REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gdzie na fitness i siłownię

# sportowiec

18.04.2003 13:41

Napiszcie gdzie chodzicie na fitness i siłownie, jakie są ceny, sprzęt i towarzystwo.

# Ham

18.04.2003 15:11

Ja chodze na hamak i sie bujam za darmo, najczęściej sam w miłym towarzystwie.

 książkowa

18.04.2003 16:29

do fit&fun na wysockiego, ceny przyzwoite, świetna obsługa, polecam, chodziłam już chyba do 4 czy 5 klubów w wawie i ten jest najlepszy, mają stronkę www.fitfun.com.pl, tam możesz sprawdzić grafik i ceny

REKLAMA

# martyna

19.04.2003 13:11

A ja chodzę na Świderską, klub Maximus. Bardzo fajne zajęcia i naprawdę sympatyczne instruktorki:Wioal, Marila i Ilona. Ćwiczenia intensywne, ale rzadko bolą mięśnie, bo po ćwiczeniach są umiejętnie rozciągane, żeby nie bolało. Towarzystwo bardzo OK, nie ma pozerstwa. Blisko i - co ważne - widzę efekty. Raz w tygodniu - 40 zl za miesiąc, dwa razy - chyba 70, niegoraniczony - chyba 100. Pojedyncze zajecia - 10 zl. Nie ma tam silowni.

# JK

22.04.2003 21:14

A ja chodzę do Markusa na Antalla i jestem zadowolona. Karnet miesięczny 60 zł - dwa razy w tygodniu, 99 zł - dowolna ilość dni w tygodniu. Na poniedziałkowych zajęciach dostaje się nieźle w kość - polecam.

 Mandlesz

04.09.2015 14:35

Ja w Warszawie jestem od niedawna, a wcześniej wspierał mnie http://www.mateusz-kokoszka.pl/ Wtedy jakoś lepiej mi się ćwiczyło. Teraz chętnie poznam jakieś siłki w Warszawie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024