REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie kupić kartony?

15.04.2019 17:43 Danielo
Hej,
szykuje mi się remont w domu i muszę spakować większość rzeczy, wie ktoś gdzie kupić dobrej jakości kartony które sporo wytrzymają?
16.04.2019 21:04 #derwer
popytaj osiedlowych kloszardów
17.04.2019 13:34 #z kielcuff
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
17.04.2019 17:39 Katarzynkaaa
Ja polecam https://www.ekartony.pl/, szybko i tanio. Mi dowiezli tego samego dnia, naładowałam tam sporo i dały rade :)
18.04.2019 09:25 #ewatecok
ściema, nie polecam
REKLAMA
23.04.2019 23:38 #Opakowania24.eu
Zapraszam do naszego sklepu https://Opakowania24.eu
Szeroki wybór kartonów i materiałów opakowaniowych.
Wszystko dostępne przy ul. Szeligowskiej 73.

Poniżej link bezpośrednio do naszej oferty kartonów.
Kartony
28.04.2019 13:50 #Jarek Bąk
Witam!

Ja kupiłam stacjonarnie w tym sklepie ekartony na Krakowskiej. Wczesniej miałam do czynienia z kartonami z Ikea i Castoramy i nie ma porównania!
08.11.2019 17:01 Kruczy
https://www.olx.pl/ oferta/twoj-bezpieczny-garaz-w-self- storage-z-dostepem-24h-dobe- CID3-IDCnGxp.html
08.11.2019 19:24 #karawana troli
wygląda na to, że bida z tym less !!!! wysyp nachalnej taniej reklamy na darmowym zresztą portalu utwierdził mnie w przekonaniu że nie opłaca się tam nic przechowywać !!!!
18.11.2019 12:59 Nożyk33
Polecam serdecznie Less Mess na Bemowie, teraz aż 30 % taniej !!!
REKLAMA
18.11.2019 13:43 #kieleckor
szkoda czasu, i zachodu a 30% taniej to i tak o 50% za dużo, nie polecam

14/2541 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju i za granicą tel. kom. 693 876 173 (do godz. 19.00) a.bolesta@op.pl dr Arletta Bolesta adwokat kościelny (zatwierdzona przez właściwą władzę kościelną, także za granicą)

Zdrowie i Uroda
 ### USŁUGI PIELĘGNIARSKIE - wizyty domowe - mgr Dorota Owczarczyk - *** tel. kom.: 605-564-326*** Ponad 18 lat doświadczenia zawodowego. Dojeżdżam do pacjentów w Warszawie i okolicznych miejscowościach, do domu, hotelu , internatu, akademika. ZAKRES USŁUG: zastrzyki, kroplówki, opatrunki, zdejmowanie szwów (po zabiegach chirurgicznych, po cesarce itp), pielęgnacja odleżyn, pielęgnacja ran trudno gojących się, cewnikowanie pęcherza moczowego u kobiet, pielęgnacja stomii (również instruktaże), stawianie baniek bezogniowych, instruktaże medyczne w zakresie pielęgnacji chorego, profilaktyka przeciwodleżynowa.

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Pożyczki kredytowe, prawnie autoryzowane Bezpieczny i niezawodny wybierasz formę i termin płatności. W przypadku pracowników, freelancerów, emerytów i osób zgłaszanych w centrach ryzyka nie weryfikujemy raportów w centrach ryzyka ani wyników. Natychmiastowa wypłata ze 100% powagą i zgodnością gwarantowana na całym terytorium kraju. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym adresem e-mail: E-mail: rosalores777@gmail.com WHATSAPP: +33 7 56 87 41 40

Kupię samochód
 KUPIĘ TOYOTĘ HIACE lub HILUX każdy model Zapisz,zapamiętaj numer tel.511-268-711 Auto używane, powypadkowe, uszkodzone, bez przeglądu i OC, skorodowane, zniszczone, zaniedbane, po leasingu, z korporacji taksówkarskich i szkół nauki jazdy, auta firmowe, sprowadzane z zagranicy , osobowe, dostawcze itd. Do skorzystania z oferty zapraszam osoby prywatne, zakłady i przedsiębiorstwa dysponujące flotami pojazdów, firmy windykacyjne i inne. Oferta dotyczy skupu aut z całej Polski,7dni w tygodniu 24h. Zapewniam wszystkie dokumenty do wyrejestrowania aut. Zapraszam do kontaktu telefonicznego,mejlowego lub SMS,oddzwonimy w jedną minutę tel.511-268-711

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA