REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gdzie się podział baner Gospodarności...

# Bartek W.

13.10.2006 21:54

...na forum? Ja tak lubię zielony kolor. Przyznam się Wam - ale ciiiichoooo, nie mówcie zwłaszcza X, Y i Z, co to latali dzisiaj jak nigdy wcześniej, żeby zebrać podpisy pod listami (a tu niewielu chciało podpisać... ach! Co za naród!) - do Gospodarności poszedłem ze względu na barwy wojenne. Ach, jak mi w zielonym pięknie! No i mam zielony oczy!

# boecjusz

13.10.2006 22:23

Polecam ksiazke Cata Mackiewicza pt. "Zielone oczy"-daje do myślenia. Gdzie Ty szukasz barw wojennych , tam gdzie jest to Rzym w 4 wieku n.e. A Goci juz opuścili Jutlandie i nawet Pola Katalaunijskie i hordy rozspiewanych Wizygotow nie wiele tu na przyszłość zmienia. I tak trzeba bedzie pomyslec o Iberii

# PIOTREK

14.10.2006 08:30

ZIELONE OCZY..........JESZCZE CZUŁKI...
NIE TŁUMACZ SIĘ BARTOSZU...PODEJRZEWAM ŻE LUBISZ TE PARTIE I GOSPODARNOŚC TAK JAK JA, ALE SKĄDŚ TAM TRZEBA STARTOWAĆ.
NIE PROSCIEJ BYŁOBY NAPISAĆ...LUDZIE, ZOBACZTA JAKI JESTEM PIĘKNY NA BANERZE, JAKIE OSZUKAŃCZA HASEŁKA SS UŁOŻYLI NAM.
I ZNOWU LUDZISKA UWIERZOOOOOO I ZNOWU GOSPODARNI BEDO KRĘCIC LIDZIKI,A TY , A TY NAPEDZISZ IM TYLKO GŁOSÓW, BYC MOŻE WELDZIESZ I BEDZIESZ TAŃCZYŁ, JAK CI ZAGRAJA BO SMOKI POTRAFIĄ, OJ POTRAFIĄ BYĆ GRZECZNI, MILI, COŚ CI TAM DAĆ, ŻEBYS NIE SZUMIAŁ(MOŻE JAKIEŚ FAJNE STANOWISKO) I JUZ PRZESTAJESZ PISZCZEĆ, NO OD CZASU DO CZASU UCHYLISZ TROSZKU MIEJSCA W WENTYLKU BEZPIECZEŃSTWA, COBY SPOŁECZNOŚC NADAL MYSLAŁA, ŻEŚ TY ICH A NIE DO KOŃCA GOSPODARNY.
ZOBACZYSZ, MOJE PRZEPOWIEDNIE ZAWSZE SIĘ SPRAWDZAJĄ

REKLAMA

# PIOTREK

14.10.2006 08:36

A PISZESZ CO ZA NARÓD NIE CHCE SKAŁADAĆ PODPISÓW POD LISTAMI GOSPODARNOŚCI?
INTELIGENCJA, KTÓRA NIE DA NABRAĆ SIĘ KOLEJNY RAZ NA HASEŁAKA, ŻE CHCEMY TU ŻYĆ.
ALE TYLKO DLATEGO BO TU JEST MONEY DO ZAROBIENIA JESZCZE GRUBY I TYLKO DLATEGO, A NIE PO TO BY POMAGAC LUDZIOM.
W PRZYPADKU MOJEJ PRACY SPOŁECZNEJ RADNI Z MOJEGO OKRĘGU TYLKO PRZESZKADZALI I PRZESZKADZAJĄ MNIE W MOJEJ PRACY SPOŁECZNEJ, JEDNA RADNA NIE Z MOJEGO OKRĘGU ZAINTERTESOWAŁA SIĘ PROBLEMAMI MIESZKAŃCÓW, NIE BĘDĘ POD. NAZWISKA, COBY LUDKI NIE POMYŚLELI, ŻE KOGOŚ TAM WSPIERAM, ALE O BEZRADNYCH NAPISZĘ OJ WIELE NAPISZĘ W TEJ KAMPANI.

# much

14.10.2006 08:49

lepiej pilnuj kolektora

# Bartek W.

14.10.2006 12:52

Oj, Piotrze... Czemu aktywność społeczna nie zawsze idzie w parze z intelektem. To jasne, że nie pisałem o Gospodarności w materii podpisów (a fu, jaka nieapetyczna sylaba).
ALEŻ JA STARAM SIĘ BYĆ GOSPODARNY!!! Sprawdziłem żem w słownikach i wychodzi na to, że warto być gospodarnym.
Do jasnej cholery: nie jestem Bartosz. Myślałem, że wie o tym każdy, a tu taka bolesna prawda. Ileż na tej Białołęce jest do zrobienia. Bartłomiej, Bartłomiej... - w dodatku trojga imion z tego dwa wystawione na pastwę wyborców.
A ta radna z innego okręgu...? Może Jej chodzi o coś więcej niż pracę społeczną. Trzeba uważać! Na mnie też jedna radna patrzyła ostatnio dziwnym wzrokiem... Uuuuuaaaaa...... Ale na szczęście ma ze 100 lat.

REKLAMA

# z odkrytej

15.10.2006 20:52

Przecież nikt was nie wyrzuca ale zaraz pchać się a wlaściwie kurczowo sie trzymać ? kurde jaki ten chlop zawzięty, jako ten Slimak z Placowki może być wykorzystany przez polonistow jako żywy przyklad.

# Bartek W.

15.10.2006 22:49

trzymać się? nie rozumiem

# z odkrytej

16.10.2006 21:00

to o banerku, a Bartek też gospodarność?

REKLAMA

# Bartek W.

16.10.2006 23:39

No...
Ale po raz pierwszy...
I z zastrzeżeniami...
www.echo.3w.pl/cgi-bin/echo/echo/echo/ B-2006-10_13-14

# Bartek W.

16.10.2006 23:40

przed B w linku nie ma spacji

 Matka_Sławka_z_Gdańska

17.10.2006 20:52

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break