REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


17.06.2013 19:21 #henna
Czy Drukarz przypadkiem nie poszedł na ugodę z miastem i dlatego nie ma niższego czynszu? to jest rozwiązanie proponowane GKP od lat i od lat dla działaczy ważniejsze są nieruchomości niż sport.

Ja rozumiem tę nieufność ratusza: takie pomieszanie funkcji prezesa z restauratorem na tym samym gruncie? Bardzo dziwne te interesy.
17.06.2013 19:22 #henna
no i dlaczego po raz kolejny Echo podaje argumenty jednej strony? Porozmawiajcie z tą Popek - zapewniam, że obraz sprawy będzie dokładnie odwrotny. A prawda jest pewnie gdzieś pośrodku.
17.06.2013 19:34 #Znawca
Prawda zawsze leży po środku, ale jaki jest sens niszczenia klubu. Ludzie zacznijcie w końcu rozmawiać ze sobą. Czy to takie trudne. Ustalcie jedną stawkę dla wszystkich klubów żeby nikt później nie mówił, że ten ma mniej ten za dużo płaci. Co do sportu niestety z roku na rok w stolicy jest co raz gorzej...

Henna a co ma do tego bycie restauratorem, a bycie prezesem?! Wolny kraj wolna swoboda działalności gospodarczej. Dzięki restauracji GKP nie wydaje na posiłki dla piłkarzy, sędziów. Zresztą w jakimś stopniu restauracja u piłkarzy sponsoruje GKP. Twoje wypowiedzi to szukanie dziury w całym.

Mówisz, aby spytać drugą stronę? Racja można, ale jeśli byś dostała umowę z banku na kredyt na 500 tys z zapiskiem że masz 11 miesięcy na spłatę podpisałabyś? chyba nie (zdrowy na umyśle człowiek na pewno nie, chyba że by liczył że wygra w totka :-) ).

Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Schowajcie swoje dumy zarówno GKP jak i Biuro Sportu do kieszeni. Samorząd oznacza wspólne nie rozłam !!!
18.06.2013 11:16 #postulat
Ja potwierdzam słowa twórcy i wieloletniego prezesa klubu GKP Targówek.
Szkolenie i wychowanie młodych Polek i Polaków to obowiązek samorządu ( ale on niestety rządzi się sam ! i to w sposób naruszający obowiązujące akty prawne i normy współżycia społecznego ! )
Jeśli tak ma działać i funkcjonować Biuro Sportu i Rekreacji, to niech zmieni nazwę na Centralny Likwidator Klubów Sportowych.
W GKP uczą się sportu dzieci w wieku 8, 9, 10 lat. Są przywożeni na zajęcia sportowe przez swoich rodziców. To z nich wyrastają przyszli mistrzowie olimpijscy i zdobywcy złotych medali na mistrzostwach świata. I co ? Dyrektor Biura Sportu chce doprowadzić do sytuacji, w której te dzieci będą spędzały wolny czas pod trzepakiem ? przy blokowiskach ? na przystankach komunikacji miejskiej ?
JUŻ CZAS NAJWYŻSZY NA ABDYKACJĘ PANI HANNY GRONKIEWICZ-WALTZ, A WTEDY I PANI RENATA POPEK UDA SIĘ NA ZASŁUŻONĄ EMERYTURĘ !
( przypomnę, że pani Renata Popek to była sportsmenka ... )
Pozdrawiam
KK
18.06.2013 11:33 #filozof
Prawdą jest, że prawda zawsze leży po środku.
Ale to nie oznacza, że byle urzędniczyna, może niszczyć klub sportowy, który w obecnych realiach, jest na drugim miejscu w stolicy naszej ojczyzny - Legii nikt nie prześcignie, a dalej już tylko GKP Targówek i Ursus ...
Nasz samorząd zniszczył tyle warszawskich klubów piłkarskich, że aż strach się bać: Hutnik, Marymont, Olimpia, Gwardia, Sarmata, ehh ...
Kolejny postulat brzmi: urzędnicy samorządowi - do przerzucania gnoju !
Będzie więcej pożytku ...
REKLAMA
18.06.2013 11:34 #Antoni
A co na to dyrektor OSiR na Targówku?
18.06.2013 12:00 #zbgkp
szanowni czytelnicy korespondencja z biurem sportu i ratuszem odnośnie tz kompromisu do wglądu w biurze klubu obecnie nasi prawnicy sprawdzają czy możemy ja opublikować na stronie internetowej klubu ,po ich decyzji opublikujemy ja na stronie i wtedy panstwo poszukaja slowa kompromis pozdrawiam z.bucon
18.06.2013 12:02 #Krzysztof K
Witam.
Wygląda mi na to, że jedyne wsparcie, jakie otrzymuje Gminny Klub Piłkarski Targówek, to wsparcie udzielane nam przez tzw. media.
Dziękuję Państwu Dziennikarzom ! Dziękuję Państwu Redaktorom ! Tak trzymać !
Poruszę wątek zastrzeżeń i podejrzeń BSiR wobec GKP Targówek.
W klubie przeprowadzono wiele kontroli zewnętrznych (w sumie wszystkie możliwe branże, nawet kontrola finansów stowarzyszenia) i nigdy nie stwierdzono naruszenia prawa, ani rzekomych malwersacji Pana Prezesa Z.B. ani innej osoby z Zarządu. Klub wywiązał się ze wszystkich zaleceń pokontrolnych, reagowaliśmy natychmiast na wszelkie zalecenia, czego efektem były np. kolejne Walne Zgromadzenia i zmiany osobowe w Zarządzie Klubu. To naprawdę nie jest nasza wina, że Pani Dyrektor BSiR, chce doprowadzić do likwidacji klubu (poprzez szkalowanie, pomawianie i niszczenie władz statutowych), bo pewnym osobom w samorządzie Warszawy potrzebny jest teren klubu przy ulicy Kołowej 18 - obok nas ma swoją siedzibę Teatr Rampa *, a wkrótce (5-10 lat) będzie w okolicy stacja drugiej linii metra (odległość kilkuset metrów) *
Jako mieszkaniec Warszawy, jako rodowity Warszawiak, domagam się sprawiedliwość ! (a ta, zawsze musi być po naszej stronie)
Mój komentarz jest w 100% subiektywny. Piszę go, jako kilkunastoletni członek Zarządu Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Gminny Klub Piłkarski Targówek.
Pozdrawiam
Krzysztof Król
18.06.2013 13:34 #oddawaj moje 100 milionów!
A z jakiej paki moje podatki mają służyć utrzymaniu jakiegoś amatorskiego klubiku, który i tak wcześniej czy później upadnie.
Prezes twierdzi, że chodzi o 80 mln złotych, czyli o wartość działki. Skoro ta działka rzeczywiście jest aż tyle warta, to wręcz należy pozbyć się z niej klubu. 80 milionów można przeznaczyć na naprawdę ważne rzeczy, remonty dróg, budowę przedszkoli, szkół, przychodni, a nie poświęcać 80 mln, bo jakaś grupa niespełnionych amatorów chce pograć w piłkę. Niech sami siebie finansują!
18.06.2013 14:29 #Włodzimierz.W.
Witam Państwa.
Dziękuję za to że bez względu na wszystko nie jesteśmy Państwu obojętni.

Zarząd GKP Targówek zlecił Radcy Prawnemu analizę możliwości upublicznienia całości korespondencji pomiędzy GKP Targówek, a Biurem Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy oraz innymi wydziałami i władzami m.st..

Po, jak mamy nadzieję, pozytywnym zaopiniowaniu naszego pomysłu umieścimy na stronach internetowych naszego Stowarzyszenia całość korespondencji ku publicznej ocenie. Każdy będzie mógł wyrobić sobie zdanie, zadawać pytania i oceniać.

Po zapoznaniu się z całym przekrojem zagadnienia prosimy o wskazanie śladu po rzeczywistej propozycji pomocy lub kompromisu ze strony naszych adwersarzy.

Odpowiadając na wpis Pani Henny
- tak, ta nieruchomość jest tak ważna, tak dla urzędników miasta jak i dla nas,
- bez tej nieruchomości nie będzie klubu, ani sportu z dziećmi i młodzieżą,
- będą kolejne sklepy i bloki, więc i pieniądze dla miasta,
- nie będzie komu prosić o dotacje, więc i w budżecie zostanie na nowych śmieciowych urzędników.
Przez ostatnie miesiące, od X/12r, od kiedy jestem Członkiem Zarządu GKP "Targówek" wielokrotnie byliśmy pytania "po co wam tyle gruntu przecież szachistom wystarczy stolik" itp. itd.
Tak im jak i nam zależy na TEJ nieruchomości, tylko z rożnych diametralnie powodów.

Pani Henno informuję, że od przeszło roku "restaurator" już nie jest we władzach Stowarzyszenia, po nim trud tej pracy podejmowali inni zacni ludzie i jeszcze trwamy, pomimo starań "złych ludzi".
Dzięki różnym formom działalności gospodarczej i sponsorskiej udaje się nam wiązać koniec z końcem. Miasto już nas skreśliło.

W tym miejscu Serdecznie Pozdrawiam wszystkich Sympatyków GKP "Targówek" - to dzięki Waszemu wsparciu jeszcze nam się chce.

Pozdrawiam:
Włodzimierz Wąsowicz
Członek Zarządu GKP "Targówek"
REKLAMA
18.06.2013 15:13 #KaKa
za czasów komuny obowiązywała norma:
DZIŚ PYTANIE, JUTRO ODPOWIEDŹ, PO JUTRZE WEZWANIE ...
więc ja się dziś pytam:
ile miesięcznie zarabia Dyr Biura Sportu i Rekreacji, który jest urzędnikiem opłacanym z naszych podatków ...
* odpowiem szczerze = NIE WIEM,
ale z oświadczenia majątkowego pani R.P. wynika, że w 2011 (nie dotarłem do roku 2012) pani dyrektor zarabiała 12 800,00 zł/miesiąc + dodatkowo emerytura ...
* szczegóły na stronie:
http://bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/
[bez spacji]
21900A75-8623-488A-
[bez spacji]
A8F8-18807B508349/872998/
[bez spacji]
popek_renata_barbara_
[bez spacji]
2011.pdf
wpiszcie Państwo w dowolną wyszukiwarkę internetową imię i nazwisko pani dyrektor, a zobaczycie kim naprawdę ta pani jest ...

to pisałem ja
bezrobotny / samo zatrudniony

rekreacje Mikołajka ...
... to brzmi jak bajka !
19.06.2013 09:29 #zbgkp
szanowny panie od oddania milionów klub tu jest od 1953 roku to może władze miasta zaproponują inny teren na sport wybudują obiekt i oddadzą go klubowi niech się niespełnieni amatorzy rozwijają bo pan od razu urodził się zawodowcem ale od pisania glupot pozdrawiam zbgkp
19.06.2013 21:35 #KaKa
chwila, chwila ... tamtemu (co niby podarował 100 mln zł), panie ZBGKP, nie dawaj ani grosza !
on chce, aby powstawała trwała infrastruktura betonowa, na terenach zielonych !
ciekawe jest, jak by postąpił, gdyby bezpośrednio pod jego oknem miała powstać trasa szybkiego ruchu, dwa przedszkola, całonocny sklep monopolowy, lub kolejny apartamentowiec ...
[ ja znam odpowiedź ... ]
19.06.2013 23:01 #Marek50
Do "KaKa"

Krzysiu skończ... Lud Cię błaga! Zamilcz!
20.06.2013 05:51 #Bob:)
Krzysiu K. nie czas na wizytę w psychiatryku?!
REKLAMA
21.06.2013 11:05 #KaKa
do Marek50
głosu ludu trzeba słuchać ...
do Bob:)
nie ufam lekarzom ...
02.07.2013 19:51 #POPIS
Na Drukarzu tez jest restauracja i nikt nic nie mówi nie protestuje i nie zagląda w kieszeń prezesa a może tez powinien. Wolny kraj. Biuro Sportu nie chce rozmawiać i nie bedzie. Na Targówku dobry teren pod stacje metra konkretny deweloper rozwijająca sie sieć Biedronki to jest zalozenie HGW i RP. GKP beniaminek i 5 miejsce. Brawo. Nie dajcie sie zastraszyć. Na Targowku i Pradze przy takm zalozeniu Biura Sportu mlodziez bedzie chodzic z nozami i maczetami zamiast sport rozpowszechniac a mówią ze otyłość u dzieci jest dramatem społeczności.

 1365/1630 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 
 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA