REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# mieszkańcy

21.03.2013 17:23

są.

# eRDe

21.03.2013 21:19

Bielanom wystarczy już "uszczęśliwienie" mostem północnym:( Galeria i biurowce to już byłby nadmiar szczęścia.

# kapitan nemo

03.04.2013 08:32

Paraliż to jedno , z tego co mi wiadomo trasa Białołęka - Ursus/ Włochy czyli Nowolazurowa nie jest przewidziana w planach zagospodarowania w gminie Bielany do 2033r ,a na wizualizacji jest ona wyraźnie widoczna , bez dojazdu jest to chore.... z drugiej jednak strony takie inwestycje powodują rozwój regionu ,miejsca pracy etc,etc i są to pozytywne założenia inwestycji.
Ale wydaje mi się ,że dla radnych magiczne jest to 2 mld złotych.....
Boże jakie to stwarza możliwości...

REKLAMA

# zibi079

13.05.2013 14:29

Sceptyczne nastawienie do tej inwestycji wg. mnie jest nie pojęte wiadomo, że wygeneruje wzmożony ruch itd. ale na Boga jesteśmy w mieście które ciągle się rozwija a nie na wsi to jedna sprawa a druga ..... Może wg. wszystkich oponentów lepiej w tym miejscu zostawić stan obecny ogólnodostępne gruzy szkoły i przychodni.... plus działki "rekreacyjne" między pętlą tramwajową a mostem północnym. Świetne miejsce na udany wypoczynek chyba wynajmę tam domek ....
Reasumując inwestycja jak najbardziej na tak ale projektowana ze zdrowym rozsądkiem. Ponadto park&ride młociny już w tym momencie powinien być dwa razy większy.... Po otwarciu mostu tak to wygląda, że o 8 rano nie ma co marzyć o zaparkowaniu tam samochodu.

# fifi

26.08.2015 15:33

Szkoda, że mieszkańcy Bielan mieszkają na wsi (!!!???)... jako jedyna dzielnica. A sklepów osiedlowych brak, no i kina ani teatry też nie obecne w dzielnicy o liczbie ludności ponad 130 000 (miasto małe) oraz ponad 32 km2 powierzchni. Martwić należy się, że nie można wyjechac i przyjechać z pracy, bo Białołęka zapycha metro!!!

# ira

20.07.2018 09:11

ciekawe, że: nie było zgody na budowę mieszkań bo teren zdegradowany po hucie, a na biura, centrum handlowe jest zgoda. cytat "ponieważ teren nie nadaje się do zamieszkania ze względu na wieloletnią szkodliwą dla środowiska działalność zakładów hutniczych." Ciekawe .....

REKLAMA

# XXX

20.07.2018 13:09

#fifi napisał(a) 26.08.2015 15:33
Szkoda, że mieszkańcy Bielan mieszkają na wsi (!!!???)... jako jedyna dzielnica. A sklepów osiedlowych brak, no i kina ani teatry też nie obecne w dzielnicy o liczbie ludności ponad 130 000 (miasto małe) oraz ponad 32 km2 powierzchni. Martwić należy się, że nie można wyjechac i przyjechać z pracy, bo Białołęka zapycha metro!!!
Proponuję walcz o to, by Miasto przedłużyło linię metra na Białołękę. Potem, by pozamykało stacje na Bielanach i rozbudowało linie autobusowe i tramwajowe z Bielan do Centrum. Wówczas nie będziesz miał problemu, że ktoś Ci zapycha metro...

# Nyb

05.08.2018 15:45

Taki sam paraliż jak przy galerii północnej. Przez tydzień z ciekawości będą ludzie przyjeżdżać, a potem będą pustki.

# Bomba

29.05.2019 10:35

Tu mozecie zobaczyc czesc galerii :)
https://youtu.be/YL_lWVKT92Q

REKLAMA

# Fred

26.09.2019 13:16

Pamiętam że ciężko było dojechać do niektórych lokalizacji, np. spóźniłem się przez to do dentysty, ale wydaje mi się że było warto - ta galeria jest naprawdę świetna i jest w niej wszystko czego dusza zapragnie
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe