REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

gdzie się podziały te dziewczyny ?

# Vladymir

16.08.2003 23:08

Każdego bywalca "Zabki" pod "dziewiątkami" od kilku dni zastanawia, co stało się z kasjerkami z tego sklepu. Juz od narodzin naszej cywilizacji /czyli budowy osiedla/, pracowały tam dwie młode i fajne dziewczyny, a ta brunetka z kucykiem podobala mi sie najbardziej. Panienki były rozmowne, wesołe, lubiły łyknąc coś ze stoiska alkoholowego, zwłaszcza przed 23, kiedy nie było w sklepie własciciela, oraz miały inną cudowną cechę: gdy myliły sie na korzyść kupującego przy wydawaniu kasy, nie chciały zwrotu pieniędzy, mowiąc, że "ten łysy ...... /tj właściciel/ nie zbiedneje". W sklepie cały dzien kłębił się tłum ochroniarzy z firmy MAG, którzy tutaj spędzali swoje dyżury podrywając dziewczyny, a one stawiały im zimne napoje. Panowała sielska i rodzinna atmosfera, zakłócana jedynie nalotami właściciela lub dowozem towaru. Dziewczyny rozpoznawały klientów, zagadywały przyjaźnie, pytały o dzieci, w zabawnych słowach mieszały z blotem wlaściciela... Nagle zniknęły. Dlaczego ? Czy ktoś zrobił im jakąś krzywdę ? Zabił ? Wyrzucił z pracy ? Nowe dziewczyny są zastraszone, nie rozmawiają z klientami i nie zlorzeczą publicznie na wlaściciela. Zakupy robi sie mechanicznie, jak w supermarkecie. Ochroniarze z firmy MAG wyniesli się, ale nie patrolować uliczki osiedla, tylko do pobliskich delikatesów, gdzie na stoisku z winami obsługuje bardzo ładna, młoda dziewczyna... Czy ktoś wie, co stało się z dziewczynami z Zabki ?

# ktosik

18.08.2003 14:51

hej no co ty !!
zniknela tylko blondynka ale brunetki sa nadal :)))
dopiero co wczoraj z nimi rozmawialismy

# bocian

18.08.2003 16:47

no to teraz na pewno wylecą, bo wlasciciel zna to forum. To im zrobiles przysluge niedzwiedzia. buahahahaha

REKLAMA

# sprzedawca

18.08.2003 21:00

przecież on nie umie czytać i pisać

# Vladymir

18.08.2003 23:48

Jeżeli właściciel zna to forum, to niech wie, że:
primo: dziewczyny zarabiały za malo za swoja ciężka pracę, a pracowały na dwie zmiany od 6 do 23 we wszystkie dni roku, nawet w Boże Narodzenie, co juz uważam za przejaw niewlonictwa,
secundo: dziewczyn było za malo na sklep załadowany towarem, gdy jedna obsługiwała kasę, to druga musiała pilnować klientów, żeby nie kradli, rozladowywać TIRA z towarem, oraz policzyc czerstwe bułki i gazety do zwrotu,
tertio: jest to jedyny sklep pod "dziewiątkami" bez air condition, co powodowało,że dziewczyny cały rok mdlały z gorąca wydzielanego przez lady chłodnicze.
Jeżeli właściciel jest na tym forum, to dlaczego nie ma go w sklepie, aby zobaczyć, w jak koszmarnych warunkach pracują jego dziewczyny ?

# Marcin

26.08.2003 23:32

no proszę, tylko trochę mnie nie było na osiedlu z powodu urlopu a tu takie zmiany :)
Specjalnie jutro wybiore się do Żabki aby wybadać sprawę :)
a może dziewczyny po prostu mają teraz urlopik?
Wiem, że wynajmują mieszkanko na pierwszym piętrze w klatce obok - przyuważyłem je kiedyś podczas spacerku :)

REKLAMA

 książkowa

27.08.2003 08:10

Blondynka i ciemna (krótsze włosy) złożyły wymówienie. Ze starego zespołu zostaje tylko ciemna dziewczyna o długich, zebranych włosach. Szkoda, bo też lubiłam te Panie. Nowe dziewczyny muszą się dużo nauczyć o naszych (stałych bywalców) przyzwyczajeniach. I jak widzę troszkę się gubią, mam nadzieję, że sobie poradzą, choć żabka już nie będzie tą żabką co kiedyś

# Vladymir

27.08.2003 22:36

Jak bardzo musiały byc zestresowane warunkami pracy te dziewczyny, że w dobie bezrobocia i tak strasznego kryzysu, zdecydowały sie złożyć wymówienienie !!! Nie sądzicie ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA