REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

GĘSINA POWINNA ZRZEC SIĘ MANDATU

# dosadny

25.11.2006 19:16

Taka wola ludu.

# lud

25.11.2006 22:07

a kto az tak bardzo chciałby wejść na jej miejsce, że pod rożnymi nikami z maniakalnym uporem porusza ten temat?

# Włodkowski (także z ludu)

26.11.2006 01:18

I tak na hipotetycznie zwolniony mandat byłej pani Dyrektor wszedłby ktoś z PO. Nie ma to zatem znacznia, gdy chodzi o układ sił. Sprawa jest natomiast istotna z moralnego punktu widzenia. Paradoksalnie - najbardziej w interesie samego PO.

REKLAMA

# yyy

26.11.2006 10:46

Z moralnego punktu widzenia powinna sie zrzec, ale jak to u nas w kraju bywa nie zrezygnuje, w końcu matka i syn to rodzina ale nie jedno ciało.
A kto może być zainteresowany? następni na liście z PO : Katarzyna Brzezińska i Joanna Lubbe (pierwsza może mniej bo i tak wchodzi jak Kaznowski zostanie burmistrzem).

# Zyta

26.11.2006 11:04

Włodkowski zajmij się moralnością gospodarności. Cieszę się że Kasia będzie radną.

# yyy

26.11.2006 11:13

Moralność znaczy zawsze to samo również w PO,(które ma przecież usuwać tę zgniliznę z urzędu, a tu taki numer już na wstępie !).
A co do Brzezińskiej to jak napisałem i tak wchodzi, natomiast Lubbe ma nikłe szanse (no chyba, żeby Krzysztof Pelc wszedł do zarządu w co wątpię)a jak Gęsina odejdzie to będzie radną.

REKLAMA

# Włodkowski B.J.

26.11.2006 13:41

Zyto, mierzi mnie podwójna moralność. Jeśli coś dotyczy "naszych" z gruntu jest ok, sa przecież nieomylni; na ręce trzeba patrzeć przeciwnikom...
Moralność Kalego.
Myślę, że warto odłozyć na bok sympatie i uprzedzenia i zacząć mówić jak rzeczy mają się naprawdę. Mogę politycznie sympatyzowac z PO, mogę nań głosować i mogę jednocześnie stwierdzać, że konretna Pani X z PO zachowała się be.
Od początku mojej przygody z gopspodarnością wielokrotnie pisałem na forum np. o moich zastrzeżeniach, co do pewnych pociągnięć jej liderów itd.
Patrzmy szerzej. Szczerze mówiąc mnie nie interesuje, ani białołeckie PO, ani PIS, ani Gospodarność. Interesuje mnie dzielnica, wspólne sprawy... Mam nadzieję, że takich osob jest więcej. I w PO, i w PIS i nawet na lewicy.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.11.2006 19:02

A dlaczego ta pani mialaby zrzec sie mandatu ?
Jezeli ten jej chlopiec ukochany ''zaszachrowal z letka'' w wynikach elekcji, to oznacza, ze wychowano go jak nalezy, na syna godnego tej ziemi, na dziecie ojcow, na wiernego spadkobierce najlepszych cnot przekazywanych z pokolenia na pokolenie... na zlodzieja, cwaniaka i moze w przyszlosci na rasowego bandyte lub nawet na... na ...na samego funkcjonariusza !?
Oby tak bylo. Oby kiedys zabil ! Da bog ?
A nie zmarnowal sie jak tepy frajer w uczciwosci i poszedl na zatracenie...
Wiec moze... moze kiedys ten mlodzian bedzie szedl dumny ze swojej ojcowizny ( tej, ktorej wolnosc i ksztalt z piecciuset kilometrami dostepu do morza nadali Sowieci ) uliczka jakiejs miesciny, pchajac przed soba tlum bezbronnych wprost w piekielny ogien plonacej stodoly, moze wyrznie lbem jakiegos noworodka o sciane, by potem pozdrowic narod z profesorem i synem na czele wyprostowana reka ulozona w piekny gest zamawiania piwa, moze podpisze jakas liste, aby wiernie i jeszcze lepiej sluzyc jedynie slusznej partii, moze wyjedzie i na dworcu w jakiejs ucywilizowanej pipidowie dzgnie kogos smiertelnie nozem za elektroniczne swiecidelko, a moze , moze po prostu zabije w ramach resortowego egzaminu na slugusa fagasow, ot tak aby pokazac co umie przywodcom paramilitarnej faszystowsko - katolickiej falangi.
I w ten sposob awansuje ? Na blokowego...ha, ha, ha ! Bo od czegos trzeba tu zaczac kariere, prawda ?
Zycie przed nim. Niech chlopak rozkwita !
Tylko szkoda, bo jesli jego matka odejdzie z zawodu, by radzic w gmynie... eh, to po Lilce bylaby kolejna duza strate w naszej oswiacie.

# VICEK

26.11.2006 19:37

A może po prostu popełnił głupote, de facto nieszkodliwa. A tle obecnej rady dzielnicy p. Gęsina jest jednak jasniejszym punktem. Wybrali ja głownie jej byli uczniowie i ich rodzice, wiec była chyba ok. Będziej przynajmniej jedna osoba, ktora rozumie problematyke szkolnictwa sredniego, zna sie na oswiacie. I NA wstepie dostała nauke (SZKODA ZE TAKIEJ NIE POBRALI INNI), ZE RADNEMU WOLNO mniej.

REKLAMA

# Baśka biedna nauczycielka

26.11.2006 20:53

Poparli ja uczniowie i ich rodzice -hm ,wychowani na czym ?.Własnie wychowani na wzór synusia.Jesli nikt nie widzi to go dlugopisem albo nożem .Wygrana musi być po naszej stronie.
Macie rację ,do oswiaty trzeba kogoś kto jest hardy i nie popuści w naprawie.Wytworzyło sie kolo wielbicielek jednego celu.
Zlo szerzyła Lila -od siebie lub także przejęła od kogoś.Taka jest ta nasza oswiata wzór doskonalości.

# michał

27.11.2006 00:39

Już większych pierdół nie da się chyba napisać! Sami się weżcie za wychowanie.. siebie, bo waszym matkom to się jak widac nie udalo. Gesina najwięcej glosów dostala od ludzi z osiedla na ktorym mieszka bo rodzina jej jest znana iszanowana od pokoleń. Zna i rozumie problemy zielonej Białolęki /nie tej smokowej,ktora od lat byla dopieszczana/ Lubbe się nie sprawdziła i jej powrot byłby nieporozumieniem.Na temat tego co sie naprawdę wydarzyło powinna się wypowiedzieć komisja wyborcza zwlaszcza jakie bylyby skutki domniemanej działalności syna.Gdyby powtorzono wybory to glosowałbym na Gęsinę ponownie.

# dosadny

27.11.2006 08:26

VICEK i Michał - ciekawe czy tak samo pobłażliwie traktowalibyście sprawę, gdyby rzecz dotyczyła kogoś szanowanego od pokoleń z innej opcji politycznej?

REKLAMA

# michał

27.11.2006 08:40

To jest idiotyczna konieczność kandydowania z list pożal się Boże "politycznych". Nie jestem z żadnego ugrupowania i nie sympatyzuję żadnej partii staram się zobaczyć czlowieka.Bialołęka Dworska przez lata byla traktowana przez miejscowy ratusz jak kopciuch, mamy wreszcie swoją radną, dajcie nam sznsę.Cala obecna polityka przypomina zachowanie sfory wyglodnialych kundli udających psy myśliwskie. Dlatego polegl Marcinkiewicz, jest ofiarą swojej partii, szkoda.

# michal to debil

27.11.2006 09:04

"Mamy swoją radną" hahahahahahahahahahahaha

# yyy

28.11.2006 11:29

Całkiem ciekawa wymiana zdań.
ale na marginesie na co liczysz Michale pisząc Białołęka Dworska ma swoją radną ???

REKLAMA

# michał

28.11.2006 12:21

LIcze na to, że nie będę musiał udawadniać że nie jestem wielblądem, że zaniedbane osiedle /media, drogi, chodniki, komunikacja itd... dotyczą w takim samym stopniu radnej jak mnie

# antymichał

28.11.2006 17:38

Michale, jesteś wielbłądem. Twoje poglądy Cię zdradziły.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024