REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie zamówić meble na wymiar

# Karoll

10.01.2022 08:21

Jeśli znacie w Warszawie jakąś firmę, która zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar i możecie polecić to dajcie jakiś namiar. Chce zrobić remont w mieszkaniu i zależy mi na wykonaniu kompleksowo zabudowy w kuchni, szafy we wnęce i łazienkowych mebli na wymiar, by w miarę możliwości jak najlepiej wykorzystać przestrzeń w mieszkaniu. Jeśli coś pod tym kątem możecie polecić, podpowiedzieć to byłoby super.

# Konrad

11.01.2022 15:04

Może nie w Warszawie, ale można zamawiać online więc zajrzyj na stronę www firmy YRKE. Powinno pasować do Twoich oczekiwań.

# Bartosz

14.01.2022 07:21

Ja także chciałem się zdecydować na meble na wymiar i ostatecznie trafiłem z namowy kolegi do firmy Luvio (www.LUVIOmeble.pl) na Modlińską i nie mogę nic złego powiedzieć. Powiedziałem o jaką stylistykę mi chodzi i przygotowali dla mnie takie meble, które faktycznie tym moimi oczekiwaniom odpowiadały więc jeśli komuś będzie zależało na takim indywidualnym projekcie to uważam, że faktycznie można na nich liczyć.

REKLAMA

 Kolorowa158

13.04.2022 18:29

Owszem, mogę polecić firme, która u mnie wykonywała takie meble https://www.kulenty.pl/ Bardzo dobrze wspominam tę współpracę i mebelki sa piękne, służą wspaniale, a cena nie była wygórowana. nie było też żadnych problemów z terminowością, kontaktem, projektem i montażem. Wszystko w cenie, bez dodatkowych kosztów.

 vaso

27.02.2024 11:33

Szczerze polecam https://naturawitasp.pl/meble-na-wymiar-gdzie-sa-przydatne/ bardzo dobra decyzja.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe