REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Gosia

08.05.2020 07:00

Najlepiej oto zapytać pracowników tych galerii a nie tylko właścicieli. Ja się bez tego handlu w niedzielę obejdę.

# iiii

08.05.2020 07:15

Raz to że Państwo, które dostaje miliardy z podatków, powinno pomóc przedsiębiorcom, zamiast ich tylko dusić. Dwa to że zaraz dojdą zwolnienia i ludzie będą szczęśliwi że w ogóle mają pracę, problem dyżurów w niedziele przestanie istnieć.

# Olekhhh5

08.05.2020 09:11

Pewnie bym nie chodził, ale jestem za otwarciem, nie sterowaniem zakazami jak w PRL w gospodarce. Komuna wróciła i rozdawnictwo w rządzie.

REKLAMA

# Handlowiec

08.05.2020 14:29

Każdy kto nie pracuje w handlu niech nie zabiera głosu. W niedziele otworzyć galerie po to żeby można było się gdzie poszwendać

# Misia

08.05.2020 22:20

Pracownik W sumie opcja dwie niedzielę na dwie niedzielę była bardzo dobra opcja . Zarówno ja jak i moje koleżanki mialysmy grafiki okej , właściciel też zadowolony bo obroty nam po zabraniu niedziel handlowych spadly o jakieś 15 procent . Uważam , że to było dobre rozwiązanie .

# Gizmo

11.05.2020 23:11

Skoro chcą pracy w niedzielę to niech oddadzą nam 100 etatu. A nie galeria czynna normalnie a pracownicy mają po 80 %czasu pracy.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy