REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

split payment

# fetta

27.12.2019 10:19

Witam, temat świeży wśród przedsiębiorców stąd moje pytanie. Czy każdy obsługujący faktury program nadązył za zmianami w prawie czy nie bardzo? W planach firma była od dawna, zamówień pewnie będzie mało ale na duże kwoty więc mi to potrzebne i będę w stanie sam to ogarnąć bez problemu jednak nie wiem czy mogę wybierać wśród wszystkich dostępnych czy jednak są jakieś rodzynki na które trzeba uwazać

# Lakoniczny 39

30.12.2019 23:26

Nie wiem czy wszystkie ale te, z których korzysta się online na pewno. Ja w sklepie w którym jestem na etacie mam bizin.pl i pochwalam ten wybór, bo nie musze sam pilnowac właśnie takich rzeczy, później nikt mnie nie obciąży za błędy w razie czego. Poza tym obsługa prosta, długo nie trzeba było się uczyć.

 Mantyna

31.12.2019 07:42

niestety cienko widzę odp na twoje pytanie bo przecież każdy jak ma to jeden a nie wszystkie na raz wiec nie ma porównania. ja akurat tez mam bizin to mogę tylo potwierdzić, że od wejścia jest opcja oznaczenia faktury https://www.bizin.pl/Aktualnosci/Mechanizm-podzielonej-platnosci-Split-payment-w-BizIn/ tu jest info z aktualności

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024