REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gazeta

# Julka

11.10.2002 11:49

Pytanie do "Echo": czy Wasza gazeta jest nadal roznoszona po osiedlach??Pytam się dlatego bo dawno jej nie widziałam

# Renata

11.10.2002 21:45

Do mnie wlaśnie przyniesli kolejne wydanie. Nie wiem czemu w piątek, zawsze było w soboty.

# Marek

12.10.2002 09:35

Bo jest kampania wyborcza, do mnie też już dotarło. Czy "Echo" będzie teraz gazetą SLD?

REKLAMA

 

12.10.2002 19:44

"Echo" do Julki.
Drukujemy 23.500 egz. Blisko 23.000 przekazujemy firmie, która zajmuje się dystrybucją. Pozostałą część dostaje ratusz (na korytarzu).
Dystrybutor w umowie gwarantuje nam dotarcie do co najmniej 90% adresów. Kontrole, które sa za każdym razem przeprowadzane, potwierdzają takie dotarcie. Potwierdzają także błędy dystrybucji, które są zawsze, a przyczyny których są najróżniejsze.
Napisz o jaki adres ci chodzi, będzie łatwiej podjąc jakiekolwiek działania.

# !!

12.10.2002 20:53

Szkoda Marku, że nie czytasz "Echa", oprócz SLD reklamują się inne partie

# anty-komuch

12.10.2002 22:35

Ale dlaczego jest tyle wywiadów z komuchami, a nie ma nikogo z PO, "G" i PiS? Czyżby SLD kupiło sobie Echo?

REKLAMA

# magda

12.10.2002 22:42

Bo kiomuniści, jako obrońcy biednych, mają dużo kasy. Za coś muszą tych biednych bronić, no nie?

# Vladymir

13.10.2002 23:39

Ciekawe spostrzeżenie /to a propos kasy/, ale mam też inne pytanie do redakcji "Echa": dlaczego w Waszym ostatnim numerze przed wyborami nie chcieliście zamieścić istotnych dla mieszkańców informacji o nowych gminnych inwestycjach, takich jak: uruchomienie nowej sygnalizacji świetlnej na ul. Mehoffera/ Strumykowa, oddanie do użytku nowej studni oligo na ul. Mehoffera, wybudowanie oświetlenia ulicznego i chodników na ul. Świderskiej, rozpoczęcie prac przy budowie nowych świateł na ul. Światowida/Stefanika, wybudowanie nowej ul. Książkowej od Strumykowej do Mehoffera, oświetlenia ul. Ksiązkowej od Odkrytej do Światowida itd. Może dlatego, że inwestycje te uchwaliła Rada Gminy głosami prawicy ? Dlaczego na Waszych łamach tyle miejsca dla komunistów, a tak mało dla tych, dzięki którym nasza Gmina rozwia się tak prężnie, bo najszybciej w Warszawie ? Dlaczego w końcu udzielacie głosu tym, na których nikt w Białołęce nie zagłosuje, bo my tu wszyscy pamiętamy "dokonania" Waszych pupili /pamiętacie mój post pt "komunikacyjny holocaust" ? Nie czujecie tego Waszym dziennikarskim nosem, że tutaj komuniści nie mają żadnych szans ?
To piszę ja, Wasz wierny czytelnik, ale ostatni numer mnie rozczarował, zwłaszcza ten kandydat z ZSMP, trzęsę się do tej pory ze złości, bo mni przypomniał czasy, kiedy obecność w tej organizacji była obowiązkowa, jeśli chciało się wyjechać na obóz mołodzieżowy do ciepłej Bułgarii...

# Julka

14.10.2002 07:26

Do Echo.Mieszkam na Odkrytej 11 i juz dawno nie dostałam Waszej gazety

REKLAMA

# Czytacz

14.10.2002 16:07

Potwierdzam.

# Dorota J.

15.10.2002 09:18

Do Julki i Echa: Zgadzam się z Julką do mnie też rzadko dociera echo (co prawda ostatni numer mam). Dobrze że mam dostęp do stron internetowych bo czasami nie wiedziałabym co się dzieje w naszej gminie-a mieszkam na Książkowej.

# Julka

15.10.2002 09:26

Własnie gdyby nie internet to bym nic nie wiedziała co sie w gminie dzieje, ale gazetke bym chciała dostawać jak za "starych dobrych czasów"."ECHO" zrób coś!!! Pozdrawiam.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy