REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# pZz

18.04.2023 21:01

5 km od lasow bemowskich mam dzialke lesna o wymiarach 100mx30m w gminie Stare Babice i od 30 lat nie moge wyciac kilkunastu drzew, aby postawic tam dom, bo las, bo otulina Puszczy Kampinowskiej i takie bzdety, a tu tnie sie hektary i zaden problem. Co za parszywy kraj.

# Solo

19.04.2023 09:23

#pZz napisał(a) 18.04.2023 21:01
5 km od lasow bemowskich mam dzialke lesna o wymiarach 100mx30m w gminie Stare Babice i od 30 lat nie moge wyciac kilkunastu drzew, aby postawic tam dom, bo las, bo otulina Puszczy Kampinowskiej i takie bzdety, a tu tnie sie hektary i zaden problem. Co za parszywy kraj.
las a puszcza to co innego bzdecie intelektualny.

# Kampinator

19.04.2023 10:46

#pZz napisał(a) 18.04.2023 21:01
otulina Puszczy Kampinowskiej
Puszczy Kampinoskiej, bo nazwa pochodzi od miejscowości Kampinos a nie Kampinów.
A domy należy budować na działkach budowlanych a nie leśnych. Budowanie gdzie popadnie (na zasadzie: ja tu mam działkę i na niej chcę się wybudować, bo tak mi się podoba) prowadzi do szkodliwego rozpraszania zabudowy.

REKLAMA

# Wredny Kocur

20.04.2023 10:39

"otulina Puszczy Kampinowskiej i takie bzdety", czyli jak pokazać się jako intelektualne szambo, bez napisania wprost, że jestem głupi.

# Gosc

27.04.2023 00:37

Las Bemowski a Puszcza Kampinoska
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA