REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie wynająć agregat prądotwórczy w Warszawie

# Michal_ko0

17.08.2018 13:16

Hej, jestem w trakcie budowy domu. Potrzebuje porady gdzie mogę wynająć dobry agregat prądotwórczy. Interesuje mnie tylko i wyłącznie obszar Warszawa i okolice. Myślałem o firmie Dinamo. Ktoś coś wie?

# Krocki

17.08.2019 12:02

A co powiesz na - https://www.drial.pl jeśli jeszcze nie podjąłeś dobrej decyzji to warto do nich zajrzeć, bo naprawdę świadczą usługi na wysokim poziomie i do tego w dobrym zakresie cenowym. My wynajmujemy u nich nie tylko agregaty prądotwórcze, ale również kompresory, czy nagrzewnice jeśli są zimniejsze dni. Naprawdę polecam, bo jest to firma z doświadczeniem i bogatą ofertą sprzętów.

# SzatanK

13.12.2019 14:53

A do czego potrzebujesz? Czasem lepiej jest kupić własny- wiem sam po sobie, u mnie taka opcja właśnie bardziej się opłacała. Zdecydowałam się na kruzera, który swoją drogą służy mi do dziś.

REKLAMA

# ernest88

14.10.2020 12:13

Zawsze znajdzie się jakaś firma, która oferuje http://agregatypradotworcze.com.pl/pl/. Mój szef do budowy wypożyczał, a później kupił takie agregat na nasz użytek. Bardzo pomocna rzecz i warto ją mieć. My jesteśmy firmą budowlaną więc bardziej opłacało nam się go kupić, ale wynajem również polecam do realizacji mniejszych inwestycji.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA