REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dobry salon fryzjerski to waszym zdaniem

# Grażyna33

14.10.2021 13:30

Szukam salonu fryzjerskiego najlepiej jeśli na miejscu będzie można też skorzystać ze stylizacji paznokci. Jeśli ewentualnie w tym kierunku możecie coś zaproponować, podpowiedzieć to dawajcie znać. Najlepiej jakiś sensowny salon z kompleksowymi usługami jeśli chodzi o włosy i w miarę sensownymi cenami. Zdaje sobie sprawę z tego, ceny usług poszły w górę, ale też liczę na to, że jakiś umiar da się zachować.

# Beatka

20.10.2021 14:04

Ja chodzę na strzyżenie do salonu Nika, poza tym moja żona się tam umawia na paznokcie i oboje jesteśmy zadowoleni. Nowoczesny salon ze sprawną obsługą. Cenowo w porządku, choć pewnie akurat w przypadku strzyżenia męskiego to tutaj wielkiego pola manewru nie będzie bo chodzi po prostu o to, by skutecznie się ostrzyc, skrócić włosy i nic więcej pod tym kątem się nie ugra.

# Fioreka

20.01.2022 10:18

chodzę do Magii Blondu na Wilanów na Sarmacką, jestem ich klientką już od paru lat, metamorfozy można podpatrzeć na ich socialach

REKLAMA

# Janina

20.01.2022 16:42

Magia Blondu to zdecydowanie najlepszy salon w Warszawie :-) Robią tam niesamowite metamorfozy włosowe, do tego można się jeszcze umówić na paznokcie i na brwi

# Klara99

26.01.2022 23:04

#Janina napisał(a) 20.01.2022 16:42
Magia Blondu to zdecydowanie najlepszy salon w Warszawie :-) Robią tam niesamowite metamorfozy włosowe, do tego można się jeszcze umówić na paznokcie i na brwi
Muszę się zgodzić Magia Blondu to serio jeden z lepszych salonów w jakich byłam. Zawsze jestem na fotelu u Pani Danusi i wychodzę zawsze zadowolona :-)

# lilka

30.01.2022 12:08

Ja polecam Magię Blondu, robią tam cuda z włosami ;-) Poza tym można się tam umówić na paznokcie. Według mnie nie ma lepszego salonu w Warszawie :-)

REKLAMA

# rajanka

31.01.2022 15:54

#lilka napisał(a) 30.01.2022 12:08
Ja polecam Magię Blondu, robią tam cuda z włosami ;-) Poza tym można się tam umówić na paznokcie. Według mnie nie ma lepszego salonu w Warszawie :-)
A nawet brwi i rzęsy robią. Moze w jednym miejscu zadbać o siebie kompleksowo

# aga28

31.01.2022 16:03

Magia Blondu, to świetny salon fryzjerski, gdzie robią piękne paznokcie i nie tylko... bo robią tam też super brwi i rzęsy :-)

# Moniaaa

28.02.2022 20:19

Wg mnie dobry salon fryzjerki to taki, gdzie można umówić się również n brwi i rzęsy. W przypadku Magii Blondu tak jest :-) Wszystkie usługi wykonują z największą perfekcją

REKLAMA

# Martyna.kam

28.02.2022 22:05

Magia Blondu, to świetny salon fryzjerski, gdzie robią również paznokcie. Obie te usługi są wykonywane perfekcyjnie, więc polecam :-)

# Oliwia222

31.03.2022 22:05

#Martyna.kam napisał(a) 28.02.2022 22:05
Magia Blondu, to świetny salon fryzjerski, gdzie robią również paznokcie. Obie te usługi są wykonywane perfekcyjnie, więc polecam :-)

Ja również mogę polecić Magię Blondu, od siebie dodam że robią tam nie tylko włosy i paznokcie, ale również brwi i rzęsy. Polecam :-)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break