REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# lideksynubeka

12.11.2019 13:19

Hehe,Platforma w pigułce. Zresztą komu najprościej odciąć dostęp do powszechnego dobra-własnemu elektoratowi. A okolice Fortu Bema w przeważającej masie zasiedla małomiasteczkowe,zakompleksione chłopstwo z awansu społecznego.
Proponuję jeszcze dalej pójść,celem pozyskania forsy na dotacje dla sex-shopów; ulice wynająć na muzułmański festiwal gotowania,a resztę terenu na afrykański festiwal sprzątania. Obydwie imprezy całoroczne.

# bazy(l)

12.11.2019 14:00

Kolejna G...noburza z Facebooka....

# Oburzona

12.11.2019 14:55

#bazy (I) może dla pana/pani to g...burza. Dla nas mieszkańców bemowa to miejsce wypoczynku, spacerów i miejsce dla naszych dzieci i pupili. Jakim prawem miejsce opłacane z naszych podatków zostało wynajęte a my nie mamy tam wstępu!? Widział pan/pani ceny jedmieazowego wejścia??? Nie jest to 10zl. Jako wielolrtnia mieszkanka Bemowa jestem oburzobna!!!

REKLAMA

# aaag

12.11.2019 17:52

muszę przyznać, że cena wejściówki nawet jak na Warszawę wydaje się dość wygórowana. Podobne instalacje parę lat temu za darmo były do zobaczenia w Łazienkach.

# poprawnoscpolityczna

12.11.2019 18:54

#Oburzona napisał(a) 12.11.2019 14:55
#bazy (I) może dla pana/pani to g...burza. Dla nas mieszkańców bemowa to miejsce wypoczynku, spacerów i miejsce dla naszych dzieci i pupili. Jakim prawem miejsce opłacane z naszych podatków zostało wynajęte a my nie mamy tam wstępu!? Widział pan/pani ceny jedmieazowego wejścia??? Nie jest to 10zl. Jako wielolrtnia mieszkanka Bemowa jestem oburzobna!!!

Popieram
Imprezy weekendowe jak najbardziej ale 3 miesiace to przesada, i ta cena 40 zl .
Slysalem ze jakis Turecki inwestor wystepowal o pozwolenie.
Mam nadzieje ze ktos pojdzie po rozum do glowy i zamknie te impreze.

# pies

13.11.2019 11:37

Szanowni Panstwo,
Uprzejmie proszę o informacje jak możemy w zorganizowany sposób zaprotestować przeciwko prywatyzowaniu przestrzeni publicznej.
Dzielnica Bemowo nawet nie ma grama informacji na swojej stronie dotyczącej zamknięcia parku. Po prostu pewnego dnia pojawiły się ploty, a informację o tym dlaczego trzeba zdobywać rozmowami na ulicy albo w internecie. Skandaliczne.

REKLAMA

# qvertz

13.11.2019 14:12

Festiwal Światła. A to dobre! Ulica Waldorfa w ruinie, bez chodników, pofałdowana i bez latarni miejskich! A my tu o jakimś chińskim iwencie. Buuahaha!

# Sceptyczny Drań

14.11.2019 10:53

45 zł w weekend? Oczami wyobraźni widzę te tłumy... :-) Za to można kupić 2 bilety do kina lub 1 wejściówkę do teatru... Albo kratę dobrego piwa.

# zjelonek

14.11.2019 14:39

"Korzystanie z nasypów fortecznych do zjeżdżania na sankach może być niebezpieczne z uwagi na ich specyficzne ukształtowanie"
Oczywiście najbezpieczniejsze jest zjeżdżanie na sankach po teranie płaskim...
A ja kilka lat temu śmiałem się z tablicy przy lodowisku :UWAGA ! LÓD JEST ŚLISKI !

REKLAMA

# Bemowianka

14.11.2019 15:26

Wynajęcie tak dużej powierzchni w miejscu publicznym na tyle miesięcy??? Władze naszej dzielnicy chyba nie mają instynktu samozachowawczego. Zresztą nie podejrzewam o to Burmistrz Kierzkowską od czasu jak świetnie bawiła się z Posłem Kierwińskim na Dniach Bemowa. Oby tak dalej Państwo z PO.

# lideksynubeka

14.11.2019 18:05

Instynktu samozachowawczego to nie ma elektorat PO. Zapoznaliście się już z nowymi stawkami za wywóz śmieci? Nie wiecie? No cóż....

# rex

14.11.2019 22:04

Brawo! Brawo lemingozo bemowska! Lepiej sprawdzcie,komu z ratusza wpadła koperta do samochodu przez otwarte okno.

REKLAMA

# paulina_f

18.11.2019 08:01

Zachęcam do podpisania petycji na stronie http://oddajciefort.pl
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA