REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

gdzie ja zjem sushi w warszawie - pilne

# rafix

19.04.2017 15:36

knajpa z sushi gdziekolwiek w wawie na juz, poprosze! jestem przejazdem i nie wiem dokad poskoczyc.

# Timon

19.04.2017 16:09

Sushiberry najlepiej. Sprawdzone, ceny w porządku, jakość na wypasie. Byłem nawet ostatnio, lokal też sympatyczny więc polecam)

 Araya

03.05.2017 20:03

Ja polecam Ci sprawdzić sushi w warszawie z dostawą - na pizza portal znajdziesz dużo restauracji, zawsze przez pizza portal zamawiam - pizzaportal.pl/warszawa/dostawa/sushi

REKLAMA

# pumba ;-)

31.05.2017 12:16

jak dla mnie też sushiberry, ja stamtąd zawsze przez pyszne zamawiam. Timon ma rację, dobre rolki mają.

# PanPiotr

24.08.2017 09:04

Moim zdaniem najlepsze rolki kręcą w Sushi Chef. Czuć że składniki są świeże. Czas oczekiwania na zamówienie nie jest długi. A i zestawy maja sensowne, dużo w nich ryby.

# szmata szeptana

24.08.2017 09:05

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

REKLAMA

# FILOLOG

29.08.2017 13:35

SUSHI CHEF na BEMOWIE -PYSZNE

# szmata szeptana

29.08.2017 13:40

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

# Głośnik

31.10.2017 12:56

Jaki rant na szeptaków XD Podobno w sieci 75% opinii dodawanych jest płatnie, więc raczej nic z tym nie robicie.
Nie wiem, czy OP już znalazł odpowiedź na pytanie, ale ja tam chętnie odwiedzam Sushi World. Więcej nie napiszę, bo będzie, że szepczę ;PPP

REKLAMA

# nikitacg

31.10.2017 13:00

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# ers

08.03.2018 13:27

Jadam w Tokyo Sushi lunche regularnie i jakość niezmienna. Przetestowałam do tej pory na pewno 50% menu, może trochę więcej. Wracam regularnie do tuńczyka, łososia, zup. Raczej omijam dania typu kurczak. Bardziej stawiam u nich na rybę, więc to oceniam wysoko. O reszcie nic nie powiem, bo po prostu nie wiem :) Zachęcam, bo lojalność u nich się opłaca, a wręcz się wkręcasz do zbierania punktów na ich apce.

# to syf jest

08.03.2018 15:56

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

REKLAMA

# Laky000

29.08.2018 09:12

Najlepsze zdecydowanie w Domu Sushi <3

# JJ Okocha

02.10.2018 09:35

W Warszawie nie zjesz :P Sprawdziłem wszystkie lokale i nie ma jakiegoś szału. W wakacje byłem w Toruniu i tam jadłem sushi w Domu Sushi - lepszego sushi nie jadłem w życiu, serio.

 MartynaA

01.04.2019 13:02

Jak dla mnie najlepsze sushi w stolicy jest w Sushi Saska Kępa! Za każdym razem wręcz rozpływa się w ustach!

REKLAMA

# Kaśka1

22.09.2019 20:20

jak szukasz dobrego sushi to zajrzyj do Neko Sushi na Zamkowej. Lokal sam w sobie ma fajny klimacik, ale wiadomo że najważniejsze jest jedzenie. A sushi serwują mistrzowskie!

# Joasia

04.12.2019 12:06

Ja tam uwielbiam jeść sushi i w Warszawie do sprawdzenia śmiało mogę polecić lokal Sushi World. Sprawdźcie ofertę i przekonajcie się co do ich smaków, bo jest pysznie :)

# elinka9

08.01.2020 12:09

W warszawie? Polecam sushi saska kępa, spróbowałam już chyba całego menu :)

REKLAMA

# Robin

15.01.2020 11:12

Ja natomiast z chęcią zamawiam sobie smaczne i co najważniejsze świeże sushi w Sushi World, który polecam sprawdzić jeśli jeszcze nie mieliście okazji. Uwielbiam w szczególności ich autorskie propozycje, czyli Volcano Roll oraz duże rolki Big Tokyo czyli futomaki z tuńczykiem, ogórkiem, sałatą lodową, kremowym serkiem na wierzchu pikantny sos na bazie sriracha i mix sezam. No i znowu zgłodniałem chyba je sobie dzisiaj zamówię :)

# Ferek

11.03.2020 09:22

Jak najbardziej zgadzam się z poprzednikiem :) Menu Sushi World będziecie mogli sobie sprawdzić bezpośrednio na stronie https://sushiworld.pl/menu/ gdzie od razu sobie zamówicie zestaw do domu, czy pracy. Świetne smaki, szeroki wybór w menu i jednocześnie przystępne ceny. Pozdrawiam i dajcie znać jak sprawdzicie ;)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break