REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

gdzie się podziały te dziewczyny ?

# Vladymir

16.08.2003 23:08

Każdego bywalca "Zabki" pod "dziewiątkami" od kilku dni zastanawia, co stało się z kasjerkami z tego sklepu. Juz od narodzin naszej cywilizacji /czyli budowy osiedla/, pracowały tam dwie młode i fajne dziewczyny, a ta brunetka z kucykiem podobala mi sie najbardziej. Panienki były rozmowne, wesołe, lubiły łyknąc coś ze stoiska alkoholowego, zwłaszcza przed 23, kiedy nie było w sklepie własciciela, oraz miały inną cudowną cechę: gdy myliły sie na korzyść kupującego przy wydawaniu kasy, nie chciały zwrotu pieniędzy, mowiąc, że "ten łysy ...... /tj właściciel/ nie zbiedneje". W sklepie cały dzien kłębił się tłum ochroniarzy z firmy MAG, którzy tutaj spędzali swoje dyżury podrywając dziewczyny, a one stawiały im zimne napoje. Panowała sielska i rodzinna atmosfera, zakłócana jedynie nalotami właściciela lub dowozem towaru. Dziewczyny rozpoznawały klientów, zagadywały przyjaźnie, pytały o dzieci, w zabawnych słowach mieszały z blotem wlaściciela... Nagle zniknęły. Dlaczego ? Czy ktoś zrobił im jakąś krzywdę ? Zabił ? Wyrzucił z pracy ? Nowe dziewczyny są zastraszone, nie rozmawiają z klientami i nie zlorzeczą publicznie na wlaściciela. Zakupy robi sie mechanicznie, jak w supermarkecie. Ochroniarze z firmy MAG wyniesli się, ale nie patrolować uliczki osiedla, tylko do pobliskich delikatesów, gdzie na stoisku z winami obsługuje bardzo ładna, młoda dziewczyna... Czy ktoś wie, co stało się z dziewczynami z Zabki ?

# ktosik

18.08.2003 14:51

hej no co ty !!
zniknela tylko blondynka ale brunetki sa nadal :)))
dopiero co wczoraj z nimi rozmawialismy

# bocian

18.08.2003 16:47

no to teraz na pewno wylecą, bo wlasciciel zna to forum. To im zrobiles przysluge niedzwiedzia. buahahahaha

REKLAMA

# sprzedawca

18.08.2003 21:00

przecież on nie umie czytać i pisać

# Vladymir

18.08.2003 23:48

Jeżeli właściciel zna to forum, to niech wie, że:
primo: dziewczyny zarabiały za malo za swoja ciężka pracę, a pracowały na dwie zmiany od 6 do 23 we wszystkie dni roku, nawet w Boże Narodzenie, co juz uważam za przejaw niewlonictwa,
secundo: dziewczyn było za malo na sklep załadowany towarem, gdy jedna obsługiwała kasę, to druga musiała pilnować klientów, żeby nie kradli, rozladowywać TIRA z towarem, oraz policzyc czerstwe bułki i gazety do zwrotu,
tertio: jest to jedyny sklep pod "dziewiątkami" bez air condition, co powodowało,że dziewczyny cały rok mdlały z gorąca wydzielanego przez lady chłodnicze.
Jeżeli właściciel jest na tym forum, to dlaczego nie ma go w sklepie, aby zobaczyć, w jak koszmarnych warunkach pracują jego dziewczyny ?

# Marcin

26.08.2003 23:32

no proszę, tylko trochę mnie nie było na osiedlu z powodu urlopu a tu takie zmiany :)
Specjalnie jutro wybiore się do Żabki aby wybadać sprawę :)
a może dziewczyny po prostu mają teraz urlopik?
Wiem, że wynajmują mieszkanko na pierwszym piętrze w klatce obok - przyuważyłem je kiedyś podczas spacerku :)

REKLAMA

 książkowa

27.08.2003 08:10

Blondynka i ciemna (krótsze włosy) złożyły wymówienie. Ze starego zespołu zostaje tylko ciemna dziewczyna o długich, zebranych włosach. Szkoda, bo też lubiłam te Panie. Nowe dziewczyny muszą się dużo nauczyć o naszych (stałych bywalców) przyzwyczajeniach. I jak widzę troszkę się gubią, mam nadzieję, że sobie poradzą, choć żabka już nie będzie tą żabką co kiedyś

# Vladymir

27.08.2003 22:36

Jak bardzo musiały byc zestresowane warunkami pracy te dziewczyny, że w dobie bezrobocia i tak strasznego kryzysu, zdecydowały sie złożyć wymówienienie !!! Nie sądzicie ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe