REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie po perfumy?

# Mi Lenka

16.09.2021 10:08

Hejo, szukam super perfumerii, gdzie można nie tylko kupić super zapachy ale i pogadać o perfumach, dobrać jakiś ładny zapach do siebie lub na prezent

# zibi

17.09.2021 18:42

A mało to tego? W każdej galerii są conajmniej 3 sklepy z kosmetykami i perfumami. Wystarczy iść a coś doradzą

# Mała Pi

18.09.2021 14:52

E tam, w sieciówkach to różnie z tymi radami, duża rotacja pracowników, można kogoś spotkać z wiedzą o perfumach, ale nie jest to częste. Tak wynika z moich doświadczeń. więc jeśli macie do polecenia konkretny sklep to ja naprawde podjadę

REKLAMA

# Gosha

19.09.2021 10:08

A ja bym tak galerii nie skreślała, też się trafiają dobre sklepy. W Modo na Łopuszańskiej jest Aleperfumeria duży jasny fajny sklep gdzie pracują osoby, które znają się na perfumach, byłam w ostatnim tygodniu z ciekawości, bo go wcześniej nie widziałam.

# Agulec

19.09.2021 11:01

Tam kiedyś była mała perfumeria moja mama tam chodziła. A teraz mają większy lokal. I rzeczywiście pomagają doradzić, w takich sklepach pracują osoby z doswiadczeniem, które lubią swoją pracę dlatego ja wolę iść do takiej perfumerii niż do sieciówek gdzie nie maja czasu pogadać a nawet jeśli mają to i tak pracują tam studenci z niedużym doświadczeniem. Bo czasy takie że na perfumach naprawdę mało kto się zna, a wybór ogromny

# balinski

27.12.2021 12:03

Ja sobie zamawiam perfumy oryginalne pakowane po 10ml we flakonach ze sklepu https://odlewniaperfum.pl/. Taki flakon starcza mi na długo, a jak mi się skończy to kupuję ten sam lub jakiś nowy. Nie jestem zwolennikiem kupowania jednego zapachu pełnowymiarowego i używania go latami. Lubię sobie zmieniać, niezależnie od nastroju czy pory dnia.

REKLAMA

# Lilcia

22.01.2022 00:15

Polecam AlePerfumeria w Warszawie. Obsługa ma dużą wiedzę na temat perfum, zapachów - za każdym razem wychodzę stąd zadowolona. Wszystkie prezenty, które kupiłam tutaj bliskim też były trafione.

# Rybka

31.01.2022 00:47

Przejrzyj ofertę od perfumerii AlePerfumeria, gdzie na pewno jest szeroki wybór perfum. Mają dobre ceny i często można natrafić na promocje.

# haika

23.02.2022 17:33

Nie macie obaw zamawiać perfum online? A jak wybieracie zapach? Tak w ciemno?

REKLAMA

# berbek

27.02.2022 22:43

Żaden problem, czytasz opis to wiesz mniej więcej jaki zapach.Poza tym zawsze można próbkę zamówić albo powąchać dane perfumy w lokalnej perfumerii. A zamawiać opłaca się bardziej online ze względu na konkurencyjne ceny

# moose

01.04.2022 01:19

To prawda. Raz się tak właśnie nacięłam i teraz już wiem by kupować tylko i wyłącznie z dobrej perfumerii
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy