REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# zamieszkały

25.04.2014 21:54

Jestem mieszkanką osiedla Hepi w Jabłonnie. Uważam że umiejscowienie gimnazjum przy CEKS jest dobrym rozwiązaniem i nie trzeba go nigdzie przepościć. Najważniejsze żeby powstało, jak na razie trudno mówić o o jego wybudowaniu bo gmina nie może wybudować małej szkoły podstawowej i robi to bodajże od 8 lat.

# David

26.04.2014 10:54

#zamieszkały napisał(a) 25.04.2014 21:54
Jestem mieszkanką osiedla Hepi w Jabłonnie. Uważam że umiejscowienie gimnazjum przy CEKS jest dobrym rozwiązaniem i nie trzeba go nigdzie przepościć. Najważniejsze żeby powstało, jak na razie trudno mówić o o jego wybudowaniu bo gmina nie może wybudować małej szkoły podstawowej i robi to bodajże od 8 lat.
Mieszkam też przy Modlińskiej i proszę nie ruszać CEKSU. Dojazd jest tu ok, dobry z każdego miejsca gminy.

# wyborca

26.04.2014 19:14

CEKS to będzie moloch gdzie będzie się dowozić dzieci autobusami. kto zapanuje nad taką ilością młodzieży? Oczywiście że na terenie gminy powinna powstać jeszcze jedna placówka oświatowa, będzie tak lepiej dla dzieci i w ostatecznym obrachunku taniej.

REKLAMA

# skonfudowany

27.04.2014 07:56

oj durne te radne, oj durne i do psa niepodobne

# Wer

04.05.2014 07:48

A ja uważam , że nasi radni nie są dobrymi radnymi. Kto ich wybrał? Jak można złożyć wniosek nie popierając go niczym, nawet wstępną opiniądlaczego i choćby małym uzasadnieniem, nie wspomnę o jego treści i formie .Mam wrażenie, że to są ludzie nie znający sie na niczym. Najpierw głosują za budowa w Chotomowie, teraz NIE, bo tekie maja widzimisie.... Z takim ludźmi gmina daleko nie zajdzie i nic nie osiągnie. Nie patrzą na dobro i bezpieczeństwo dziecię. Patrzą tylko na swój nos. Teraz będę miał możliowość wybory radnych wiec z pewnością nie zagłosuje na te osoby'!!!!!!!!!!!

# Joanna

06.05.2014 09:27

pana Garbczewskiego prosimy o nie wtrącanie się w życie mieszkańców. Patrząc na pańską pracę dla nas jedna kadencja radnego to i tak dla pana zbyt wiele.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy