REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie można wybrać się do weterynarza w weekend?

# Elkort

29.08.2023 10:28

Który warszawski gabinet weterynaryjny polecacie dla lękowego kota? Zależy mi na dobrym podejściu do zwierzaka, który na wszelkie próby zbadania reaguje atakiem. Nie chcę, żeby też go na siłę pacyfikowano, wiem, że z odpowiednim podejściem da się to zrobić na spokojnie. Możecie kogoś polecić?

# Piomaj

01.09.2023 07:25

Jeśli szukasz dobrego gabinetu, to koniecznie sprawdź w internecie "Centrum Zdrowia Warszawa Wesoła". Mają naprawdę wieloletnie doświadczenie - 27 lat działalności! Ich zespół tworzą młodsi i bardziej doświadczeni specjaliści, więc bez stresu możesz tam zabrać swojego pupila. A co do pełnej diagnostyki, to tam mają to opanowane. Dużo dobrego zdziałała tam Lidia Cybulskia Przesław, mega specjalistka!

 seldi

10.06.2024 14:06

Polecam http://looksun.pl/jak-dobrze-wynajac-gorski-domek/ lubię to miejsce.

REKLAMA

# Natkata

03.09.2024 20:56

Vet4Pet na Grenadierów. Mają tam bardzo dobrych weterynarzy. I mam na myśli że nie tylko to są kompetetni ludzie, ale też mają podejście do zwierzą i z pasją podchodza do swojej pracy :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy