flow
A dlaczego w ogóle funkcjonuje coś takiego jak "bezpłatne parkowanie"? Twój samochód? Trzymaj go w domu albo płać za miejsce postojowe.
24.05.2019 21:25 #Wiosenka
Zwycięstwo #Wiosny w wyborach to łatwiejszy dostęp do pigułek dzień po. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
24.05.2019 21:52 #Zakrontka
Kwik wecków będzie narastał...
24.05.2019 21:57 #Marian
Płacić dziady. Samochód nie jest dla plebsu. To musi kosztować.
REKLAMA
27.05.2019 07:50 #Lukasz321a
#flow napisał(a) 24.05.2019 21:21

A dlaczego w ogóle funkcjonuje coś takiego jak "bezpłatne parkowanie"? Twój samochód? Trzymaj go w domu albo płać za miejsce postojowe.
W budynkach jest za mało miejsc parkingowych, żeby każdy mógł kupić i trzymać. Pragnę zwrócić Twoją uwagę, że taka przymusowa opłata już istnieje, a nazywa się podatek dochodowy. Cechą szczególną jest to, że trafia do budżetu miejsca, w którym zadeklarowałeś, że będziesz płacić. Zasadnym jest więc oczekiwać, że m.st wwa ma psi obowiązek zagwarantować darmowe miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych podatników.
Lukasz321a jak widać ma problemy z matematyką. Nie umie policzyć biedaczek, że budżet miast nie jest w stanie zapewnić możliwości upchnięcia wszystkich samochodów na bezpłatnych parkingach. Ponadto budowanie darmowych parkingów jest rażącą niesprawiedliwością, ponieważ właściciele prywatnych miejsc postojowych najpierw ponoszą koszty związane z ich wybudowaniem, a później ponoszą koszty ich eksploatacji oraz płacą od nich solidne podatki, z których część jest przeznaczana na budowę parkingów dla tych, którzy takich kosztów nie chcą ponosić, uważając że miasto ma "psi obowiązek" budować im parkingi za darmochę. Jak sobie kupisz samolot albo śmigłowiec, to też będziesz żądał, aby miasto wybudowało Ci hangar dla jego garażowania? Twój samochód - twoja sprawa gdzie go zaparkujesz. Posiadanie samochodu nie jest obowiązkowe!
Aha, i skrót "W-wa" tak jak pełną nazwę również piszemy z wielkiej litery...
27.05.2019 12:07 #Rafi
#Lukasz321a napisał(a) 27.05.2019 07:50

W budynkach jest za mało miejsc parkingowych, żeby każdy mógł kupić i trzymać. Pragnę zwrócić Twoją uwagę, że taka przymusowa opłata już istnieje, a nazywa się podatek dochodowy. Cechą szczególną jest to, że trafia do budżetu miejsca, w którym zadeklarowałeś, że będziesz płacić. Zasadnym jest więc oczekiwać, że m.st wwa ma psi obowiązek zagwarantować darmowe miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych podatników.
Wybacz, ale tylko Ty korzystasz, ze swojego auta, więc to Twój problem, że nie masz gdzie parkować. Podatek dochodowy wydatkowany jest na rzeczy dla wszystkich, a nie pojedynczych jednostek.
Darmowe miejsca powinny być ale tylko dla auto współdzielonych typu panek
28.05.2019 07:55 #Lukasz321a
Darmowe miejsca parkingowe są na rzecz wszystkich chyba, że porzuciłeś na nim samochód.
Gdybym płacił kilka milionów dochodowego rocznie to uważał bym, że tak należy mi się lądowisko :-)

Mój drogi każdy biznes niesie za sobą jakąś dozę ryzyka tak więc widać, że jesteś lobbystą właścicieli płatnych parkingów.

Podsumowując drodzy zamordyści/komuniści/lobbyście/ludzie niestabilnie psychicznie komunikacja miejska z gumy nie jest. Już teraz jej użycie w dojazdach to minimum 60% i jest przepełniona. Jak chcecie tam upchnąć 38% procent podróżujących samochodami to jest dla mnie zagadką. Tak samo jak zagadką jest dla mnie czemu wasz światopogląd jest taki wąski...
28.05.2019 08:35 #jkk
Warto zauważyć, że temat dyskusji dotyczy prywatnych miejsc parkingowych będących własnością firmy Tesco. Nie widzę powodów, aby ta firma fundowala mieszkańcom okolicznych osiedli miejsca do parkowania - miejsca na parkingu firmy przeznaczone są z definicji jedynie dla klientów dokonujących zakupów w obiektach Tesco - w tym czasie samochody klientów mogą parkować na parkingu.
Miasto nie jest w stanie i nie ma takiego obowiązku, aby zapewnić wszystkim samochodom darmowe miejsca postojowe. W wielu miastach na całym świecie przy zakupie mieszkania klient ma obowiązek wykupu miejsca postojowego niezależnie od tego czy posiada pojazd czy też nie. Darmowe miejsca postojowe potrzebne są jako awaryjne rozwiązania potrzeb parkowania na krótki czas, w praktyce u nas na takich miejscach kierowcy potrafią parkować niczym we własnych garażach.
REKLAMA
28.05.2019 13:19 #Bemowianka
130 zl/dzień, nie miesiąc
28.05.2019 13:56 #Łukasz321a
Nie ma nic gorszego niż roszczeniowi pseudo-kierowcy.
30.05.2019 08:38 #Popieram12345
To samo jest na Batalionów Chłopskich. Mam prywatne miejsce parkingowe i tam zostawiam swój samochód, w momencie gdy ktoś chce mnie odwiedzić nie ma szans na zaparkowanie, bo wszystkie miejsca parkingowe zajęte przez chytrych kierowców, którym szkoda było na zakup miejsca parkingowego. Wg mnie powinno się budować jakieś duże płatne, podziemne parkingi i jeśli wynajmujesz/ kupujesz mieszkanie w danej okolicy masz obowiązek parkować w takim miejscu.
30.05.2019 09:16 #jkk
Akurat na Batalionów Chłopskich widać na czym polega problem. Po północnej stronie ulicy obowiązuje plan miejscowy, w którym przewidziano parkowanie na terenie osiedli, deweloperzy mieli obowiązek wybudowania 1,5 miejsca postojowego na mieszkanie. I cóż, miejsca wybudowano i w dużym stopniu są one niewykorzystane a samochody parkuja na ulicach. Podobnie na osiedlach po południowej stronie Batalionów, gdzie WZ nakazywaly wybudowanie miejsc postojowych dla mieszkańców, gości, interesantów i klientów sklepów oraz firm usługowych - miejsca te miały zaistnieć na terenach osiedli poza pasem ulicy Batalionów Chłopskich, przy czym 10% miejsc ma być ogólnodostępnych. Przy okazji wyborów samorządowych sprzed kilku miesięcy uruchomiono autobus do przychodni na Coopera i przy okazji zmieniono organizację ruchu na Coopera oraz na Batalionów. Na Batalionów skasowano ścieżkę rowerową a na jej miejscu zaistniał parking, przypomnę że zgodnie z ustaleniami wcześniejszymi ten parking nie miał prawa zaistnieć. Projekt zmiany organizacji ruchu na Batalionów zrobiony został i zatwierdzony przez dyletantów co powoduje, że samochody parkować mogą praktycznie wszędzie w tym utrudniać wjazd i wyjazd na/z posesje i stwarzać niebezpieczne sytuację drogowe. Batalionów to taka lokalna Marszałkowska gdzie przewalają się tłumy ludzi, również na chodnikach. Wystarczy, że jakaś gapa otworzy drzwi samochodu tuż przed dzieckiem na rowerku lub deskorolce i nieszczęście gotowe. Od października interweniuje w sprawie zmiany decyzji ustalającej na Batalionów parking, urzędnicy w tym Prezydent Warszawy totalnie moje apele ignorują.
03.06.2019 13:06 #tomeck
I bardzo dobrze. Stać Was na kupienie mieszkania za kilkaset tysięcy PLN a na miejsce postojowe zabrakło? To teraz kombinujcie. Mam jeszcze nadzieję, że wokół trawników powstanie mnóstwo słupków żeby nie można było parkować jak popadnie.
REKLAMA
04.06.2019 06:01 #puerto ricko
Brawo, bo to co się tam działo ostatnimi czasy woła o pomstę do nieba. Przyjeżdżając na zakupy nie można po południu znaleźć miejsca. Ci co pokupowali sobie mieszkania bez parkingu albo miejsca garażowego niech teraz płacą i płaczą.
11.06.2019 09:01 #Geniek
Jak każdy dziad co przyjedzie w swojej skorupie z daleka polski i się osiedli tam bądź na nowolazurowej czy innej Białołęce ma swoje 1.9 w tdi to się nie ma co dziwić

 429/2682 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:
 
dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA