REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie sprzedać ubrania i elektronikę

 Ordek55

25.05.2017 15:45

WItam, mam dość sporo rzeczy do sprzedania takich jak ubrań (prawie nowe) i elektronike telefony, tablet itp. CHCIałem zapytać gdzie mozna to wszystko wystawić jako ogłoszenie ??

# KarolStrzak

25.05.2017 15:58

NO jest trochę serwisow ogłoszeniowych gdzie będziesz mógł je wystawić. Między innymi Clixs.pl serwis gdzie masz taką możliwość zupełnie za darmo a teraz możliwośc wyróznienia ogłoszenia jeżeli się zdecydujesz. Potencjalnych klientów jest dość sporo więc myślę, że warto spróbowac nic CIe to nie będzie kosztowało :)

# KarolMalin

06.06.2017 10:26

Jak najbardziej https://clixs.pl szczególnie, że jest to serwis darmowy, więc czemu by nie skorzystać. Ja już nie raz wystawiałem i zawsze z wcześniejszym czy późniejszym odzewem znajdowałem klientów i udawało się sprzedać wręcz po bardzo dobrej cenie :)

REKLAMA

# gusters

27.06.2017 14:11

Ogis ma opcję wystawiania ogłoszeń całkowicie za darmo i raczej właśnie tym bym się radził zainteresować. Samochód też wystawiasz za darmo. Moim zdaniem płacenie za to w sytuacji, kiedy można to ogarnąć bez jakiejkolwiek kasy, jest kiepskim pomysłem. Zaczynajcie od darmowych serwisów. Ogis ma opcje społecznościowe, dociera do mnóstwa ludzi, są też komentarze do ogłoszeń. To naprawdę robi sporą różnicę.

# czopek

03.07.2017 14:07

Też wystawiam na Ogis, ale akurat za istotne uważam inne kwestie - np. integrację z Allegro. W sensie - wystawiam ogłoszenie/aukcję jeden raz, a publikuję automatycznie w jednym i drugim serwisie. To mi mocno ułatwia działanie, ale też po prostu minimalizuje czas, jaki na to poświęcam.

# hanke

20.09.2017 14:24

Ktoś mi wyjaśni na czym polega ta cała integracja Ogis z Allegro? Nie widzę na stronie info. Jak to zrobić?

REKLAMA

# syffiasta reklama

20.09.2017 15:11

syfffiaste reklamy, syffiastych firm

# maciej777

22.09.2017 14:07

Lombard Expres? Podobno skupują wszystko. Szwagier tam sprzedał niedawno telewizor i trochę innej elektroniki.

# origamiznami

22.09.2017 14:15

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

REKLAMA

 MLO.PL

10.11.2018 17:27

Zapraszam na stronę darmowych ogłoszeń www.mlo.pl
Ten kod polecający: "RFWGNQ_12" dodaje 20zł na wyróżnienie ofert.
Biznesowa wizytówka firmy, szkoły, zespołu, artysty za Darmo! www.mlo.pl/companies

# ada898

15.03.2019 15:50

Elektronikę jak również ubrania możesz sprzedać na www.topuzywany.pl

# mat61

27.01.2020 21:35

polecam Ogłoszenia Wrocław www.ogloszenia-wroclaw.a7b.pl

REKLAMA

# Zyziek

02.10.2020 22:46

Ja tam nie lubię wpędzać się w koszty. Wybieram darmowe portale ogłoszeniowe na których jest sporo ciekawych ogłoszeń. Czasem coś kupuję a czasem coś sprzedaję. Mogę Wam polecić portal ogłoszeniowy

 Morela

20.01.2021 07:37

A na Allegro? https://www.on-the-top.net/pl/pieniadze/sprzedaz-przez-allegro-ogloszenia-co-mozna-sprzedawac-jakie-formalnosci-trzeba-spelnic.html przeczytasz więcej o sprzedaży przez ten serwis - co można, czego nie można, jakie formalności należy spełnić...

# Piotr87

26.04.2021 08:35

W Warszawie lombard Trafart będzie najlepszą opcją. Dobre stawki proponują, jednocześnie jeśli chodzi o obsługę jest na wysokim poziomie, można liczyć na szybką finalizację a jednocześnie ludzkie podejście do klienta. Jak dla mnie jeśli chodzi o lombardy to taka oferta, która jest na wysokim poziomie i faktycznie warto z niej skorzystać.

# szosia

30.06.2021 14:31

Jeśli chodzi o elektronikę, sprzęty agd i biżuterię to na pewno na lombi.com możesz. Tam to nawet mieszkania itd. Ale ubrania to chyba olx

 Daggiemakota

05.07.2021 09:11

Dobre wiedzieć, bo będę potrzebowała trochę sprzętu :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024