REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dobry salon fryzjerski to waszym zdaniem

# Grażyna33

14.10.2021 13:30

Szukam salonu fryzjerskiego najlepiej jeśli na miejscu będzie można też skorzystać ze stylizacji paznokci. Jeśli ewentualnie w tym kierunku możecie coś zaproponować, podpowiedzieć to dawajcie znać. Najlepiej jakiś sensowny salon z kompleksowymi usługami jeśli chodzi o włosy i w miarę sensownymi cenami. Zdaje sobie sprawę z tego, ceny usług poszły w górę, ale też liczę na to, że jakiś umiar da się zachować.

# Beatka

20.10.2021 14:04

Ja chodzę na strzyżenie do salonu Nika, poza tym moja żona się tam umawia na paznokcie i oboje jesteśmy zadowoleni. Nowoczesny salon ze sprawną obsługą. Cenowo w porządku, choć pewnie akurat w przypadku strzyżenia męskiego to tutaj wielkiego pola manewru nie będzie bo chodzi po prostu o to, by skutecznie się ostrzyc, skrócić włosy i nic więcej pod tym kątem się nie ugra.

# Fioreka

20.01.2022 10:18

chodzę do Magii Blondu na Wilanów na Sarmacką, jestem ich klientką już od paru lat, metamorfozy można podpatrzeć na ich socialach

REKLAMA

# Janina

20.01.2022 16:42

Magia Blondu to zdecydowanie najlepszy salon w Warszawie :-) Robią tam niesamowite metamorfozy włosowe, do tego można się jeszcze umówić na paznokcie i na brwi

# Klara99

26.01.2022 23:04

#Janina napisał(a) 20.01.2022 16:42
Magia Blondu to zdecydowanie najlepszy salon w Warszawie :-) Robią tam niesamowite metamorfozy włosowe, do tego można się jeszcze umówić na paznokcie i na brwi
Muszę się zgodzić Magia Blondu to serio jeden z lepszych salonów w jakich byłam. Zawsze jestem na fotelu u Pani Danusi i wychodzę zawsze zadowolona :-)

# lilka

30.01.2022 12:08

Ja polecam Magię Blondu, robią tam cuda z włosami ;-) Poza tym można się tam umówić na paznokcie. Według mnie nie ma lepszego salonu w Warszawie :-)

REKLAMA

# rajanka

31.01.2022 15:54

#lilka napisał(a) 30.01.2022 12:08
Ja polecam Magię Blondu, robią tam cuda z włosami ;-) Poza tym można się tam umówić na paznokcie. Według mnie nie ma lepszego salonu w Warszawie :-)
A nawet brwi i rzęsy robią. Moze w jednym miejscu zadbać o siebie kompleksowo

# aga28

31.01.2022 16:03

Magia Blondu, to świetny salon fryzjerski, gdzie robią piękne paznokcie i nie tylko... bo robią tam też super brwi i rzęsy :-)

# Moniaaa

28.02.2022 20:19

Wg mnie dobry salon fryzjerki to taki, gdzie można umówić się również n brwi i rzęsy. W przypadku Magii Blondu tak jest :-) Wszystkie usługi wykonują z największą perfekcją

REKLAMA

# Martyna.kam

28.02.2022 22:05

Magia Blondu, to świetny salon fryzjerski, gdzie robią również paznokcie. Obie te usługi są wykonywane perfekcyjnie, więc polecam :-)

# Oliwia222

31.03.2022 22:05

#Martyna.kam napisał(a) 28.02.2022 22:05
Magia Blondu, to świetny salon fryzjerski, gdzie robią również paznokcie. Obie te usługi są wykonywane perfekcyjnie, więc polecam :-)

Ja również mogę polecić Magię Blondu, od siebie dodam że robią tam nie tylko włosy i paznokcie, ale również brwi i rzęsy. Polecam :-)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA