REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gdzie na fitness i siłownię

# sportowiec

18.04.2003 13:41

Napiszcie gdzie chodzicie na fitness i siłownie, jakie są ceny, sprzęt i towarzystwo.

# Ham

18.04.2003 15:11

Ja chodze na hamak i sie bujam za darmo, najczęściej sam w miłym towarzystwie.

 książkowa

18.04.2003 16:29

do fit&fun na wysockiego, ceny przyzwoite, świetna obsługa, polecam, chodziłam już chyba do 4 czy 5 klubów w wawie i ten jest najlepszy, mają stronkę www.fitfun.com.pl, tam możesz sprawdzić grafik i ceny

REKLAMA

# martyna

19.04.2003 13:11

A ja chodzę na Świderską, klub Maximus. Bardzo fajne zajęcia i naprawdę sympatyczne instruktorki:Wioal, Marila i Ilona. Ćwiczenia intensywne, ale rzadko bolą mięśnie, bo po ćwiczeniach są umiejętnie rozciągane, żeby nie bolało. Towarzystwo bardzo OK, nie ma pozerstwa. Blisko i - co ważne - widzę efekty. Raz w tygodniu - 40 zl za miesiąc, dwa razy - chyba 70, niegoraniczony - chyba 100. Pojedyncze zajecia - 10 zl. Nie ma tam silowni.

# JK

22.04.2003 21:14

A ja chodzę do Markusa na Antalla i jestem zadowolona. Karnet miesięczny 60 zł - dwa razy w tygodniu, 99 zł - dowolna ilość dni w tygodniu. Na poniedziałkowych zajęciach dostaje się nieźle w kość - polecam.

 Mandlesz

04.09.2015 14:35

Ja w Warszawie jestem od niedawna, a wcześniej wspierał mnie http://www.mateusz-kokoszka.pl/ Wtedy jakoś lepiej mi się ćwiczyło. Teraz chętnie poznam jakieś siłki w Warszawie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA