REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# tezeusz

22.02.2016 16:53

Jak w każdym zawodzie, pewnie i w tym przypadku są źli pracownicy. I takich trzeba się pozbywać. Ale polska specjalność uogólniania jest też nie do przyjęcia. Czy straż miejska jest potrzebna?. Mając tak niewydolną (nie do końca ze swojej winy policję), myślę że tak. Czym się zajmują? Ano tym, na co im pozwalają przepisy, które uchwalają politycy. Zresztą jak nawet się zajmują parkowaniem to też ok, tylko szkoda, że nie są w stanie zareagować wszędzie. Ileż razy nie mogłem przejść chodnikiem, bo jakiś kretyn się na niego wpasował. Sam mam często ochotę wziąć gwoździa albo jakieś inne ostre narzędzie i porysować samochody tych kretynów. I nie przekonuje mnie tłumaczenie, że nie ma gdzie parkować. Jak nie masz gdzie parkować - nie kupuj samochodu. A jak go kupujesz to sobie zorganizuj garaż czy parking. Bo to nie jest zadanie samorządu, aby ci ten parking czy garaż zapewnić. Straż Miejska powinna mieć większe uprawnienia i spełniać rolę policji municypalnej.

# Ppp

22.02.2016 18:47

Należy pamiętać, że tylko promil takich przypadków, jak opisany, dostaje się do mediów ogolnopolskich

# pepe

22.02.2016 21:05

ludzie opamietajcie sie, gdzie te slady pobicia tego pana, byl kopany zab zlamany, pytam sie gdzie te slady ma NA TWARZY OSZUST JEDEN, a media to łykają,...wczesniej z Policja tez była akcja, straznicy niestety dali sie zlapac i nerwy nie wytrzymały, nie zaluje straznikow bo przesadzili...to tyle

REKLAMA

# pepe

22.02.2016 21:07

ludzie opamiętajcie się, gdzie te ślady pobicia tego pana, był kopany ząb złamany, pytam się gdzie te ślady ma NA TWARZY OSZUST JEDEN, a media to łykają,...wcześniej z Policja tez była akcja, strażnicy niestety dali się złapać i nerwy nie wytrzymały, nie żałuje strażników bo przesadzili...to tyle

# cygan

23.02.2016 08:31

Strażnicy powinni być surowo ukarani, to jest nie dopuszczalne co się stała. A ten pan niech się nie reklamuje bo chyba nigdy w życiu nie dostał po pysku.

# kierowcaObywatel

23.02.2016 11:46

Bardzo dobry artykul! Naleza sie brawa dla autora, ktory obiektywnie podszedl do sprawy. Szacunek, aby wiecej bylo takich redaktorow!

REKLAMA

# K.Tarchomina

23.02.2016 11:49

Co do Pawelka S. To ewidentny prowokator, ktory nie mial racji z tym parkowaniem. Proponuje zapoznac sie Pawelku z Prod. Udal Ci sie plan wejscia do mediow, ale pamietaj, ze to chwilowe wejscie bylo:-)Twoje notowania znowu spadna i co wtedy? Pewnie znowu prowokacja jakas co?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break