REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie włoska pizza w Warszawie

# metkas

07.10.2016 11:14

Znacie jakiś lokal, gdzie ta pizza rzeczywiście podchodzi pod włoskie klimaty? Nie oczekuję, że będą ją prowadzili włosi, chodzi bardziej o zachowanie tego klimatu smakowego. Kojarzycie takie miejsce? Najlepiej z normalnymi cenami, ale smak ważniejszy ;-) Oczywiście pizza bez sosów ;-)

# gower

07.10.2016 12:21

W Wawie włoska pizza? Raczej pseudo... Nie znam lokalu, który podawałbym coś zbliżonego. Raczej w tych lokalach kompletnie nie dba się o jakość. Bardziej chodzi o masówkę... Zresztą - Geslerowa pokazuje, jak to wszystko dokładnie wygląda od kuchni. Prawda jest taka, że do odpowiedniej jakości jedzenia jest tam po prostu daleko...

# kokone

10.10.2016 08:17

W Gusto Dominium mają pizzę we włoskich klimatach i faktycznie jest ona genialna - niby sieciówka, a mają zawsze tak samo smaczne ciasto, pizza pachnie przyprawami, wszystko świeże i smaczne, a przede wszystkim zrobiona jest tak, że nie wymaga użycia sosów. Mega dobrze smakuje bez nich. Próbowaliście?

REKLAMA

# metkas

10.10.2016 11:12

A którą dokładnie pizzę w Gusto Dominium jadłeś? Tj. z jakimi dodatkami? Znam ich, ale jakoś ostatnio nie było po drodze, żeby do nich wejść, bo te lokale, które mają w okolicy, to są w galeriach handlowych.

# kokone

10.10.2016 12:25

Jadłem kilka. Świetna jest z sosem śmietanowym, moim zdaniem jako jedyni potrafią zrobić porządną pizzę z wołowiną, bardzo fajna jest ich hawajska. A tak naprawdę to na żadnej pizzy z tych, jakie przerabialiśmy, jeszcze się jakoś specjalnie nie zawiedliśmy. Za każdym razem było mega smacznie - mogę ich polecić. Spróbuj też tych typów pizzy z oryginalnymi produktami...

 ewuulkkaaa

10.10.2016 14:27

Ostatnio też jadłam w Gusto Dominium, pizza rewelacja !
__________
http://podolodzy.pl/szukaj/podolog-katowice/

REKLAMA

# histan

11.10.2016 11:16

Tak - dobre mają jedzenie, ale to nawet bardziej radzę spróbować u nich dań z makaronem. Mam kilku faworytów. Spróbujcie sobie np. PENNE CON CRIMINI - nazwę kopiuje ze strony, nie mogę jej zapamiętać, ale ogólnie świetny kurczak, z makaronem, cebulką i dodatkami. Całość naprawdę smakuje genialnie...

# utra

13.10.2016 08:39

Bardzo dobra pizza na fajnym poziomie, z porządnie dopracowanym ciastem, smacznymi sosami, chociaż przy tej pizzy absolutnie nie widzę konieczności polewania placka sosami.Smakuje genialne bez tego, chociaż to pewnie też kwestia gustu. Koniecznie spróbujcie u nich pizzy z wołowiną. Jest wybitna.

 paula09

14.10.2016 16:23

dzięki za fajne miejcówki

REKLAMA

# Gosinia

16.10.2016 20:52

PENNE CON CRIMINI świetne mają potrawy,
Ja jadam z pizzą często http://wysmienity.pl/zupa-brokulowa/

# justa32

22.10.2016 19:31

Koniecznie zajrzyj do http://milanovo.pl, jeśli szukasz autentycznych włoskich smaków :) Mają po prostu pyszną kuchnię, a pizza palce lizać :) Lokal z klimatem, na Wilanowie.

# undertaker

01.11.2016 16:56

Ja osobiście nie lubię włoskiej pizzy. Jest... inna. wolę takie bardziej amerykańskie wersje. Dobra pizza w legionowie to telepizza, jak będziecie w okolicy to polecam, mi osobiście bardzo smakuje

REKLAMA

# jolii

22.12.2016 10:38

Dużo jest różnych pizzerii, akurat tego typu danie mimo że nie jest typowo polskie to w naszym kraju ma mega dużą popularność. Jeśli już muszę gdzieś iść coś zjeść na mieście to ja wybieram MaxiPizza -maxipizza.pl. Miła obsługa, smaczna pizza na grubym lub cienkim cieście i też jest w całkiem niezłej cenie biorąc pod uwagę dość dużą średnicę.

# Iza

30.12.2016 14:30

Mi najbardziej smakuje pizza w Złotej 65. Ceny jak na Warszawe sa bardzo przyzwoite, fajna atmosfera, czesto tam wpadam ze znajomymi :)

# glenne

12.01.2017 12:45

Oj sporo pizzerii odwiedzilam w Warszawie. Niestety większość z nich nie ma niczego wspólnego z prawdziwą włoską pizzą. Szczególnie jeśli chodzi o ciasto. Tak naprawde to bardzo trudno jest znaleźć pizzerię oferującą naprawdę smaczne, prawdziwie cienkie włoskie ciasto.
Ze swojej strony polecam Trattoria Rucola:
http://www.trattoriarucola.pl/
Restauracja włoska w centrum na Kruczej.Nie jest drogo, jedzenie smaczne, świeże. Polecam oprócz pizzy ich makarony. Pycha !

REKLAMA

# mirek65

03.03.2017 10:03

Najlepiej sobie przedzwonić do Maxipizza, albo wejść na ich stronę maxipizza.pl/warszawa,produkty i tam zamówić. Czeka się najdłużej pół godziny na dostawę, jedzenie jest ciepłe, a nawet bym powiedział, że gorące. Cenowo wychodzi tutaj też dość korzystnie, nie kasują sobie za dostawę jak to robią inne lokale.

# szymek

04.05.2017 14:38

Trattoria il Successo dla mnie numer 1 jeśli chodzi o warszawę, makarony miazga jak dla mnie, trochę podróżuję więc mam porównanie i dla mnie pychota ;)

# Wiesiek Szatan

27.07.2017 09:57

A nie macie w Warszawie jakiejś wyszukiwarki, http://www.alepizza.com/? Może najlepiej znajdź tego typu stronę i tam zapoznaj się z opiniami użytkowników - tak chyba będzie najprościej.

REKLAMA

# paula

12.12.2017 09:28

Prawdziwie włoską pizzę na cienkim cieście z bardzo wysokiej jakości składnikami prosto z Włoch na pewno można zjeść w Czyli Żurawia 45. Od niedawna jest to moja ulubiona pizzeria, bo pizzę można skomponować sobie samemu za pomocą interaktywnych stolików. Mają też bardzo smaczne makarony w super cenach jak na tą okolicę :)

# przykre to

12.12.2017 09:40

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .

# Bartek Gie

05.04.2018 23:12

Muszę zgodzić się z paulą w kwestii Czyli Żurawia 45. Pizza jest zrobiona ze składników bardzo dobrej jakości a jeśli składniki są dobre jakości to i smak też jest bardzo dobry. Próboałem też makaronu i był obłędny. Co do tych stołów, myślę że to bardzo fajne rozwiązanie.

REKLAMA

# Garunda Oburahanda Mea

06.04.2018 13:17

Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....

# Wiktoria

07.04.2018 16:12

Ja szczerze moge polecic oliwe i papryke ;p Ja zawsze tam chodze jak mam ochote na włoskie jedzonko :)

# Hyundai Uguruhanda

07.04.2018 21:47

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

REKLAMA

# adamx

03.04.2019 15:00

Jest taka pizza jak arabska w Maxipizza. Polecam! Niebo w gębie. Generalnie cała pizzeria trzyma ciągle ten sam wysoki poziom a już trochę u nich się stołuję. Dowóz mają świetnie zrobiony, nie czeka się długo na jedzenie, można zawsze liczyć na to że jedzenie dotrze gorące jakby przed chwilą wyjęte z pieca.

 MaksMan

05.06.2019 11:49

Jeśli szukacie sprawdzonego miejsca to polecam zajrzeć przede wszystkim do restauracji http://www.szkutnia.waw.pl/. Mają tam świetną pizzę i wiele innych dań z kuchni włoskiej, które na pewno zrobią na was spore wrażenie.

# mikii

13.09.2019 10:25

#adamx napisał(a) 03.04.2019 15:00
Jest taka pizza jak arabska w Maxipizza. Polecam! Niebo w gębie. Generalnie cała pizzeria trzyma ciągle ten sam wysoki poziom a już trochę u nich się stołuję. Dowóz mają świetnie zrobiony, nie czeka się długo na jedzenie, można zawsze liczyć na to że jedzenie dotrze gorące jakby przed chwilą wyjęte z pieca.
Tez polecam

REKLAMA

# micco

26.09.2019 16:29

W Milanovo mają przepyszną pizzę :) Zobacz sobie menu na https://milanovo.pl. Najlepsze są ich autorskie pizze :) Coś pysznego! Koniecznie spróbuj :)

# wolll

27.07.2020 14:57

Na smaczną pizzę możesz liczyć zaglądając do Tesco na Gocławiu, gdzie obok funkcjonuje MaxiPizza. Można też przez stronę https://www.maxipizza.pl/warszawa zamówić u nich bezpośrednio pizzę więc pod tym kątem również to będzie taka opcja, która się będzie dobrze sprawdzać.

# Cecille

16.02.2022 08:22

Jeśli chodzi o taką włoską pizze to ja polecam Creme de la Creme na św. Wincentego. Oni potrafią zrobić dobrą pizzę :) Ciasto dla mnie idealne, a jeśli chodzi o dodatki to zawsze jest ich sporo i są dobrej jakości :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy